2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba , umarım bebeğiniz biraz daha bekler ama beklemese de haftası iyi sorun çıkmaz vakitlice yetişirsiniz umarım

Ay çok teşekkür ederim sana cevapladın her sorumu, son soru hangi mamayı aldın canım bi de biberon falan verdin mi hemşirelere iki tane yeter mi acaba?
Ne demek her sorunu sor hiç problem değil ben golden goat almıştım onu verdim canım. Hastane bir kağıt vermişti mama evolvia yazıyordu mesela ama o sana bağlı gene.
Benim hastanem biberon kabul etmiyordu canım zaten beslenemedi biberonla hemen ufak olduğu için hortumla besliyorlar. Emzik de philips avent soothie en çok tutulan dediler ben ondan almıştım onu bu hafta istediler.

İdrar yolu enfeksiyonundan kaynaklı mı sancı cıktı yoksa spontane doğum mu başlamış bir şey dediler mi. Kaçıncı haftdasınız. Allah yardımcınız olsun inşallah

Canım sen sütü evde mi sağıyorsun hangi makineyi kullanıyorsun ve memnun musun ?
Evet canım ben evde sağıyorum götürüyoruz hep, lansinoh tekli pompam var çok çok memnunum ilk onunla başlamıştım tek dezavantajı prizde çalışıyor.
Sonra tekliyle çok zor oldu diğer göğsümden süt akıyordu, bebebao aldım o şarjlı, ondan da çok memnun kaldım. Onda sadece alırken göğüs ucu boyutuna dikkat et eğer onu alırsan.

Teşekkürler canım

Net birsey demediler duzenli sanci var acil yatis dediler bulundugum yerde araştırma hastanesini önerdiler gidiyoruz bakalim amin canim allah razi olsun
İdrar yolu enfeksiyonundan kaynaklı mı sancı cıktı yoksa spontane doğum mu başlamış bir şey dediler mi. Kaçıncı haftdasınız. Allah yardımcınız olsun inşalla

Çok çok geçmiş olsun canım inşallah hemen kontrol altına alırlar sancılarını

Oturur pozisyon da en güzeli oluyorsa. Bi sonrakinde kesin soracağım çok keyifsiz oluyorum yoksa

Ben de dün ve bugün girdim nstye beni sol tarafa yatırdılar hep çok rahat geçti, bugün hareket azalması vardı serum taktılar düzelince çıkardılar

Canım sen önerdikten sonra ben de bebebaonun şarjlı pompasını aldım ama hiçbir yerinde göğüs boyutuyla ilgili bişeyi göremedim. Nerden bakmam gerekiyor?

Eklentiler

• IMG_1115.jpeg
    82,6 KB · Görüntüleme: 30
Oturur pozisyon da en güzeli oluyorsa. Bi sonrakinde kesin soracağım çok keyifsiz oluyorum yoksa
Ben de dün ve bugün girdim nstye beni sol tarafa yatırdılar hep çok rahat geçti, bugün hareket azalması vardı serum taktılar düzelince çıkardılar
Oturur ya da sola yatan pozisyon en güzeli, canim serum çok iyi geliyor konuştuğumuz gibi bol sıvı havuç suyu vs bol bol tüket guzel haberler bekliyoruz insallah

Kızlar merhaba herkese kızlar benim sancım bir ken.iki oldu hem gebelik hemde diş eti ağrısı çekiyorum dış etim şişmiş hemde 20 lik dişin olduğu arka yer ne yapcam ya

İlginç bir sorule geldim. Arkadaşlar benim bebeğim ters duruyor. Dönse anlar mıyım? Deneyimli annelerden yardım bekliyorum.

Kızlar merhaba herkese kızlar benim sancım bir ken.iki oldu hem gebelik hemde diş eti ağrısı çekiyorum dış etim şişmiş hemde 20 lik dişin olduğu arka yer ne yapcam ya
Tuzlu suyla gargara karbonatlı suyla gargara çok iyi gelir diş etine mutlaka günde 3-4 kez yapmalısın. Hem de zararı yok diğer şeyler karanfil falan belki yan etkisi olur o yüzden en doğalı o iki gargara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…