2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Hah işte benim karnımın ortasında bir sertlik var. Oranın kafa olduğunu farz ediyorum ama umarım popodur. Dönmüştür umarım. Çarşamba günü doktora gideceğim. Merak içerisindeyim. Dönmezse sezercik. Korkuyorum biraz sezercikten. 🥲Operasyon geçirmedim hiç. Devlet hastanesinde uyanık mı yapıyorlar nasıl yapıyorlar hiç bilmiyorum. Bu hafta ebeden bilgi alacağım biraz.
Devlet hastanesi hakkinda hiç bir bilgim yok malesef canım benim diger iki çocuğum da özelde oldu buda özelde olacagi için inan hic bi fikrim yok

Benim de ilk dogumum sezeryan kendi doktorum ssvd yaptırıyor.ikinci doğumum olacak ama doktorum biraz dirayetli olman gerekiyor diyor.biz şu an dogum sekline karar vermedik ben ssvd istiyorum ama yapabilir miyim bilmiyorum.hastane fobim var kan verirken bile bazen tansiyonum düşüyor daha önceki dogumda genel anestezi ile oldu zaten.ayrıca vajinal muayenede bile zorlanan biriyim.tüm bunları düşününce galiba yapamam diyorum ama diger türlü de ilk bebegimi kaybettik.insallah buna saglikli bir sekilde kavusuruz ama yalnız kalsın istemiyorum bir kardeşi olsun istiyorum.sezeryan olursa 2.sezaryanim olacak hem uzun süre beklemem gerekir hem de sonraki riskli olabilir diye de korkuyorum.Yani benim için de durum sizinki gibi biraz karışık malesef
Bence kendine vücuduna ve bebeğine güvenirsen Allah yolunu açar su gibi doğurursun inşallah. Hiç korkma. Kendini de korkutma tamamen sakinlik üzerine kurulu normal doğum korktunmu ürktünmü olmaz

Ben daha çok oturur pozisyondayım pozlarım da öyle 😂 35+4 teyiz 😇

Eklentiler

• bbce1803-eff9-4940-aabd-f35d06d6c9be.jpeg
    bbce1803-eff9-4940-aabd-f35d06d6c9be.jpeg
    227,2 KB · Görüntüleme: 147
Devlet hastanesi hakkinda hiç bir bilgim yok malesef canım benim diger iki çocuğum da özelde oldu buda özelde olacagi için inan hic bi fikrim yok
Ben de gelişimi geriden geliyor diye özele gitmek istemiyorum. Yaşadığım ilde güvenilir özel hastane olduğunu düşünmüyorum. Devlet daha güvenilir geliyor. Vaktinden evvel dünyaya gelmeye karar verirse eğitim araştırmaya gideceğim. Özeller hep bu durumlarda zaten devlete sevk ediyor.

Ay canım sağlıkla vaktinde gelsin ya 🙏🏻 normaldir heralde yaklaştıkça bunlar dimi ? Benim karnım taş gibi hiç olmadı anlamıyorum onu nasıl oluyor ben mi anlamıyorum ya da oluyor da
Canım o sertleşmeler olsa kesin anlarsın anlamama şansın yok, karnının bi tarafında toplanma oluyo bildiğin orası yamuluyo semsert oluyo. Demek ki yalancı sancın vs yok ne güzel keyfine bak 😌

Canım o sertleşmeler olsa kesin anlarsın anlamama şansın yok, karnının bi tarafında toplanma oluyo bildiğin orası yamuluyo semsert oluyo. Demek ki yalancı sancın vs yok ne güzel keyfine bak 😌
Anladım canım çok şükür o halde🧿 🙏🏻🩵 yalancı sancı olsa bile gerçeği gelmesin de hemen vaktiyle gelsin🎈🧿

Çocuk içeride toplanıyor karnım da dokununca taş gibi oluyor. Yaklaştıkça normal diyenler var tabi ama benim erken doğum riskim olduğu için korkutuyor henüz 34 haftalığız. Geçen hafta yapılması gereken her şeyi yaptı doktor ciğer geliştiricileri de oldum. Evde de kasılma ilacı progestan antibiyotik kullanıyorum ama gelmek istiyor sanırım inşallah sağlıkla gelir🥹
Aaa anladım canım ay Allah korusun inşallah 2 hafta daha beklese çok daha iyi olur bebişin için ama gönlünü ferah tut 🙏🏻 minnak da doğsa büyücek sağlıkla bebişin, bol bol dinleniyorsundur umarım yorma bakalım bebişi hiç memnun kalsın yerinde biraz daha ❤️

Yeni yazabiliyorum kızlar sabah 6 da doğum yaptım biraz ağrılarım var şükür bebeğimde bende iyiyiz bebeğim hızlı nefes alıp verdiği için suan küvezde inşallah yakında yanımda olacak duanızı esirgemeyin 🙏🏻
Çok şükür canım sen iyi isen bebeğinde iyi olcak inşallah 🌺 🌺 🌺 hamd olsun bu günlere

Yeni yazabiliyorum kızlar sabah 6 da doğum yaptım biraz ağrılarım var şükür bebeğimde bende iyiyiz bebeğim hızlı nefes alıp verdiği için suan küvezde inşallah yakında yanımda olacak duanızı esirgemeyin 🙏🏻
Çok şükürr gözün aydın 🌺bebeğin de sen de hızlıca toparlanın sağlıkla kavuşun inşallah 🙏

İyi olmanıza çok sevindik. Umarım bir an önce bebişinizle eve dönersiniz.

X