2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar 999 ayar gümüş kapak nasıl temizlenir? Ben aldım ama deterjanla ıslandığı için ambalajını, talimatını falan atmak zorunda kaldım. Temizleyip çantama atmak istiyorum. Nasıl temizlenir?

Size bir şey sormak istiyorum. Nst de bebek hareket edince düğmeye basmamız ne işe yarıyor tam olarak ? Grafik çıktısında ona dair bi bilgi zaten olmuyor doktor onu görmüyor bile yani grafiği yorumluyor . Bi de ilk girdiğimde nstye elime buton da vermemişlerdi zaten

Masallh cnm. Rabbim saglkla buyutmeyi nasip etsin. Kac haftaufin cnm. Bebis kac kilo dogdu ultrasyonla fark oldu mu.

cok sukur canım insallah saglıkla gelsin bebişin yanına bir an önce acıların ağrıların da azalsın

Gözünaydın olsun canım ne güzel kavuştunuz öyle ☺ Ağrılar olur ilk gün ama sonra o da geçecek inşallah

Kızlar bir de gümüş kapak gerekli mi? Ben almadım.

Gümüş kapak ve göğüs kalkanı almadım. Göğüs kalkanı düşünüyorum e bebeğe uğrayacağım bi bakalım. Ama gümüş kapak konusunda bir fikrim yok. Acaba yara olmadan mı kullanmak gerekiyor yoksa yara olursa mı?

Canım benim annemin göğüsleri hep çok yara olurmuş emzirirken çünkü göğüs uçları yok gibi bişey içeri göçük. Benim de göğüs uçlarım çok minik, anneme çekerim endişesiyle gümüş kapak aldım ben bi de yengem de kullanmıştı ve hiç yara olmamıştı göğüsleri bu sebeple aldım. İnşallah faydasını görürüm. Kalkanın mantığı da aynı ama sanırım onun akan sütü toplayabilme özelliği de var daha geniş olduğu için ama tam bilmiyorum tabi tecrübem yok gümüş kapak için doğumdan önce son haftalar kullanmaya başlayın diyolar

Hayırlı olsun canim insallah akşama falan toparlar da yanına verirler bebisi sağlıkla büyüsün

Ben iki doğum yaptım hiç kullanmadım. Bunda da almayacağım.

Kızlar 999 ayar gümüş kapak nasıl temizlenir? Ben aldım ama deterjanla ıslandığı için ambalajını, talimatını falan atmak zorunda kaldım. Temizleyip çantama atmak istiyorum. Nasıl temizlenir?
Canım bana kuzenim (6 ay önce falan doğurdu) karbonatla yıka dedi yıkadım kullanıyorum ben bi kaç gündür

Gözünüz aydın canım iyi olmanıza sevindim bebişte hemen toparlayıp kavusacaksınız inşallah

karbonatlı su hazırlayın pamukla silin sonra durulayın nemli bir bezle benim aldığımın içinde vermişler öyle yazıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…