2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
İnş cnm ilk cocuk normal bakalım buda normal gozukuyo el muanesınde rahım agzın yumusamıs dedı bakalım karnın tok oldugunda baya hareketlenıyo ama eskısı gıbı yıyemıyorum :) kahvecı bnmkı bıde sankı ntsyı sevmıyo kızcem ne zmn açsa o cıhazları arabaya bınıyorum baslıyo harwkwtlenmeye 😀😀😀😀
Benimkide ntsde coşuyordu ama buseferkin de iki kez hareket etti sadece ondada doktor yatırmak istedi .gelsin bide şuan görsün😁.Ooo kahvemiii ağzının tadını biliyor minnak🤩😁

39+2 deyim ve sancı falan yok kızlar. Normal doguma uygun olup sancısı açılması olmadıgı ıcın sezeryan olan var mı aramızda? Önümüzdeki pazartesi son bir kontrol yapacak doktor yine bir sancı acılma falan yoksa salı sabah 9da sezeryan ile dogum yapacağım. Eşimin doğum gününe denk geliyor istesek denk getiremezsik heralde:) tüm duygular birbirine girmiş durumda. Dogurup rahatlarım dıyordum ama okuduklarım kadarıyla bebişin doyma muhabbeti süt muhabbeti baslayacak sonra. Analık hep bir uğraş yani..
Canım kesinlikle gününü bekle sezeryan olma benim kızım 40+2 oldu doktor suni verdi kalbi durdu iki kez sezeryana alındım keşke bekleseydim diyordum. 43 e kadar yolu var. Doktorum kakasını yer diye korkuttu ama zaten bir şey değişmedi dogduktan 1 gün sonra kanında enfeksiyon çıktı yogunbakımda yattı. Yani sezeryan olmak isteyeceğini düşünmüyorum doğal yol varken en güzeli normal olmak. Doktorlar uğraşmıyorlar ya da sabredemiyorlar mı ne hemen sezeryan

39+2 deyim ve sancı falan yok kızlar. Normal doguma uygun olup sancısı açılması olmadıgı ıcın sezeryan olan var mı aramızda? Önümüzdeki pazartesi son bir kontrol yapacak doktor yine bir sancı acılma falan yoksa salı sabah 9da sezeryan ile dogum yapacağım. Eşimin doğum gününe denk geliyor istesek denk getiremezsik heralde:) tüm duygular birbirine girmiş durumda. Dogurup rahatlarım dıyordum ama okuduklarım kadarıyla bebişin doyma muhabbeti süt muhabbeti baslayacak sonra. Analık hep bir uğraş yani..
Benim normal doğuma uygundu herşeyim, 3 kere çatı muayenesi oldum, sancı ağrı açılma hiç biri olmadı. Bebekte son haftalarda kilo almayınca beklemek istemedik sezeryan oldum 39+5 te. Sütüm falan direk geldi hiç endişelenme bebek herşeyi kendi seçerek geliyor. Kolay bir doğumun olur umarım 🙏

Kızlar alakasız ama bugün ilk beyaz saçımı gördüm 30 yaşında bir tuhaf hissettim😂😍🫣 bebişle beraber baya büyüdüm demek ben de anneliğe hazırım🤲🏻🙏🏻🧿🤣
Anne geliyorum bu saçına attığım ilk beyaz diyor 😄
Bebebao süt sağmadan memnunmusunuz acaba?
Çok memnunum ucu 24mm
Evet mama veriyorum vermeliyim de sarılıktan korkuyorum ve evet uzun uyuyorlar. ama mama almadan sadece anne sütü ver diyor herkes ben de öyle olsun istiyorum tabi ama illa o mamayı istiyor

Yapıyorum canım incir de koyuyorum

Emzirdikten sonra mama istediği için illa :KK43:

Teşekkür ederim kızlar desteğiniz için
Sadece anne sütüne geçmek için bekliyorum. 8 10 günlük olsun gözlerini rahatça açsın :) Sütüm var ama sağıp dolaba atıyorum. Hem süt hem mama vermek daha mantıklı geliyor başlangıç için. Mamayı yediği zaman daha rahat uyuyor. Sen annesi olarak kendini dinle. Etrafta her biri farklı şey söyler.

Anne geliyorum bu saçına attığım ilk beyaz diyor 😄

Çok memnunum ucu 24mm

Sadece anne sütüne geçmek için bekliyorum. 8 10 günlük olsun gözlerini rahatça açsın :) Sütüm var ama sağıp dolaba atıyorum. Hem süt hem mama vermek daha mantıklı geliyor başlangıç için. Mamayı yediği zaman daha rahat uyuyor. Sen annesi olarak kendini dinle. Etrafta her biri farklı şey söyler.
Sağol canım❤️

Güzel anneler selamlar ben 2025 Şubat anneleri grubundan geliyorum. Merak ettim doğum ayınızı sizi de takip ediyorum. Doğurmuş annelere sağlıkla büyütmelerini, doğurmayı bekleyenlere de sağlıklı bir doğum süreci geçirmelerini içtenlikle diliyorum. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
14+2 ye İlk önereceğiniz şey ne olur bizim daha çooook var ama zaman su gibi geçiyor.🥹🙏🏻
Hepinizi öper sevgiyle kucaklarım 🩵

Güzel anneler selamlar ben 2025 Şubat anneleri grubundan geliyorum. Merak ettim doğum ayınızı sizi de takip ediyorum. Doğurmuş annelere sağlıkla büyütmelerini, doğurmayı bekleyenlere de sağlıklı bir doğum süreci geçirmelerini içtenlikle diliyorum. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
14+2 ye İlk önereceğiniz şey ne olur bizim daha çooook var ama zaman su gibi geçiyor.🥹🙏🏻
Bolca uyumanı 😂

Herkese merhaba doğum yapan tüm annelerin gözü aydın bizde bebisimize 7 ağustosta kavuştuk. 40+5 de iken. Doktorun bize verdiği tarih 9 ağustos yani bugündü. 9 ağustosa kadar gelmezse suni sancı ile doğumu baslatacaklardi. Çok şükür buna gerek kalmadan ilk olarak nisanimin gelişiyle başladı. Bu arada nişan geldikten sonra kanamam devam etti . Panik yapmadım ben sancilarimin tamamini neredeyse evimde çektim. Kanamam çok yoğun devam etti bu süreçte başı gebelikler de su gelişi gibi kan gelişi ile doğum başlarmış böyle bir şey başınıza gelirse korkmayin . Doğum bekleyen tüm arkadaşlara kolayliklar dilerim💙

Rahat sakin olmanı ve bol bol hareket⚘️

Kızlar iyi geceler son 18 günğm falan kaldı ama bebeğim baş aşağıda değil doktor egzersiz verdi ama bildiğiniz başka bişey var mı yapsam bu bebişi çevirsem🥹
Karın nefesi alıp pelvisi rahat bırakmak da işe yarıyo diye biliyorum oralar ne kadar gevşerse bebek de o kadar rahat dönüyomuş. Bi de işte egzersizler, topta tilt yapmak, koltuktan aşağı sarkmak, otururken kaykılmak yerine biraz öne doğru ağırlığı vermek falan var 😅

Benim de aynı pek sancı falan bişey yok bugün kontrol var 38+6 olduk.. ben de eşimin doğum gününde doğsun diye bekledim ama olmadı. Sizinkinin denk gelmesine sevindim :))

X