2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar selam hâlâ doğuramayanlardanım2 gündür sürekli sağ tarafım bel kalça arası ağrı çekiyorum yürüyüşümü etkiliyor, akıntım arttı karın ağrısı da bazen oluyor acile gitsem mi

Aklında kalacaksa gitmende fayda var. En azından endişen geçer

Ay bende öyleyim tam 2 gündür sağ tarafta aynı şeyleri hissediyorum.Beyazıms/ şeffaf akıntım da çok.acile gittim idrar nst temiz.Ama benim daha var haftam.Siz 38 falansanız gidin mutlaka

Canım tıpatıp aynıyızz bana perşembe günü devletteki doktor 1 cm açılmam olduğunu da söyledi bi de. Bu gece kalça ve leğen kemiği ağrısından uyuyamadım kasık ağrısı yürüyüşümü etkiliyor beyaz akıntım çok arttı ve idrar temiz hiçbişey yok. Yarın kontrolüm olduğu için ve düzenli sancım olmadığı için duruyorum gitmedim doktora

Kaç haftaydı seninki?benim 38+2 gitmeyeyim madem ya valla parol falan içicem belki iyi gelir.. gerçeğe dönmesi ümidiyle sabredeyim bakalım

Evet canım çok ağrıyor özellikle oturduğum yattığım yerden doğrulurken

ben de böyle ağrıdan uyuyamıyorum tuvalete zar zor gidiyorum bacaklarım ayrılacak.Açılma mı oluyo diye korktum randevum da perşembe gidince haber ver canım bize de.

Kızlar merhaba uzun zamandır pek takip edemiyorum.Doğum yapanları görüyorum onlar adına çok seviniyorum ama kendim için de çok korkuyorum.O yüzden çok takip etmiyorum daha da korkmayım diye.Ben de perşembe günü 38 haftalık olacagım bebeğim 3 kilo 200 gramdı en son.serklajlıyım o yüzden bu haftalara gelebilecegimi hiç sanmıyordum.Şükür ki bu haftaları gördük.Yatarak geçtiği için cok zorlandım.Tek saglikli kavusalim diyordum baska bir sey düşünmüyordum daha önce bir kaybım oldugu için.Bu hafta dikişlerim alınacak ama ben ondan da cok korkuyorum.Iyice panik oldum vakit yaklaştıkca da uyuyamaz oldum korkudan panikten.Ilk dogumum sezaryendi ama onda da cok sıkıntı çekmiştim.İsler yolunda gitmemişti 1 ayda ayaga kalktim desem yeridir.Üstelik bebegimi de kaybetmiştim.Şimdi yapabilirsem normal dogum çok istiyorum.Doktorum da deneyebiliriz dedi ama benim dikişlerimi aldırmaya bile cesaretim yok.İyi şeyler duymaya ve sakinleşmeye ihtiyacım var.Kendimi nasıl sakinleştirebilirim bilmiyorum.Güzel yorumlarınız olursa takipteyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…