2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Şeker arttiriyo diye biliyorum. Pirinc, ekmek, tatlı falan azaltinca su da normale dönebilir başka bi sebep yoksa
Bendede şeker yüklemesinde şeker çıkmıştı dahada dikkat edeyim artık. Perşembe gidecegim inşallah aynı olmaz.

Selamlarr, 39 kontrolünden döndük. Gece kasılmalarım artmıştı zaten. Nstde sancı çıktı, vajinal muayenede de 1 cm açılma başlamış kızlar🤩 daha başındaymışım bu gece de bastırabilirmiş 3 güne kadar da. Doktor bol bol yürü dedi eve yolladı çok heyecanlıyım, oğluma kavuşuyorum hayırlısıyla. 40a kadar gelmese suni başlatacaktı ondan da çekiniyordum açıkçası, böyle doğal akışında olmasına mutlu oldum. Darısı doğum bekleyenlerin başına tez zamanda🌺
Hayırlısı ile kucağınıza alın inşallah 🤲 🥰

Bugün kontrole gittim amniyo sivisinda fazlalık var dedi böyle olan var mı kizlar? Yarın 39 haftayı dolduruyorum.
Perşembe günü tekrar kontrole gideceğim.Tekrar böyle olursa yatış yapabilirmis.
Merhaba, bende de şeker var çok da dikkat ediyorum ama geçen hafta suyun biraz fazla dedi. Bir hafta sonra gittiğimde daha iyi olduğunu söyledi. Şekerdense Dikkat ettiğinde farkeder

kizlar nişan gelmesi nasil bisey bugun cok ufak kanli bi akinti gordum ama cok az ,nişanin daha fazla mi gelmesi lazim ,sanci filanda yok

Selamlarr, 39 kontrolünden döndük. Gece kasılmalarım artmıştı zaten. Nstde sancı çıktı, vajinal muayenede de 1 cm açılma başlamış kızlar🤩 daha başındaymışım bu gece de bastırabilirmiş 3 güne kadar da. Doktor bol bol yürü dedi eve yolladı çok heyecanlıyım, oğluma kavuşuyorum hayırlısıyla. 40a kadar gelmese suni başlatacaktı ondan da çekiniyordum açıkçası, böyle doğal akışında olmasına mutlu oldum. Darısı doğum bekleyenlerin başına tez zamanda🌺
Ay hadi darisinbizim basimiza

Kızlar bebek beni yatağa bağladı hep emmek istiyor memede aç tok farketmiyor sizde durum nasil
Biz emzik verdik canım aynı haldeydik bide gaz sancıları başlayınca dayanamadık direk tuttu zaten Allahtan meme reddi olmadı ondan baya korkuyordum vermeye çok niyetim yoktu şu an çözümü bu oldu.

Kızlar bebek beni yatağa bağladı hep emmek istiyor memede aç tok farketmiyor sizde durum nasil
Kaç günlük oldu. Benim minik 1 haftalık. Genelde saat başı bazen 2 saatte bir emziriyorum. 2 haftalık olunca bağırsak hareketi değişeceği için emmesi de değişir belki

Merhaba, bende de şeker var çok da dikkat ediyorum ama geçen hafta suyun biraz fazla dedi. Bir hafta sonra gittiğimde daha iyi olduğunu söyledi. Şekerdense Dikkat ettiğinde farkeder
Bu ara biraz salmistim valla kendimi canım sanırım ondandır muhtemelen ☹️

Tamam canım kendime gelir gelmez yazıcam ben de çok merak ediyorum cihazların yanılma payı oluyor ama bakalım ya. Saglıklı gelsin de artık üçe beşe bakmıcaz😂😂

Maşallah 🧿😍 aynen sen de uzunmuşsun ama genetik bence de 🤭 yarın çıkınca yaz ben ilk defa bu kadar uzunlukta bebek duyuyorum üç aylık bebekle hemen hemen aynı boyu merak ettim valla
Merhaba canım doğum yaptım da ancak kendıme gelebiliyorum biraz sancılı süreçmiş ya. Kilosu tuttu 3800 dogdu boyu 53 cm doğdu 58 değilmiş:) çok şükür ya sağlıklı. Ama birdaha dogum yapar mıyım sanmıyorum mahvoldum🥲🤣

Kızlar ben de bugün anne oldum🥰 38+1 de geldi oğluşum doktorumla dün randevum vardı tansiyonum 8-12 ye çıkmıştı zaten 2-3 gündür başım hafif dönüyordu dedi haftaya salıyı bekleyip riske atamam plasentanı etkiler bi anda ve sıvısı da azalmıştı ben de peki dedim 😍🥰 minnoşum geldi sağlıkla sezaryan, kayısı kompostosu ve kuru kayısı aşırı işe yaradı bolca da su içtim inanılmaz gaz çıkardım hiç ağrı yaşamadım şükür❤ darısı bekleyen annişlerimizin başına🙏🏻💞

Merhaba canım doğum yaptım da ancak kendıme gelebiliyorum biraz sancılı süreçmiş ya. Kilosu tuttu 3800 dogdu boyu 53 cm doğdu 58 değilmiş:) çok şükür ya sağlıklı. Ama birdaha dogum yapar mıyım sanmıyorum mahvoldum🥲🤣
Kızlar ben de bugün anne oldum🥰 38+1 de geldi oğluşum doktorumla dün randevum vardı tansiyonum 8-12 ye çıkmıştı zaten 2-3 gündür başım hafif dönüyordu dedi haftaya salıyı bekleyip riske atamam plasentanı etkiler bi anda ve sıvısı da azalmıştı ben de peki dedim 😍🥰 minnoşum geldi sağlıkla sezaryan, kayısı kompostosu ve kuru kayısı aşırı işe yaradı bolca da su içtim inanılmaz gaz çıkardım hiç ağrı yaşamadım şükür❤ darısı bekleyen annişlerimizin başına🙏🏻💞
Hayırlı olsun, sağlıkla mutlulukla büyüsün minikler. 👏

Merhaba kizlar. Ilk doğumu normal 2. Doğumu normal yapan anneler varmı aramızda. 2. De sanci ne zaman geldi onu sormak istiyorum nasil geldi ilkine göre daha mi kolay oluyor doğum? Benim 2. Bebek ama hersey yolunda giderken doktor sezeryan günü sordu yok ben normal istiyorum dedim. Tamam o zaman sancıyı bekleriz dedi ama sanki doktor sezeryan yanlısı. Herşey yolunda ilerlerken bende sezeryan istemiyorum.

X