2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Sizinde vajina kemikleriniz ağrıyo mu çatı kemiği deniyor sanırım.böyle bir ağrı yok bacağımın arasında yastık yatıyorum.
Doğru düzgün yatamıyorum dönerken inanılmaz yavaş dönmeye çalılıyorum ona rağmen çok ağrıyor çok canımı acıtıyor çatı ağrısı yastık hep var ama kesmiyor malesef yürüyemez oldum yarın sezeryana giriyorum kısmetse

Geç gelsin istiyorum diyordun. Hakikaten geç gelecek 
Aslında geç değil canım benim geç döllenme ya bebek iki hafta geriden geliyor. Adet tarihim 7 kasım ama doktor düzenleme yaptı. 36+4 görünüyorum valla ultrasona göre tahmini doğum 29 ağustos diyor haha normal olsaydı eylül annesi olucaktı sanırım

Kızlar doğuranlara hayırlı olsun maşallah normal doğuran yok ama sanırım herkes mi sezeryan? Devlette takipli olan yok mu devlette sonuna kadar beklicez diyorlar
Benım ılk dogumum normal 39/2 de gelmıstı bakalım buda sertlesıyo sancılarım var 2 hafta onde gelısımı ıns normal devlette olacak

Günaydın, 38+0 dayız bu sabah kanlı akıntıyla uyandım öncesinde de şimdi de ne ağrı ne sızı var endişe etmeli miyim kontrolüm çarşamba günü sizce beklemeli miyim
Nişanın gelmıs cnm geçmiş olsun doktoruna bılgı ver ıstersen sancını çek

Korkmaya başladım.nişan vs yok. yumurta akı gibi akıntı var.Vajinamda batma var.bakalım valla belden vurur diyorlar bende ona güveniyorum.daha 36+3 ama bebek önde gidiyo belli olmaz
Bende 36+3 canım ben kontroller 3 günde bire indi bir de haftada bir perinatoloji o dediğin akıntı bendede var enfeksiyon yok ama

Bugün de 38+5 bitti beyaz akıntı, özellikle akşamları sürekli sertleşme, toplanma, regl hissi dışında tık yokk. Her akşam sancı geldikçe acaba geliyor mu diyorum ama bakıyorum uyumuşum bugün de bitmiş geçen hafta en son kanala bile girmemişti zaten bakalım yarın kontrolümüz var, ultrasondan kanala girip girmediği anlaşılabiliyor mu?

Selam teyzoşlar bixde doktorumuzla konuştuk ve Allah nasip edersen haftaya pazartesi sezeryan ile geliyor minik prensesim ve 39+1 oluyoruz o zaman ben komple uyutulmak istiyorum var mı öneriniz İron şöyle yap böyle yap diye bilgiye çok ihtiyacım var... Doğum yapan uapacak olan arkadaşlarımın da hakkında hayırlısı olmasını diliyorum bu arada

Anlaşılıyo ultrasondan, hadi inşallah girmiştir. Ben de bu ara sürekli topun üzerinde yuvarlandım ama hiç inmiş gibi hissetmiyorum bakalım.

Canım bak ne mutlu sana mükemmel bir haftaya ulaştın artık bebişinle kavuşma vaktin geldi, sağlıkla kucağına alacaksın ne kadar emek verdin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…