2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bilginiz için çok teşekkür ediyorum. Zaten sezaryen doğum yapmak zorundayım ama daha zamanı dolmadı kordon dolanmasının bir zararı olur mu çok korkuyorum
32. haftamdan beri iki tur kordon var boynunda perşembe doğumum var doktorum bi risk yok dedi nst ve hareketleri düzenli olduğu sürece. 38+4 de doğacak nasipse

Ben lansinohun tekli pompasını kullanıyorum çok çok memnunum aslında

Tek tek yazamıyorum. Şükür doğum oldu, bişeyler içmeye başladım. Anestezi etkisi geçsin diye sade neskafe içiyorum. Ama etkisi geçmese daha mı iyi bilemedim. Meme ve mama beraber veriyorum. Bebek de ben de iyiyiz. 2 saat sonra yürümek için kaldıracaklar. Bu aşamayı da geçebilrsem sonrası hayat koşturması bekleyenlere önce sabır dilerim Son hayırla sağlıkla kavuşmanızı dilerim. Çok güzel bir duygu, şükürler olsun :)

Ay canım doğum olmuş maşallah yaa gözünaydın kaç haftaydın sen en son kaç kilo doğdu bebiş

Canım maalesef kordon dolanmasina yapılacak birsey yok benimde 1 tur kordon var boynunda 32 haftadan beri.
Önemli olan nst ve bebeğin hareketleri perinatolojiyede kontrol oldum 2 kez damarlarına kan akımlarına baktılar bebeği besliyor mu kordon diye.
Bazen doktorlar gördüğü halde söylemiyormus kordon dolanmasina nst hareket kg alımı güzel olunca
Endişe etme yanı

Yorumunuz için teşekkür ederim bir parça içim rahatladı

MaşallahRabbim analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı evlat olsun

Canım gözün aydın zoru bitti en güzel zamanlar geldii şimdi analı babalı büyüsün inşallah

Sana gün verildi mi canım sezeryan mı olcak normal mi bekliyorsun ☺
Sezeryan canım 23 Ağustos dedi doktorum ama duruma göre birkaç gün öne çekebiliriz bakalım dedi. 23 ağustosta 39+0 oluyor. Sağlıkla kavuşalım inş. Sana da doktorun yaklaştıkça gün verir muhtemelen. O zaman daha net oluyor aslında. 38 39 arası bir gün verir muhtemelen

İnşallah canım. Benim beklemekten yana sıkıntım yokta eş kişisi sabırsız

Bir turdan bişicik olmaz canım endişelenme ☺ Doktor'un da endişelencek bişi yok demiş. Benim ilk gebelikte üç tur dolanmıştı 38 de doğuma alınmıştım ama yinede endişelencek bişi yok nst ve hareketleri iyise hiç sorun etme bile.

Kaç haftaydı seninki?benim 38+2 gitmeyeyim madem ya valla parol falan içicem belki iyi gelir.. gerçeğe dönmesi ümidiyle sabredeyim bakalım
37+3 üm canım
Gözünüz aydın sağlıcakla büyütün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…