2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar ya büyük memişli annelere sesleniyorum şöyle ağzı yüzü kaymayan güzel toparlayan emzirme sütyeni bulabildiniz mi ben ne aldıysam memnun kalmadım penti falan hiç beğenmedim kullanıp memnun kalanınız varsa önerilere açığım benim acil ihtiyacım var

ben de hastalıktan salgından korkuyordum oğlum ishal salgınına yakalandı şuan, eşime de geçti benim haftaya doğumum var nereden geleceği belli olmuyor

ben de hastalıktan salgından korkuyordum oğlum ishal salgınına yakalandı şuan, eşime de geçti benim haftaya doğumum var nereden geleceği belli olmuyor
Evet yaa çok duydum burda da salgın valla benim de korkum işte bunlar insallah bulaşmaz sana da. Benim de ctesi doğum ayy sag salım doğursaydık şu ilk asilarini olana kadar atlatsaydık sağlıkla şu süreçleri. Bitmiyor gerçi doğsa diyoruz ilk aşılarını olsa diyoruz biraz büyüse diyoruz her gün bir şey çıkıyor.

Kızlar ya doğumu kolaylaştırmak adına ne yapabiliriz 36 haftadan sonra günde 5 adet hurma yemeye başladım başka önerisi olan var mı

Canım H&M aldım ben kullanıyorum da bayadır açıkçası toparladı hem çok güzel, hamilelikten önceden büyüktü baya benim şu an an zaten artık emzirme bitince diyorum sağlık olsun tabi de estetik falan

Ben kış ayını yaz ayından daha çok seviyorum birde bu yıl sıcaklar bir tuhaf sanki çöl sıcağı var. Eskişehire geldim burası yine iyi antalyada psikolojim bozulmuştu.

Aaa Antalya'da misin normalde benim eşimde Antalyali oraya taşınma hayali vardı bu sene bebek olunca kaldı İzmir'de

Tatlım benim de ikinci bebiş ilkini 2 yıl emzirdim malesef sarktı tam sporla birazcık toparlamaya başlamıştım ki ikinci bebiş haberi ben de aynısını diyorum artık bebiş düşüncemde yok bi güzel toparlatırım inşallah bitince emzirme serüveni rica etsem link atar mısın hangisinden alıp kullandıysan

Ablam yarın gidiyor canım, kayınvalide konusunda da dün bir patlama yaşadım gittiler. İstemediğimi direkt söylüyorum artık böyle en iyisi oldu babası ve ben olcaz sadece
Ah keşke bende senin gibi biraz açık sözlü olabilsemm benim bebiş daha kuvezde ama kayınvalidem bildiğin lohusa depresyonuna soktu beni herşeye karışıyor annemler burda onların kalmasını istemiyir sürekli laf sokuyor ben zaten bebegimden ayriyim onun stresi var birde kendisi sıkıntı veriyor kafayı yemek üzereyim

Odem beni mahfetti. Ayaklarima basamiyorm. Ayakkabi imkansiz terliklerle geziyorm kocaman koluma bileik parmagima yuzuk girmio. O kadr da zayifim halbuki.
Aynı bende öyleyim evin içinde dolaşmak bile zulüm çok acıyor ayaklarım bende kolumdaki bilezikleri nasıl çıkaracağım diye düşünüyorum baloncuk olduk resmen

Kızlar ya doğumu kolaylaştırmak adına ne yapabiliriz 36 haftadan sonra günde 5 adet hurma yemeye başladım başka önerisi olan var mı
Korunmasız ilişki prostaglandin diye bi madde varmış içinde, rahim ağzını yumusatiyomus. Onun sentetik versiyonlarını suni sancı verilen doğumlarda kullaniyolarmis. Ananas yemek, çömelmek, aksak yürümek, merdiven inip çıkmak falan da var.

Canım bu konuda eş çok önemli ben dün eşime söyledim hep böyle mi olacak diye hemen götürdü annesiyle kız kardeşini, benim bebeğim küçük dedim giderlerken bu kadar kalabalık istemiyorum dedim sen de söyle direkt bebeğinden senden önemli değil

Avuç içleri ve ayak tabanlarında oluyor en çok kaşıntı. Bana dr ursolac başladı günde iki kere kullanıyorum geçen gün testi tekrar ettim ast alt değer aynı kalmış ne.inmis ne çıkmış
Ay bende bu belirtiler var ama inşallah değildir cumartesi kontrolüm var çocuğa ne gibi zararları oluyor

Kızlar bu arada aklıma gelmişken söylemek istiyorum Kiraz çekirdeği yastığı aldınız mı? Bebeklerin gazına iyi geliyor bence onuda ihtiyaç listenize eklemelisiniz. Ben daha önce ebebekten almıştım orada var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…