2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba kızlar:)) Bugün kontrolümüz vardı plasenta yaşlanmasından korkmuştum ama bebiş kilo almaya devam etmiş 35+6 3000 gr :)nst çekildi her şey iyi gözüküyor inşallah bir sorun olmazsa 5 ağustosa tarih aldık sezaryen için 💞💕🥰
Maşallah 🧿 Benim de bugün 35+6 her şey yolunda olsaydı 5 ağustosa tarih almak istiyordum ben de. Kendimin de 4 ağustos doğum günüm😇 ama sanırım bana yarın 37 haftama tarih verecek ben de çok heyecanlı ve stresliyim 🥹

Ev tipi ana kucağı olarak elektrikli mi aldınız yoksa normal manuellerden mi ? O kadar fazla farklı görüş ve yorum var ki ben karar verip de almayı beceremedim. Kimi çocuk sevmiyor kimisi birini kimisi diğerini seviyor deniyor. Etrafımda bebek sahibi birileri olsa onlarınkiyle doğunca neyi sevip sevmeyeceğini denerdim belki ama o şansım da yok 😅
ben babybjörn aldim elektirikli olani sevmeme olayi cok yuksek babybjörnü daha sevmeyeni görmedim etki tepki olayi oldugu icin cok seviyolar kendilerini sallamayi

Kızlar ben şunu aldım 2900’a geldi. Videolu yorumlara bakın hem otomatik hem manuel kullanılıyor. Katlanıp götürmesi de manuellere benziyor. Daha gelmedi bakma fırsatım olmadı ama son 3 adet kalmış görünüyor dün 5 adet vardı. Trendyolda falan 4-5 bin lira aynısı.

Prime Üyeleri İçin Fırsat: Chicco Rhythm'n'Sound Ana Kucağı
https://amzn.eu/d/04RZcNMv
Bana da çok mantıklı geldi inceledim ürünü

Ahh kızlar benimde kontrolüm vardı bugün herşey yolunda demeyi çok isterdim ama maalesef herşey tersine gitti 36+6 haftalık olduk bugün gelişim 2 hafta geride plasenta yaşlanması başlıyor dedi artık içerde gelismiyor riske atmayalim alalım dedi yarın sabah doğuma gidiyorum dualarınıza ihtiyacım var morlaim çok bozukk

Ahh kızlar benimde kontrolüm vardı bugün herşey yolunda demeyi çok isterdim ama maalesef herşey tersine gitti 36+6 haftalık olduk bugün gelişim 2 hafta geride plasenta yaşlanması başlıyor dedi artık içerde gelismiyor riske atmayalim alalım dedi yarın sabah doğuma gidiyorum dualarınıza ihtiyacım var morlaim çok bozukk
Canım Allah yardımcın olsun dualarımız seninle hepinize 🤲🤲 bebek kilosu iyimi gelişimi kaç hafta

Yarın 37 olacaksın zaten pramtüre sınırını geçmişsin. Burada ben de dahil gelişimi uzun haftalardır geriden gelip 37 yi bekleyen bir sürü kişi var ki doğum yapanlar da var. Sağlıkla kolaylıkla geçsin doğumun endişe etme 🌸

ben babybjörn aldim elektirikli olani sevmeme olayi cok yuksek babybjörnü daha sevmeyeni görmedim etki tepki olayi oldugu icin cok seviyolar kendilerini sallamayi
Ben elektrikli almasaydım bende ondan almak istiyordum 🥲

Çok geçmiş olsun canım Allah yardımcınız olsun ikinizinde 🩵

Kızlar bebiş doğdu, iyiyiz ikimizde. Ağrım falan olmadı henüz uyuşuk durumdayım. 37+2 de 2250 gram doğdu bebek. Kuvöze girmedi şükür iyi 🤲🏻 Darısı başınıza inşallah 🤲🏻♥️
Çok şükür canım benim, geçmiş olsun 😍 inşallah hiç ağrın olmaz, bizim yerimize de mis kokusunu bol bol içine çek annesi ❤️

Canım riskli haftaları atlattın çok şükür, prematüre sınırını bile geçiyorsun. Güzel düşün lütfen. İnşallah yarın guzelce sağlıcakla bebeğine kavuşacaksın 🙏 dualarımız seninle, bizi habersiz bırakma kendine gelince lutfen

Kızlar bebiş doğdu, iyiyiz ikimizde. Ağrım falan olmadı henüz uyuşuk durumdayım. 37+2 de 2250 gram doğdu bebek. Kuvöze girmedi şükür iyi 🤲🏻 Darısı başınıza inşallah 🤲🏻♥️
Ayy çok sevindim çok dua etim senin için canım her doğuma giren arkadaşlar için gerçekten çok sevindim küveze girmemiş bebiş darısı bize inşallah yarın doğuma girecek arkadaşlara inşallah 🤲

37.hafta çok güzel bir hafta🤩Ne güzel kavusuyorsun bebişine😍Doğumun da kolaylıkla geçsin inşallah🙏

X