2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Devlet hastanesi hakkinda hiç bir bilgim yok malesef canım benim diger iki çocuğum da özelde oldu buda özelde olacagi için inan hic bi fikrim yok

Bence kendine vücuduna ve bebeğine güvenirsen Allah yolunu açar su gibi doğurursun inşallah. Hiç korkma. Kendini de korkutma tamamen sakinlik üzerine kurulu normal doğum korktunmu ürktünmü olmaz

Devlet hastanesi hakkinda hiç bir bilgim yok malesef canım benim diger iki çocuğum da özelde oldu buda özelde olacagi için inan hic bi fikrim yok
Ben de gelişimi geriden geliyor diye özele gitmek istemiyorum. Yaşadığım ilde güvenilir özel hastane olduğunu düşünmüyorum. Devlet daha güvenilir geliyor. Vaktinden evvel dünyaya gelmeye karar verirse eğitim araştırmaya gideceğim. Özeller hep bu durumlarda zaten devlete sevk ediyor.

Ay canım sağlıkla vaktinde gelsin ya normaldir heralde yaklaştıkça bunlar dimi ? Benim karnım taş gibi hiç olmadı anlamıyorum onu nasıl oluyor ben mi anlamıyorum ya da oluyor da
Canım o sertleşmeler olsa kesin anlarsın anlamama şansın yok, karnının bi tarafında toplanma oluyo bildiğin orası yamuluyo semsert oluyo. Demek ki yalancı sancın vs yok ne güzel keyfine bak

Canım o sertleşmeler olsa kesin anlarsın anlamama şansın yok, karnının bi tarafında toplanma oluyo bildiğin orası yamuluyo semsert oluyo. Demek ki yalancı sancın vs yok ne güzel keyfine bak
Anladım canım çok şükür o halde yalancı sancı olsa bile gerçeği gelmesin de hemen vaktiyle gelsin

Aaa anladım canım ay Allah korusun inşallah 2 hafta daha beklese çok daha iyi olur bebişin için ama gönlünü ferah tut minnak da doğsa büyücek sağlıkla bebişin, bol bol dinleniyorsundur umarım yorma bakalım bebişi hiç memnun kalsın yerinde biraz daha

Çok şükür canım sen iyi isen bebeğinde iyi olcak inşallah hamd olsun bu günlere

Çok şükürr gözün aydın bebeğin de sen de hızlıca toparlanın sağlıkla kavuşun inşallah

İyi olmanıza çok sevindik. Umarım bir an önce bebişinizle eve dönersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…