2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Dün sabah tam 6da doğum yaptım hatta zor yetiştim doğurmaya diyebilirim😅 Rabbim geride kalan doğum bekleyen herkesin doğumlarini su gibi kolaylastirsin insallah ben tam 39+0da elendim kızlar ☺darısı başınıza inşallah
Normal doğum oldu o zaman 😃doğum hikayeni bekliyoruz müsait bir zamaninda😃❤️gözün aydın canım çok sevindim

Dün sabah tam 6da doğum yaptım hatta zor yetiştim doğurmaya diyebilirim😅 Rabbim geride kalan doğum bekleyen herkesin doğumlarini su gibi kolaylastirsin insallah ben tam 39+0da elendim kızlar ☺darısı başınıza inşallah
Ayy hadi gözün aydın canım Allah bebişe sağlıklı uzun ömürler versin ♥️♥️♥️ nasıl oldu doğum sürecin zor muydu kolay mıydı müsait olunca biraz bahseder misin ♥️

Hayir surekli var ve belime de vuruyor insallah dogum falan degildir dimi hic kasilmam sancim daha once o sertlesme bile olmamsiti.. dun cok utu yaptim ondan olabilir mi gidicem acile sanirim sag tarafim sadece
Canım dün benimde sürekli belim ağrıyarak başladı hafifleyip yükseliyodu ama düzenli diyebileceğim bişey değildi hastaneye gittiğimde nst sırasında kasılmaları hissetmeye başladım düzenli 5 dk 1 sancı çıktı ama daha evde bekliyorum artmadı şiddeti 😄

Hayir surekli var ve belime de vuruyor insallah dogum falan degildir dimi hic kasilmam sancim daha once o sertlesme bile olmamsiti.. dun cok utu yaptim ondan olabilir mi gidicem acile sanirim sag tarafim sadece
Benim haftam ileri de böyle dediğin ağrılar oluyor yorulunca dinlenince geçiyor. Doktor bana düzene girerse ağrıların gel demişti sen bilirsin için rahat etmeyecekse acile bir git canim

Canım dün benimde sürekli belim ağrıyarak başladı hafifleyip yükseliyodu ama düzenli diyebileceğim bişey değildi hastaneye gittiğimde nst sırasında kasılmaları hissetmeye başladım düzenli 5 dk 1 sancı çıktı ama daha evde bekliyorum artmadı şiddeti 😄
Sen nasılsın evde sancıları karsiliyorsun hala dimi😊

Benim haftam ileri de böyle dediğin ağrılar oluyor yorulunca dinlenince geçiyor. Doktor bana düzene girerse ağrıların gel demişti sen bilirsin için rahat etmeyecekse acile bir git canim
Benim siddetli ve hic gecmiyor azalip artma gibi degil ama bebek de tekneliyor bi yandan gidicem galiba kizlar 😞 erken nolur bisiy olmasin

Akşamları ve özellikle uyurken su gibi terliyorum artık kızlar. Yani vantilatör resmen son hızda ve direkt üstüme çalışıyor ona rağmen su gibi uyanıyorum inanılmaz

Kızlar dün doğum yaptım çok şükür bebek de iyi ben de iyiyiz. Sezeryan oldu bebis 3.600 doğdu kilosu iyi masallah ama sütüm çok çok az geliyor mama desteğine başladık memenin ordan şırıngayla nasıl artacak çok üzülüyorum.
Çok sevindiim canımm🥰 hoşgeldin bebiş🩷
Gelir hiç merak etme şimdi moralini bozma hemen☺️

Kızlar ben dün gece acildeydim birden gelen giden sancılarım oldu bebek sertleşmişti banyoya koştum yikandim banyodan sonra baktım bacaklarımın arasından sıcaklık hissettim su sızıntısı gibiydi inceciik bir su akti eşime falan söyledim kaynanamda falan beni hemen hastaneye götürdüler ya zorla götürdüler çünkü ben iyidim sancım yok bie şey yok akan sudan emin değildim sadece yarını bekleyelim dedim gotik falan Altan muane etti açıklık ve su yok dedi zaten çok az bir suydu birde banyodan çıkmıştim onu suyuda olabilir yok dedi bir şey nts yaptı sancı yoktu sadece bebeğin suyunda azalma var dedi şu iç ve kontrol altında ol dedi yani dün gece yanlış alarm verdi bebiş

X