2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benim de kendi doktorum ve dünki doktor benim kızın aşağıda olduğunu söyledi senin de öyleymiş ve aynı şeyleri yaşıyoruz belki de aşağıda oldukları için böyle zorlanıyoruz evet inşallah zamanında gelirler bişey olcak da bi anda açılma olcak korkusundan hiçbişey yapamıyorum valla sen kaçıncı haftandasın canım benim bugün 34+2

Of kızlar sanki bende bugün doğuracakmışım gibi hissediyorum. Sabahtan beri bel ağrısı kasık batmaları yaşıyorum şimdi de karnım taş gibi
Ay canım sağlıkla vaktinde gelsin ya normaldir heralde yaklaştıkça bunlar dimi ? Benim karnım taş gibi hiç olmadı anlamıyorum onu nasıl oluyor ben mi anlamıyorum ya da oluyor da

Ay canım sağlıkla vaktinde gelsin ya normaldir heralde yaklaştıkça bunlar dimi ? Benim karnım taş gibi hiç olmadı anlamıyorum onu nasıl oluyor ben mi anlamıyorum ya da oluyor da
Çocuk içeride toplanıyor karnım da dokununca taş gibi oluyor. Yaklaştıkça normal diyenler var tabi ama benim erken doğum riskim olduğu için korkutuyor henüz 34 haftalığız. Geçen hafta yapılması gereken her şeyi yaptı doktor ciğer geliştiricileri de oldum. Evde de kasılma ilacı progestan antibiyotik kullanıyorum ama gelmek istiyor sanırım inşallah sağlıkla gelir

Günümüz aynı seninle bende 37+1im Allah sag salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah acaba yeme içme hareket olarak neleri verdi eben bende desteklesem eğer bilmediğim bişeyler varsa olabilir mi acaba? Hurma ananas ve ahududu yaprağı çayını biliyorum bende bunlar dışında başka bisey yapiyormusun acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…