2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bir haftadir ilac kullanıyordum zaten az once hastaneye gittik acile duzenli sanci cikti acil yatis verdi bulunduğum yerde yoğun bakim felan yok bizde acil hazırlanıyoruz suan memlekete gidiyrouz ne olucaksa orda olsun dedik bakalim 4 saat yolculuk direk acile gidicem
Çok geçmiş olsun canım, sancın olduğunu nasıl anladın peki?

kızlar benimde bi sorum olacak ya, sabahtan beri karnımda kasılma var ağrıyorda bebeğin hareketlerinide daha az hissettim normalde gece uykumdan bile uyandırırdı beni hareketleri. Doğum sancısı, kasılması olabilir mi acaba?

kızlar benimde bi sorum olacak ya, sabahtan beri karnımda kasılma var ağrıyorda bebeğin hareketlerinide daha az hissettim normalde gece uykumdan bile uyandırırdı beni hareketleri. Doğum sancısı, kasılması olabilir mi acaba?
Dinlenince geçiyor mu? Bana yat uzan , uzandığında geçiyorsa hazırlık kasılmasıdır demişlerdi .. bir de bol su iç ben 5 litre içiyorum 😃 ama aklına takılıyorsa ve hareketlerde de azalma varsa için rahat etsin diye acile git istersen ..

Dinlenince geçiyor mu? Bana yat uzan , uzandığında geçiyorsa hazırlık kasılmasıdır demişlerdi .. bir de bol su iç ben 5 litre içiyorum 😃 ama aklına takılıyorsa ve hareketlerde de azalma varsa için rahat etsin diye acile git istersen ..
Daha çok dinlenince oluyor desem 😂 zaten bol su içerim bende hiç yanımdanda ayırmıyorum suyu çok dikkat ediyorum

Canım 2 gün önce benimde aynı oldu, kontrole gittim ufak sancılar çıktı. Doğuma hazırlık sancıları bunlar, normal süreci geçiriyorsun dedi doktorum. Ama uzun sürüyorsa ve geçmediyse içinin rahat olması için doktora görün yine sen

Nefes alamayınca insan daha çok panik oluyor, heryer dar geliyor çarpıntı başlıyor. Böyle olunca eşimden rica ediyorum, Bi 10 dk ayağımı ovuyor, bacağa masaj yapıyor rahatlıyorum nefes almak kolaylaşıyor. Biraz masaj iyi gelebilir :) şimdi nasılsın
Biraz nefes egzersizi yaptım esneme hareketleri yaptım. Ondan sonra daha iyi oldum canım. Daha önce olmamıştı, eşim de sürekli noldu noldu diye darladı zaten 😁 yürüyelim diyor dışarı çıkıp gecenin kaçında. Ama masaj olayı aklımda olsun bir daha olursa eğer

Canım 2 gün önce benimde aynı oldu, kontrole gittim ufak sancılar çıktı. Doğuma hazırlık sancıları bunlar, normal süreci geçiriyorsun dedi doktorum. Ama uzun sürüyorsa ve geçmediyse içinin rahat olması için doktora görün yine sen
Bende öyle düşünüyorum ya aslında ama işte daha önce erken doğum yaşadım ya yine korkmuyo değilim

Kızlar merhaba herkese kızlar benim sancım bir ken.iki oldu hem gebelik hemde diş eti ağrısı çekiyorum dış etim şişmiş hemde 20 lik dişin olduğu arka yer ne yapcam ya
Canım 20 lik diş kötü oluyor benimde hamileliğin başında şişti gittikçede arttı.Doktoruna sorarak antibiyotik alabilirsin tek çaresi o oluyor maalesef

Bazı arkadaşlarımız çatı muayenesinde kültür alındı demiş burada yazan da o mu? Bu haftalarda kesin yapılması gerekiyor diye yazılmış ama sanırım benim doktorum çatı muayenesi tercih etmeyen doktorlardan. Doğum zamanı geldiğinde bakılıyor sanırım. Çatı muayenesi olmaya hevesli de değildim açıkçası ama önceden bilseydim iyi olur mu diyordum şimdi bunu okuyunca iyice içime oturduuu herkese yapılıyor mu bu kültür testi?
Ben oldum. Normal düşünüyorsan çatıya bakmalı diye biliyorum eğer zaten normal olmayacaksan çatıya da kültüre de gerek yoktur. Bakılmasının sebebi orada bir sorun mikrop var mı bebeğe bulaşır mı doğumda gibi

Daha çok dinlenince oluyor desem 😂 zaten bol su içerim bende hiç yanımdanda ayırmıyorum suyu çok dikkat ediyorum
Benimde iki gün önce sırt bölgesinde ağrı karnım taş gibi kesilmişti özellikle uzaninca oluyordu kesin doguruyorum dedim ama dogurmadim😂😂😂bu arada anladimki gece sola yaticam diye kendimi baya zorlamisim sonra arada sagada yatınca ağrılar da geçti şükür birde yalancı sancıların zamani ondanda olabilir canim

Ben oldum. Normal düşünüyorsan çatıya bakmalı diye biliyorum eğer zaten normal olmayacaksan çatıya da kültüre de gerek yoktur. Bakılmasının sebebi orada bir sorun mikrop var mı bebeğe bulaşır mı doğumda gibi
Normal düşünüyorum herhangi bir sorun olmazsa, doktorumla da konuşmuştuk ama kendisi genel olarak çatı muayenesi yapmıyor diye biliyorum

Normal düşünüyorum herhangi bir sorun olmazsa, doktorumla da konuşmuştuk ama kendisi genel olarak çatı muayenesi yapmıyor diye biliyorum
çatı kemikleri doğumda açıldığı için bazi doktorlar sacma bulup yapmiyo. benimki de yapmiyo olabilir gibi geliyo bana ama kultur alma meselesini bence soralim cunku gbs diye bi bakteri bize hic zarari olmasa da bebegi hasta edebiliyomus ve cozumu de cok kolaymis.

X