2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
canm benıde eklerımsın yaş 24 3 gebelik tahmini dogum yarıhı 05.03.2024 cimsiyet erkek 22 haftalık

Folidace kullandm cnm. Ama benm gebeligim sonlandi iki ay once . Bir de gebelk oncesi kullaniyordm ondan
Anladım canım çok geçmiş olsun. Bende folidoce kullanıyorum gebelikten 1 bucuk ay önce başladım hala da devam ediyorum doktora da sordum 400mcg hiç bir zararı olmaz belirli bir haftaya kadar devam et dedi. Folbiol kat kat fazla onu önermiyoruz ama folidoce u rahatlıkla kullanabilirsin dedi o yüzden sordum

Kızlar ya galiba idrar yolu enfeksiyonu olacak gibiyim offf çok korkuyorum yaa zaten normalde de çok olurdum sistit şimdi de olacak gibiyim. Aile hekimliğinde idrar kültürü yapılmıyor değil mi ?

Sanırım kalp atisiyla berber bulantilar başlıyor,bizdaha 5.haftadayiz,canım ilk gebeliginde hiç bi cozum bulamadım yattım ,zamanı gelince geçiyor,

Geç döllenme olmuş olabilir bence moralinizi bozup kendinizi boş yere üzmeyin aradan 1 hafta geçsin tekrar baktırırsınız

Sanırım kalp atisiyla berber bulantilar başlıyor,bizdaha 5.haftadayiz,canım ilk gebeliginde hiç bi cozum bulamadım yattım ,zamanı gelince geçiyor,
Kızlar 5+0 dayım bugün sabah daha yatakta öğürdüm, sonra ne bulantı ne kusma hiçbir şey. Sadece stresli anlarda bulanıyor midem garip bir şekilde önceden olmayan bir şey. Sanki bulantım artmayacak hep böyle kalır gibi hissediyorum ama bakalım

Benimde 6. Hafta ve başladı bende ilaç isticem mecbur bi tek çubuk kraker rahatlatıyor

Asil belirtiler 6. Haftadan sonra baslar. Umarm gebeliginiz iyi gecer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…