2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kizlar 34+3 de kontrolüm vardi kilosu 2200 lerdeydi 1 hafta geriden geliyodu ,doktor 3 haftayi bulmadigi müddetçe sikinti yok dedi,ben yinede bu hafta biraz yediklerime dikkat edicem.haftasini yakalasin diye ,bu hafta icinde kapi susu hediyelik olayini halledicem ,dogum cantasi hazir artik,sanki 3 haftam filan kaldi gibi hissediyorum.

bu arada 37+3 ölçtü dr bugün, cuma gidememiştim. 3100 gr olarak ölçtü 1 haftada 400 gr alması şaşırttı. yumurta süt muz nektari tüketmiştim bolca
Son haftaların da etkisi var artık canım son haftalarda hızlıca alıyorlar. İnşallah biz de haftasını yakalarız benim bebişte en son 3 kilo civarıydı ama boyu ve başı küçük sadece

Canım rahim ağzı açılınca o da geriliyor ve yırtılıyor

benim de öyle 2758 gr çıktı en son açılma yoktu şimdi 36hafta olduk kafası zaten hep büyük çıkıyor ama açılma ve sancı çıkmayınca doğum konuşmuyorlar devlette

Bence sıkıntı olmaz hatta rahatlatıyor bile Açılma sadece kramp falan girmesin bir de ıslak kalma özellikle bikini bölgesi ıslak kalmasın canım

Bence sorun olmaz deniz olduğu için. Suyun içinde hareket etmek çok iyi gelir hatta. Sadece ıslak kalma güneşte çok kalma dinlen güneş kremi sür bolca çok çabuk leke olunuyor

Çok sicakta kalma ama bence,bu saatten sonra dogumu tetiklesede sikinti olmaz zaten cnm 38 olmussun
Doktoruma sordum kızlar aşağı yukarı aynı şeyleri söyledi sizle. Açıklarda yüzme, ıslak mayoyla oturma hemen değiştir ve bol güneş kremi. Herhangi bir sorun olmaz dedi. Son kez bi denize girmek istiyorum. İlk defa bu sene tatile gidemedim içimde kaldı

Kızlar bir de esas korktuğum ya doğum başlarsa ve ben anlamazsam durumu arkadaşım diyor ki acaba dediğin her ağrı doğum ağrısı değil. Doğum başladığında anlayacaksın belden vuruyor regl ağrısı gibi ama daha şiddetli. Ama yine de emin olamıyorum ya ağrı olmadan doğum başlarsa diye

Ay ben de geçen bunu dedim arkadaşlarımın hepsi anlamaman imkansız onu çok iyi anlayacaksın dedi

Ay ben de geçen bunu dedim arkadaşlarımın hepsi anlamaman imkansız onu çok iyi anlayacaksın dedi
Evet kesinlikle anlarsınız arkadaşlar öyle bir sancı yok ama her doğum kendine özgü oluyor mesela ben iki normal doğum yaptım birinde nişanım geldi önce 2günde doğum yaptım diğerinde ise direkt sancıyla başladı suyum geldi bir günde doğum yaptım her doğum farklı oluyor aynı birey olsa bile sağlıklı kolay doğumlar yaparız inşallah

Kızlar şundan alan var mı annem çok beğenmişte alalım diyor
Canım ben aldım internetten, bugün geldi. Kendi sitesinde daha uygun fiyatı, ne kadar kullanılır sever mi orası tartışılır ama eşim çok istiyordu Bluetoothla müzik bağlantısı falan yapabiliyor onları çok beğenmişti o yüzden aldık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…