2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Gözünaydın Allah' analı babalı büyütsün kaç kg doğdu bebiş😍Canım sol tarafa yat dicem yatamazsın ki dikişten mecbur yürüyüş olması lazım. Kayısı hoşafı , kayısılı meyvesuyu ya da çayı gaz çıkarmana yardımcı olurdu. O da olmazsa lavman yapılır en kısa sürede toparlanacaksın inşallah
Tesekkur ederm cnm. Kayisili her seyi yedim ictim😭 2270 dogdu. Minnacil tutamiyorz bile. Cok kan kaybettim o yuzden hem kansizlk hem aclik kotuyum valla bakalm ne olacak. Gazaz yok yani

Tesekkur ederm cnm. Kayisili her seyi yedim ictim😭 2270 dogdu. Minnacil tutamiyorz bile. Cok kan kaybettim o yuzden hem kansizlk hem aclik kotuyum valla bakalm ne olacak. Gazaz yok yani
Yok canım benim sen boşuna üzülüyorsun inan ki çok çabuk toparlanacak üzme kendini bebişin de üzülücek bak. Öyle minicik olduğuna bakma öyle güçlü oluyorlar ki bir hafta içinde bile çok çabuk büyüyorlar kuzucum sen de Kısa sürede toparlanacaksın hiç merak etme. Uyuşukluğun geçince biraz daha kendine gelirsin yürüdükçe gaz çıkışı çok kolay oluyor inan ki. Çözülmeyecek sorun değil ki 🌸

Kizlar sabahki agrilarm sanciymis dogumum baslamis hizli ilerlemis sezaryene zor yetistirdiler. Sabah 9.20 de bebegim dogdu ama cokkk kucuk. Bugun 37 hafta olmustuk
Gözünüz aydın canım 🤩🥰🥰 ,benim kızımda 37 haftalıkken doğmuştu merak etme çok çabuk toparliyorlar masallah yavrular.

Tek tek yazamıyorum. Şükür doğum oldu, bişeyler içmeye başladım. Anestezi etkisi geçsin diye sade neskafe içiyorum. Ama etkisi geçmese daha mı iyi bilemedim. Meme ve mama beraber veriyorum. Bebek de ben de iyiyiz. 2 saat sonra yürümek için kaldıracaklar. Bu aşamayı da geçebilrsem sonrası hayat koşturması 😅 bekleyenlere önce sabır dilerim Son hayırla sağlıkla kavuşmanızı dilerim. Çok güzel bir duygu, şükürler olsun :)
Hayırlı olsun canim saglikla büyüt bebegini

Şu meşhur activating labor videosunu yapmaya başladım birkaç gündür psikolojik mi bilmiyorum ama sanki fark etti daha aşağıda hissediyorum. Bacak bacak üstüne atmayı yapamadım dün bir heveslendik eşimle 10 kere falan denedim sonra yaptım ama djdjdj😅 yine de önceden şak diye atıyordum bence bu da bir şey😂 şuan mesela 1 saattir falan hiç durmadan kasılıyor karnım ama acı, sancı hissi vs yok
Ben de hurma, ananas ve ahududu yaprağı çayı 3'lüsüyle bakalım kaçıncı haftaya kadar gidicem 🤣 bu yalanci kasılmalar da bi yerde doğuma donucek inşallah 😅

Bugün de 38+5 bitti beyaz akıntı, özellikle akşamları sürekli sertleşme, toplanma, regl hissi dışında tık yokk. Her akşam sancı geldikçe acaba geliyor mu diyorum ama bakıyorum uyumuşum bugün de bitmiş🤣 geçen hafta en son kanala bile girmemişti zaten bakalım yarın kontrolümüz var, ultrasondan kanala girip girmediği anlaşılabiliyor mu?
Anlasiliyor ,bende gecen persembe sordum kanala girmismi diye girmemis dedi doktor ,girse hissedersin dedi bide

Lavman istedim. Çok iyi geldi. Karnımın içinde patlayan baloncuklar azaldı. Daha rahat yürüyorum. Belki sende de işe yarar. Tek sıkıntım ayağa kalkarken dikiş yeri ağrıyor nefesim kesiliyor

Kızlar ben çok geç girdim ameliyata 13 de doğdu bebiş ikimiz de iyiyiz 3650 gr miniğim biraz ağrılarım başladı daha ayağa kalkmadım bi de o var tabi Rabbim bekleyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah hepinizi öpüyoruz 💕💐

Eklentiler

• IMG_7466.jpeg
    IMG_7466.jpeg
    121,5 KB · Görüntüleme: 132
Kızlar ben çok geç girdim ameliyata 13 de doğdu bebiş ikimiz de iyiyiz 3650 gr miniğim biraz ağrılarım başladı daha ayağa kalkmadım bi de o var tabi Rabbim bekleyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah hepinizi öpüyoruz 💕💐
Ay maşallah sübhanallah size annesi rabbim analı babalı büyütsun darısı bizlere olsun inşallah 🤲 🤲 🥰 😍 😘

X