2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Gümüş kapağı kullanma dedi dün doktor çıplak duruyorum dünden beri ama fayda etmiyor geç kaldım sanırım parçalandı sağ memenin başı
bilemiyorum burada yaşadığım ülke de de kullanıyorlar , tüm dünyada annelerin bir bildikleri vardır diye düşünüyorum ben.
[/QUOTE]
Çok ilginç ben bebek doğmadan bir hafta önce kullanmya başladım hiç bırakmadım 3-4 ay falan düzenli taktım asla yara olmadı hem süt fazla gelince orda birikiyor iyileşmesine fayda sağlıyor üstüme başıma bulaşmıyordu doktor neden önermedi anlamadım gerçekten

Ama o emme refleksi yenidoğanlarda hep var. Ona bakarlarsa tüm çocuklar hep aç.

Beslenmeyle ilgili olabilir olmayabilir de. Nasıl besleniyorsunuz? Sabah öğle akşam neler yiyorsunuz? Takviye kullanıyor musunuz? Bende de 2 hafta gelişimi geriden geliyor.

Dualarım seninle su gibi geçsin doğumun inşallah yavruna sağlıcakla kavusacilman iyi baslamis sen bir şey hissetmedin mi

Beslenmeyle ilgili olabilir olmayabilir de. Nasıl besleniyorsunuz? Sabah öğle akşam neler yiyorsunuz? Takviye kullanıyor musunuz? Bende de 2 hafta gelişimi geriden geliyor.
Kahvaltıda standart peynir yumurta domates falan. Öğle vakti de ne olursa yerim. Kırmızı eti pek sevmem çok seyrek tüketiyorum tavuk eti yine öyle sadece dönerde yersem yerim. Sebze ağırlıklı oluyor akşam da öyle. Peki doktor size ne dedi neden geriden geliyormuş

Son düzenleme:
Gümüş kapağı kullanma dedi dün doktor çıplak duruyorum dünden beri ama fayda etmiyor geç kaldım sanırım parçalandı sağ memenin başı
bilemiyorum burada yaşadığım ülke de de kullanıyorlar , tüm dünyada annelerin bir bildikleri vardır diye düşünüyorum ben.
[/QUOTE]
Sıcak olduğu için dedi canım terlerim daha kötü olur diye

Bendim o öneri isteyen canım teşekkür ederimher taraf öyle battı ki isyan modundaydım beceremiyorum diyesünneti çok geciktirmek istemiyorum dediğin gibi daha kolay olur hareketlenmeden yapılması ama biraz daha alışalım birbirimize

Evet evet canım hem sen iyileş iyice hem bebişin de dünyaya adapte olsun en güzeli sanırım biz yakındık seninle ben sünneti op dr Mesut Kaçara yaptırmıştım instadan inceleyebilirsin hiç sorun yaşamadık şükür belki sana da fikir olur

Merhabalar arkadaşlar
Bebeğimin kalça deliginin hemen arkasında sırta doğru bir çöküntü var internetten baktım Sakral gamze spida bfida falan diyor var mı bilgisi olan

Dualarım seninle su gibi geçsin doğumun inşallah yavruna sağlıcakla kavusacilman iyi baslamis sen bir şey hissetmedin mi
Amin cok tesekkur ederim Benim haftalardır kasilmalarim hafif hafif oluyordu bir de bebeğin başı baya aşağıdaydı. Tabi bu 3.bebek olunca erken başlıyor sancılar ve acilma. O kasilmalari hissettim ama çok zorlamiyordu onlar. İlk doğumda daha uzun sürer açılma bu 3.oldugu için biraz böyle. Hepimiz su gibi doğuralım insallah

Çok ilginç ben bebek doğmadan bir hafta önce kullanmya başladım hiç bırakmadım 3-4 ay falan düzenli taktım asla yara olmadı hem süt fazla gelince orda birikiyor iyileşmesine fayda sağlıyor üstüme başıma bulaşmıyordu doktor neden önermedi anlamadım gerçekten
[/QUOTE]
Sıcakta terlersin meme o terle kalır hava almaz pişer dedi ki öyleydi muhtemelen şimdi daha iyiyim

Merhabalar arkadaşlar
Bebeğimin kalça deliginin hemen arkasında sırta doğru bir çöküntü var internetten baktım Sakral gamze spida bfida falan diyor var mı bilgisi olan
Benimkinde de var ama kontrolleri çok sık yapılıyor bişe demedi doktorlar normal olduğunu düşünüyorum ben

Canım seninle hemen hemen aynı sayılırız bugun 37+3üm 3750 gram ölçtü. 6 ağustosa gün verdi 38+3e. Sağlıcakla alalım kuzularımızı kollarımıza

Tamam canım teşekkür ederim Bandırma'da değiliz ama oraya gidiyoruz zaten bir ihtiyacımız olduğunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…