2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Çok normal. Tüp bebek kolay mı.. Tüm eziyeti kendin çekiyorsun, sonra biri eve gelip elini yıkamadan agucuk diye severek elini dudağına yanağına değdirmeye çalısıyor. Hasta olmasın, iyi bakayım diye yapmadığın şey kalmıyor, omzuna bez koyup dikkat ederken başkası gelip direk kucağa almak istiyor.. Sen herşeyi kaynar sudan geçirip verirken diğeri elini öptüğünde ve elini ağzına aldığında sinir olacaksın.. Bunların hepsi geçici. Ama lohusayken, yani yeni hayata adapte olmaya çalışırken sanki hiç geçmicek gibi depresif oluyor insan. Bu süt e de yansıyor ve daha gazlı bir bebek oluyor. Allah içine ferahlık versin, rahatlık versin.. Kolay olmayacak ama 3 4 aylık olunca daha iyi hissedeceksin :)
Ay evet kayınvalide ve görünce ısrarla parmaklarını tutturmaya çalışıyorlar sinir oluyorum o eli bebiş ağzına sokuyor, dezenfektan aldım herkes eline sıkıp öyle dokuncak artık düşüncesizlik

Yok canım misafir kabul etmiyoruz zaten sadece eşim ve ben varım iki güne bi kayınvalide ve görümcem geliyor onlar da çok kalmıyor ama bana bi haller oldu kendimi bile yeterince temiz hissedemiyorum
Canım sana iyi gelecek şeyler yapsan kendini iyi hissediyorsan kısa mesafe dışarı çıkıp bir yürüyüş yapsan falan kolay değil hamilelik şimdi lohusalik🙁

Merhaba çiçeği burnunda annelerim ve benim gibi anne adaylarım 🌸 38+0 dan selamlar🌸
Uzun süredir sessizlikle sizleri okuyorum ilk defa eşlik etmem ve kafamdaki manyaklıklara sizlerden destek bekliyorum. Şuan psikolojik olarak doğurmak ve bu süreçten kurtulma isteğim var sonra da kızıyorum kendime 1 gün bile kalsa kâr diyorum 🥹 doğumumuz normal planlandı son ana kadar sorun yaşamazsak normal beklicez. Cumartesi tekrar kontrolümüz var sezeryana döndürüp en yakın tarihte almasını istemek istiyorum. Ben bencillik mi yapıyorum beni birazcık rahatlatanilirmisiniz nolur sanırım kafayı yiyorum ve sürekli ağlama nöbetleri geçiriyorum🥹sürekli manyak gibi kanama ve suyumun gelmesini sancımın gelmesini bekliyorum benim gibi olan var mı ben destek mi alayım 🥹

Merhaba çiçeği burnunda annelerim ve benim gibi anne adaylarım 🌸 38+0 dan selamlar🌸
Uzun süredir sessizlikle sizleri okuyorum ilk defa eşlik etmem ve kafamdaki manyaklıklara sizlerden destek bekliyorum. Şuan psikolojik olarak doğurmak ve bu süreçten kurtulma isteğim var sonra da kızıyorum kendime 1 gün bile kalsa kâr diyorum 🥹 doğumumuz normal planlandı son ana kadar sorun yaşamazsak normal beklicez. Cumartesi tekrar kontrolümüz var sezeryana döndürüp en yakın tarihte almasını istemek istiyorum. Ben bencillik mi yapıyorum beni birazcık rahatlatanilirmisiniz nolur sanırım kafayı yiyorum ve sürekli ağlama nöbetleri geçiriyorum🥹sürekli manyak gibi kanama ve suyumun gelmesini sancımın gelmesini bekliyorum benim gibi olan var mı ben destek mi alayım 🥹
Başka şeyler düşünün. Bebeğini cicilerini sevin oynayın. (ben öyle yapıyorum. 🤣). Ne güzel normal doğum planlanmışken sezaryene çevirmeyin bence. Doğum sonrası için hazırlık yapın. Ne bileyim yaprak sarın, kek, kurabiye yapıp buzluğa atın. Oyalanmaya çalışın. Her an doğum bekleyerek günler geçmez ki.

🥰🥰🥰

Eklentiler

• 1000067622.jpg
    1000067622.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 85
X