2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar bu arada aklıma gelmişken söylemek istiyorum Kiraz çekirdeği yastığı aldınız mı? Bebeklerin gazına iyi geliyor bence onuda ihtiyaç listenize eklemelisiniz. Ben daha önce ebebekten almıştım orada var
bana biraz ağır gibi geldi o ya aklım kalır sanki karnına bağlayınca o yüzden almadım ama kullananlar da memnun

bana biraz ağır gibi geldi o ya aklım kalır sanki karnına bağlayınca o yüzden almadım ama kullananlar da memnun
Ben bağlamalı almadım normal minik kılıflı şekilde almıştım ama ağır gelmedi canım hala kullanıyorum kızım hasta olduğunda bile kullanıyorum

Kızlar ya büyük memişli annelere sesleniyorum şöyle ağzı yüzü kaymayan güzel toparlayan emzirme sütyeni bulabildiniz mi ben ne aldıysam memnun kalmadım penti falan hiç beğenmedim kullanıp memnun kalanınız varsa önerilere açığım benim acil ihtiyacım var 🙏🏼
Canım ben almadım ama mark&spencer çok öneriyorlar

Kızlar benim mide yanmam var mıydı bilmiyorum çünkü ilaç alıyordum ama alakası yok bence, benim kız babasından saçlı doğdu 😀😀 bir de dün bizim göbek kordonumuz düştü sanırım yarın yıkıcaz babasıyla korkuyorum ama
Biz geldiği günden beri yıkıyoruz🙈🙈 yürek yedik eşimle 🙈🙈

Kızlar bi de bise sorcam bebisler arada çırpınır gibi hareketler yapıyor mu anlatamıyorum da titrer gibi tekmeden farklı ya da normal hareketlerinden gerçi dr normal demişti de size de bir sorayım dedim.
Evet evet canım Moro refleksi yenidoğanda ☺️ o yüzden kundak yapıyorlar uyanmasın diye çünkü kendilerinde uyandırıyorlar. Ben de seslere çok şaşırdım uyurken🙈

Kızlar artık doğurmak istiyorum ya mental olarak çöküşlerdeyim. Erken doğum riskim olduğu için iki haftadır sadece tuvalete kalkıyorum. Sıcaklar, evde sürekli yatmak, bebişi beklemek, ve hamileliğin verdiği zorluklar beni çok sıkıntıya sokmaya başladı. Pazartesi günğ doktors gideceğim 36. Haftam olacak inşallah Sezaryen tarihi verir ya da normal hayatıma dönmeme izin verir 😞😞

39. Haftama geldim ara ara regl ağrısı haricinde hiçbir belirtim yok. Bacağımı diğer bacağımın üstüne 1 haftadan fazladır koyamıyorum ama doğurmuyorum😂😂 normal doğum için sürekli bir şeyler deniyorum duyduklarımı ama doktorum 39+0 dan sonra artık daha fazla beklemek istemediğini sıcakta bebeklerin kaka yapıp doğduğunu söyledi ama ben yine de beklemekten yanayım bir sorun olmazsa tabi

Kızlar artık doğurmak istiyorum ya mental olarak çöküşlerdeyim. Erken doğum riskim olduğu için iki haftadır sadece tuvalete kalkıyorum. Sıcaklar, evde sürekli yatmak, bebişi beklemek, ve hamileliğin verdiği zorluklar beni çok sıkıntıya sokmaya başladı. Pazartesi günğ doktors gideceğim 36. Haftam olacak inşallah Sezaryen tarihi verir ya da normal hayatıma dönmeme izin verir 😞😞
Canim biliyorum zor ama az daha disini sık inan anne karnında birgün bile çok kıymetli bende hep evdeyim benim de erken doğum riskim var evet insan bunaliyor özellikle yaz olunca ama hem dışarısı daha sıcak evlerden hemde dışarda yürümek zor oluyor iki adım da yoruluyorum iki adım yere artık taksiyle gitmek zorunda kalıyorum evde dinlenmek dah iyi ben artık olumlu dusunmeye başladım🥰

Tatlım benim de ikinci bebiş ilkini 2 yıl emzirdim malesef sarktı 😥 tam sporla birazcık toparlamaya başlamıştım ki ikinci bebiş haberi 🤭 ben de aynısını diyorum artık bebiş düşüncemde yok bi güzel toparlatırım inşallah bitince emzirme serüveni 🤗 rica etsem link atar mısın hangisinden alıp kullandıysan
Benim ilk bebiş canım bilmiyorum nasıl olcak zaten alt karnımda da çatlak olmuştu psikolojik biticem artık göğüsler de kötü olursa🙈 ay canım bakayım ben direkt mağazadan aldım link bulayım

Eşim çok pimpirikli doktor ne dediyse onu yapıyoruz ☺ sürekli odasında yabancı makaleler okuyup videolar izliyor yenidoğan iyi ki memesinden süt gelmiyor yoksa anne de olacaktı 🤣🤣
Çok güldüm şuanda anne de olacaktı demen🙈🙈 olsun ama kuzum hiç yardımcı olmamasından her türlü iyi💕

Ben de bikac farklı markadan aldım ve sadece marks and spencer'i çok beğendim ama benim aldığım modelin de stoğu kalmamış öneremiyorum 😅
Ya canım ben de alayım h&m den memnundum şu an ama pijamalarımı falan marks and spencerdan aldım çok güzel yedek bulunsun, googleadim da sutyen icin cok model var tipi hangisi acaba ? Burda stok vardir bizim
IMG_1578.jpeg

Evet çok zor kuzum biliyorum ama bebiş için her gün çok kıymetli az daha dayan🙏🏻🙏🏻

X