2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Selam kızlar dün sancılandığım için acile gittim ordan direkt genel anestezi ile doğum yaptım. Bebek Aktif emiyor ama sütüm neredeyse yok o yüzden kan şekeri düşmesin diye emdikten sonra kaşıkla mama başlatıldı şuanlık problem yok. Bebek tıpkı babasının kopyası 🥲
Hayırlı olsun. Sağlıkla mutlulukla ablalarıyla büyüsün minik🧿 geriden geliyor eylüle kalacağım diyordun, pat geliverdi 😄 iyi olmanıza sevindim

Hayırlı olsun. Sağlıkla mutlulukla ablalarıyla büyüsün minik🧿 geriden geliyor eylüle kalacağım diyordun, pat geliverdi 😄 iyi olmanıza sevindim
Evet yaa rahim duvarım incelmiş doktor gelmeseydin neredeyse patlicakmış dedi yemek yemiştim yemeseydim hemen alıcaklardı birkaç saat beklettiler sonda ile beklemek zorladı onun haricinde güzel gidiyor ☺

Merhaba kizlar. Ilk doğumu normal 2. Doğumu normal yapan anneler varmı aramızda. 2. De sanci ne zaman geldi onu sormak istiyorum nasil geldi ilkine göre daha mi kolay oluyor doğum? Benim 2. Bebek ama hersey yolunda giderken doktor sezeryan günü sordu yok ben normal istiyorum dedim. Tamam o zaman sancıyı bekleriz dedi ama sanki doktor sezeryan yanlısı. Herşey yolunda ilerlerken bende sezeryan istemiyorum.
İlki normal ikinciside normal istiyorum bende 38+2 deyim hafif hafif sancilar gelmeye basladi sen kac oldun

Ben 40’ı gördüm geçtim bile bugün 40+1 şu 2 gün kendisi gelmezse diye cuma gününe sezaryen randevusu aldık tedirginim aslında hem beklerken zarar vermekten korkuyorum hem de o kadar bekleyip istemediğim ameliyata razı oldum gibi oldu. İçim pek rahat değil ama kavuşmaya odaklanmaya çalışıyorum 😞

Ben 40’ı gördüm geçtim bile bugün 40+1 şu 2 gün kendisi gelmezse diye cuma gününe sezaryen randevusu aldık tedirginim aslında hem beklerken zarar vermekten korkuyorum hem de o kadar bekleyip istemediğim ameliyata razı oldum gibi oldu. İçim pek rahat değil ama kavuşmaya odaklanmaya çalışıyorum 😞
Ben de normalde 42'ye kadar beklenir nolcak modundaydim ama artık gözümün önünde olsun istiyorum sanirim 😅 gelir kendi belki

kizlar dogurmayan bi ben kaldim galiba :)) 38+2. Bugun nst de 40 a yükselen sancilar gordüm sanirim daha sık ve düzenli olmasi lazim dogum baslamasi icin
Canım ben önce nst ye girdim sancı cikmadi sonra hemen perinatoloji ye gittim aynı gün bugün alalım kuvez sıkıntısı yaşamayalım dedi sonra kadın doğuma gittim yatış için alttan bakalım açılma varmı diye dedi iki santim acilmam varmış ve sancısız bı şekilde yani belli olmuyor sancisizda açılma olabiliyormuş

Kızlar aranızda bebeklerinizde gazlı olanlar var mı 15 günlük olduk 3 gündür geceleri çok gazi var çok ağlıyor uyumuyor önerileri olan var mı
Aynı bizdede var canım acliktan çok gaz için ağlıyor bizde tek ise yarayan kucağımıza alıp sırtını sivazliyoruz bide sırtına hafiften vuruyoruz bizde işe yaradı birde babası daha iyi yapıyor bizim oğlana🤭

Ben de varım 😅 hayir benim geçen ay nstde daha güçlü kasilmalarim cikiyodu artık o kadar güçlü de cikmiyo 🤣 40'i gorucez heralde
Valla benimde tahminim o yönde🤣
Aslında aynı duygulardayim ,sezeryan olmak hiç istemiyorum.Her kontrole gidişimde bişey çıkıyor ve sezeryan diyecek kaygısı yaşıyorum bukadar bekleyipte. İnşallah Allah'ın izniyle sağ salim alalım kucağımıza🤲.

Merhaba kızlar 8 inde doğum yaptım dün oğlumun sarılığı 13 çıktı ama beslemek için bir türlü uyandırmıyorum tavsiyeleriniz var mı bunun için
Bizim de 14.günümüz hala ara ara etmiyorum uyuyor sağlık ocağındaki ebe ayaklarının altına baya bastırıp ağlattı hep böyle yapın rahatsız edin emmesi lazım dedi. Çene altından da uyarıyorum ben. Birde mutlaka çıplak emzirin diyorlar.

X