2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Yine dikkatli ol,benim ilk kiz dodugunda cok guzel emiyordu,sonra goguslerim cok yara oldu ,biraz biberonla verim dedim sagip,sonra alisti,memeyi istemedi,sagarak veerdim hep,cok eziyetliydi,cunku surekli sagiyordum ,hic tavsiye etmem
Ben şimdi o durumdayım çok küçük diye emmesi çok zor oluyor memeden biberonda veriyorum ama sağım yapıyorum devamlı hem meme hem sağım şuan çok şaşkınım 2 gündür çok yoğun bir tempo🙈

Bu defa benim de eşim ameliyathanede olmak istiyor 😄 Annem bekleyecek kapıda. Bebekler karışır diye korkuyor, eskiden çok olurmuş.

Bu ara rota virüsü salgın olarak geziyor. Kusma ve ishal ikisi de varsa baktırmakta fayda var. Geçmiş olsun
sağol canm ishal yok. ilaç serum asla kabul etmeyen bir çocuk son raddeye gelene kadar. yarına kadar bekleyeyim bi bakayım

Kızlar iştahım bazen çok açık bazen hiç yok et bile yiyemedim kaç gündür inşallah bebişim tam 35 hafta olcak ptesi düşük gelmez kilosu🥲

Kızlar yaaa benim bacak aram çok ağrıyor acile gitmelik bir durum mudur bugün biraz çok oturdum yada ondan mıdır ?

Kızlar şundan alan var mı annem çok beğenmişte alalım diyor

Eklentiler

• 1000044666.jpg
    1000044666.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 44
Ben şimdi o durumdayım çok küçük diye emmesi çok zor oluyor memeden biberonda veriyorum ama sağım yapıyorum devamlı hem meme hem sağım şuan çok şaşkınım 2 gündür çok yoğun bir tempo🙈
Canim anne memesine yakin biberonlar var alabilirsen o tarz bi biberonla ver,diger türlü bebek çok çaba harcamadan biberondan süt geldigini görüp ona yöneliyo ben bu sefer kaşik biberon aldim oda aklinda bulunsun

Kızlar belki saçma olucak ama bilmediğimden soruyorum aklıma takıldı. Bu kesenin yırtılması ve suyun gelmesi bebeğin yaptığı bişey mi yani onun yaptığı hareketler sonucunda mı oluyor mesela işte ayağıyla vurarak filan mı yırtılıyor kese

Kızlar bayadır giremiyordum baya doğuran var darısı bize inşallah bende bugün gittimm 34+5 2730 gram hala gün vermedi bize böyle günü belli olmayanlar var mı durduğu kadar dursun diyor doktor ama 3 hafta önden gidiyor kafası falan biraz korktum normal doğumdan

Kızlar belki saçma olucak ama bilmediğimden soruyorum aklıma takıldı. Bu kesenin yırtılması ve suyun gelmesi bebeğin yaptığı bişey mi yani onun yaptığı hareketler sonucunda mı oluyor mesela işte ayağıyla vurarak filan mı yırtılıyor kese
benim suyum gelmemisti sadece sancim vardi,doktor kendi patlatmisti suyu acilma 8 cm filan olunca ilk kizimda

Kızlar bayadır giremiyordum baya doğuran var darısı bize inşallah bende bugün gittimm 34+5 2730 gram hala gün vermedi bize böyle günü belli olmayanlar var mı durduğu kadar dursun diyor doktor ama 3 hafta önden gidiyor kafası falan biraz korktum normal doğumdan
Normal doğumda gün verilmiyor diye biliyorum

Hayr cnm. Benm enfeksiyondan kaynakli olmustu mesela.

benim suyum gelmemisti sadece sancim vardi,doktor kendi patlatmisti suyu acilma 8 cm filan olunca ilk kizimda

Hayr cnm. Benm enfeksiyondan kaynakli olmustu mesela.
Peki bebeğin çok sert vurmaları kesenin patlamasına sebep olur mu kızlar? Akşam yemeğinden beri çok ama çok sert vuruyor ayağıyla o kadar canım acıyor ki anlamadım ilk defa böyle yapıyor çok tedirgin oldum kesenin patlamasına filan sebep olur mu diye ve sürekli aynı yere vuruyor orası aşındı resmen 😫

Kizlar hepinize selamlar.normal doğum Tecrubesi olanlar yorum yaparsa sevinirim 🥰 4. Gebeliğim bu. İlki normaldi. Ama üstünden 10 sene geçti diğerleri sezeryan oldu mecburi
Bunu normal yapmayı istiyorum. 2 gün önce nisanim geldi. Belimde hafif sizi özel bolgemde de igne batmasi gibi his var. Suyum ya da öyle aman aman sancı durumum yok. En son 3 cm acilmam vardı. Benim bu kız ne zaman gelir acebaa 😁 haftam da 37+5 ultrasona göre . Bata göre 36+
3 cm acikligim varken 1 gun sonra dogurmustum

Peki bebeğin çok sert vurmaları kesenin patlamasına sebep olur mu kızlar? Akşam yemeğinden beri çok ama çok sert vuruyor ayağıyla o kadar canım acıyor ki anlamadım ilk defa böyle yapıyor çok tedirgin oldum kesenin patlamasına filan sebep olur mu diye ve sürekli aynı yere vuruyor orası aşındı resmen 😫
Yengemde olmustu evet

İstanbul Ankara Konya deprem bölgelerinde ve sahil illerinde salgın çok artmış Probiyotik serum kullan canım bir de bulabilirsen kekik suyu çok iyi geliyor mide bagirsak mikroplarina Çok geçmiş olsun 🙏
probiyotik normalde gıda olarak da tüketmiyor kullanmam lazım aslında dra sorayım. ishali de başladı korktuğum başıma geldi tam doğum öncesi

X