2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Vajinal enfeksiyondu ama yogun dis agrilarm da vardi. Ama yogun kasntim kokulu bitmeyen akintilarm vardi. Gebelige bagliyorduk doktorm da pek onemsemedi sonra birde lekelenme baslayinca aylarca suren donulmez bir yola girdik.
Benimde iki gebeliğinde de vardı hemen hemen başından sonuna kadar fitil kullandım. Enfeksiyon çok riskli bir durum nasıl önemsemez ya. Gebelikten daha hassas oluyorsun. Benim 3. Gebelik şuan bundada olur mu bilmiyorum. Yine olursa gerekirse başka doktora git. İlaç versin kesinlikle. Rabbim bida evlat acısıyla sınamasın

Kızlar selam 🥰 mide bulantısından ağrısından hiç sağlıklı beslenemiyorum su içemiyorum çok az içebiliyorum bu yüzden cok vicdan azabı çekiyorum siz nasıl beleniyorsunuz bu konuda doktorunuza danıştınız mı

Benimde iki gebeliğinde de vardı hemen hemen başından sonuna kadar fitil kullandım. Enfeksiyon çok riskli bir durum nasıl önemsemez ya. Gebelikten daha hassas oluyorsun. Benim 3. Gebelik şuan bundada olur mu bilmiyorum. Yine olursa gerekirse başka doktora git. İlaç versin kesinlikle. Rabbim bida evlat acısıyla sınamasın
Amin cnm. Bu sefer aylik kendm test isteyecem. Ilk gebeligimde de enfeksiyonm vardi ama bu sefer coktu. Vucudum cok acik enfeksiyona.sen takip ediyor muyfun. Benm crp bayagi yukselince mudahale ettiler de gec kalindi tani anca beni iyi ettiler

Kızlar selam 🥰 mide bulantısından ağrısından hiç sağlıklı beslenemiyorum su içemiyorum çok az içebiliyorum bu yüzden cok vicdan azabı çekiyorum siz nasıl beleniyorsunuz bu konuda doktorunuza danıştınız mı
Benim ilk hamileliğinin öyleydi resmen 3 hafta sadecevyattim mide bulantilarindan su içsem kusardim,doktor şuan çok küçük olduğundan sen bişey yiyemesende sknti olmaz diyordu,4.ayda kesildi zaten

Sat 20 kasim olan var miydi? ben cuma günü randevu aldım bakalım 5+5 olucam ins kesede kalp atsida olur ,bida kalp atışı için beklemek geçmez cunku

Cnm benm kizkardesimin nisan hazrlklari var iki gundr yapamadim. Yarin yapacam insallh cikip alabilirsem. Ama herhanfi belirtm yok. Ne kask agrisi ne gogus agrisi ne akinti hicbir sey. Bakalm ama umutluyum hee sey guzel olacak insallh. Sen ne durumdasn kalp atisini duydnz mu minnakin

Canım illa herkes de belirti olacak diye birşey yok bence onlara takılma ☺️ ben öncekilerde belirti yaşamıştım şuan pek az belirtim var çok da belirti dikkate almıyorum onlar önemsiz adet belirtileriyle bile aynı oldukları oluyor. Bencede güzel olacak Allah'ın izniyle. Perşembe günü nasipse duymaya gidicez 🥰 🤲 güzel haberlerle gelirim İnşallah.

Canım illa herkes de belirti olacak diye birşey yok bence onlara takılma ☺️ ben öncekilerde belirti yaşamıştım şuan pek az belirtim var çok da belirti dikkate almıyorum onlar önemsiz adet belirtileriyle bile aynı oldukları oluyor. Bencede güzel olacak Allah'ın izniyle. Perşembe günü nasipse duymaya gidicez 🥰 🤲 güzel haberlerle gelirim İnşallah.
Amin cnm ben de carsamba gunu keseyi gorurum insallh. Folik basladn mi. Benm gecen ay folatim sinirin ustundeydi die baslamadmm

Kızlar birkaç gündür başım ağrıyordu ben de akşamüstü tansiyonumu ölçtüm 13.7çıktı bu tehlikeli mi sizce sabahtan beri tekrar tekrar ölçüyorum akşam 12.4 olmuştu sabah da ölçtüğüm zaman 13'tü acaba gerçekten yüksek bir tansiyonmu çok korkuyorum gerçekten bir de evdeki tansiyon aleti 4-5 yıla ait bir dijital tansiyon aleti acaba buna güvenmeli miyim yoksa sağlık ocağında bir hafta ölçüm yapmalı mıyım

Sat 20 kasim olan var miydi? ben cuma günü randevu aldım bakalım 5+5 olucam ins kesede kalp atsida olur ,bida kalp atışı için beklemek geçmez cunku
Benm cnm ama ben daha kan bile vermedim. Carsamba direkt muayeneye gidecm keseyi gorurum ama kalp atisi diger kontrolume kalir buyuk ihtimal. Ben kalp atisni 6+2 de gormustm diger gebeligimde. Senin degerlerin yuksekti diye hatrliyorm umarm o zamana kadr duyarsnz

Arkadaşlar merhaba. Bende aranıza katılmak istiyorum.
Son regl tarihim: 13 Kasım.
Doktorumuzun hesaplamasına göre 6+3.
Tahmini doğum 19 Ağustos.
Daha önce gebeliğim olmuştu. Anomali sonucu sonlandırıldı maalesef.
İzmir de yaşıyoruz. 💐

Kızlar birkaç gündür başım ağrıyordu ben de akşamüstü tansiyonumu ölçtüm 13.7çıktı bu tehlikeli mi sizce sabahtan beri tekrar tekrar ölçüyorum akşam 12.4 olmuştu sabah da ölçtüğüm zaman 13'tü acaba gerçekten yüksek bir tansiyonmu çok korkuyorum gerçekten bir de evdeki tansiyon aleti 4-5 yıla ait bir dijital tansiyon aleti acaba buna güvenmeli miyim yoksa sağlık ocağında bir hafta ölçüm yapmalı mıyım
Gebelikte yüksek tansiyon iyi değildir 13 de riskli bir değer değildir ama mutlaka takip yaptırın

Amin cnm ben de carsamba gunu keseyi gorurum insallh. Folik basladn mi. Benm gecen ay folatim sinirin ustundeydi die baslamadmm

Amin canım Amin ..Güzel haberimizi vereceğiz Allah'ın izniyle inşallah. Başladım 3 ay boyunca folbiol dedi doktorum. Üstündeyse doktorla görüşürsün Çarşamba o doğru olanı sunacaktır sana 😉

X