2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benimki testte sınırda çıktığı için maalesef. İlk gebeliğimde hiç yaşamamıştım ama böyle
anladim canim o zaman kontrol altinda olmak iyi tabi
ben de acaba seker yuklemesi testinden sonra da kontrol ettirmemiz gerek mi diye dusundum canim

Merhaba , sanirim az kaldi dogumunuza hayirla kavusun insallah, zeki sahinogluna gittiniz mi acaba memnun kaldiniz mi? Ben de gitmeyi dusunuyorum da.

Kızlar selam. Hastanede sancılarım düzene girdi ve çoğaldı. Çatım çok darmış normal doğum olamazsın diyor. Sizce genel anestezi mi belden uyuşma mı sezaryen hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Çocuk çok küçük daha 33 haftalık Allah korusun bir şey olur mu bilmiyorum mahvoldum iki gündür

Canım sezaryen konusunda bilgim yok ama bebiş inşallah iyi olur. Yeğenim 32 de doğdu 2100 gr dı 5 gün küvözde kaldı hastaneden çıktığında 1900 gr dı şu an 8 yaşında hiç endişe etme hemen toparlarlar prematüre bebekler hemen yakalıyorlar hatta geçiyorlar bile içini ferah tut. Oku sürekli inşirah dinle Meryem suresi dinle iyi gelecektir

Ama canım risk olsa doktorun söylerdi aslında söylememiş bir şey, bence az değil kilosu zaten son haftalarda daha hızlı alacak

Canım açılman var mı peki ne diyor doktorun doğum mu başladı yani?

Canım açılman var mı peki ne diyor doktorun doğum mu başladı yani?
Açılmam olmadığı için suyum gelmediği için sezaryene almıyor bir iki hafta daha tutalım şimdi alırsam yoğun bakıma girer diyor. Özelde olduğu için maddi açıdan sizi zorlayabilir devletr gidin isterseniz diyor ama ben hiç istemiyorum. Eve göndermem de riskli olabilir kalp atışları sıkıntıya girebilir diyo. Ne yapacağımı şaşırdım. Sancılarım çok nstde ama açılma falan yok doktor da almıyor al diye de zorlayamıyorum bebek sıkıntı çekerse vicdan azabından ölürüm

Dahiliye hiçbir şey yapmadı kızlar kansızlığa hematolojiye yönlendirme yaptı ama gitmedim cuma kendi doktoruma randevum var bi onunla konuşayım dedim bu sıcakta bıktım şehir hastanesine gitmekten araba park etcek yer olmuyor bulsan uzak kalıyor yürüyorsun falan eziyet

Belden uyuşma daha iyi bence canım, benim ilk doğum sezaryendi belden uyuşma olmuştu. Ve üzülme çok şükür bebek iyiyse sağlığı yerindeyse bende 29 haftalıkken doğum yapmıştım

Canım naçizane görüşüm yenidoğan yoğun bakımı olan devlet hastanesine git Orada makineler daha iyi Özeller biraz fazla gün bekletiyorlar bebeği ücret almak için bebeği de kendini de yorma bence Dr una guvenebilirsin ama hastane prosedurleri bu şekilde maalesef

Mümkünse başka bir doktor görüşü de alın derim ben. Hastanede gözetim altında geçirseniz 1-2 hafta peki buda bir seçenek mi?

Belden uyuşma canım tabi ki bebek için çok daha sağlıklı hem sen de hemen kendindesin. Bebişin çok ufak değil durur daha hiç merak etme

Yenidoğan yoğun bakımından ücret alamıyorlar canım onu sordun mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…