2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Alla Allah çok şaşırdım canım doçent başlatmıştı bana da. İlk gebelikte de aynı dr gidiyordum. Doktorlar arası çok farklılıklar var gerçekten
Evet banada başka bir doç başlamıştı onu bıraktım aşırı ilgisizdi doç olması önemli değil doktor geçmişi önemli.

Evet banada başka bir doç başlamıştı onu bıraktım aşırı ilgisizdi doç olması önemli değil doktor geçmişi önemli.
Çok çok iyi bir doktor, ilk çocuğum şu an hayattaysa onun ilgisi ve bilgisi sayesinde aslında. Kişiye göre ya da belli koşullara göre değişiyor sanırım bu ilaç durumları. Bu zamanlara kadar çok sağlıklı bir şekilde ilerledik çok şükür her dr görüşü değişiyor hepimizin farklı ilerliyor hamileliği

Evet kızlar hastaneden çıktım. İlk nst hariç 5 nst çekildi hiçbirinde sancı çıkmadı. Doktor Progestan fitil, 5günde 1 Progestan iğne bide adalat diye bi hap başlattı işte. 37ye kadar tutalım dedi normal ya da sezaryen için ondan sonra karar veririz dedi. haftaya tekrar çağırdı kontrole. Hemen valizi hazırlayıp kapatmam lazım

Kızlar çok sağolun baktım da şimdi gebelikte normal galiba, kendi doktorum tatilde onunla cuma görüşücez ama öğleden sonra dahiliye ne dıcek onu da yazarım size
Dün sordum doktoruma hamilelerde yükselmesi çok normal dedi ki yağlı da tüketmiyorum dikkat ediyorum her şeye gebelik şekeri yüzünden 3 kilo bile vermişim

Eklentiler

• 1000070211.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 44
Dün sordum doktoruma hamilelerde yükselmesi çok normal dedi ki yağlı da tüketmiyorum dikkat ediyorum her şeye gebelik şekeri yüzünden 3 kilo bile vermişim
Ben de öyle canım kilo verdim yağdan uzak duruyorum pıhtılaşma yüzünden birden yüksek görünce çok şaşırdım ama normalmiş çok şükür sağol

Yaa bunu bende düşünüyorum aslında tüpleri bağlatsam mı yoksa spiral mi taktırsam diye

Kızlar kolesterolü yüksek çıkan oldu mu? Dahiliyeye gitmiştim dün kolesterol dahil bi çok şeye bakmış ve yüksek çıkmış. Öğleden sonra sonuç için gidicem ama merak ettim
Benimde şeker sınırda çıktı kan şekeri ölçme makinesi verdiler sürekli ölçüyorum doğuma kadar tatlı tüketmemeye çalış dedi ama benim canım sürekli dondurma istiyor

Kızlar kolesterolü yüksek çıkan oldu mu? Dahiliyeye gitmiştim dün kolesterol dahil bi çok şeye bakmış ve yüksek çıkmış. Öğleden sonra sonuç için gidicem ama merak ettim
bana kolesterol bakmisti devlet tahliller arasinda yuksek cikmisti ama kendi doktoruma sonuclari gosterdigimde hamilelere kolesterol bakilmaz ozel bi sebep yokken cunku hamilelikte yuksek cikar demisti

Evet eşim de antalya da kaldı. Ben annemlerin yanına geldim burada doğum planladık doğumda gelir eşim ama imza gerekiyor sanırım hani belge imzası için ay spiralle hiç uğraşamam hiç benlik değil.

Anladım canım. Benim de üçüncü ama ben varya o kadar yıprandım ki bu süreçte. Çünkü gebe olduğumu öğrenince küçüğüm daha 10 aylıktı. Gebeliği de bir altı yedi yıl sonra düşünüyordum ama o zamana kadar tabi yaşta alıyor insan herşeyde bir hayır vardır gebeliğim büyük bir süprizdi . Evet canım Ya sezeryan olucam ya bu da aradan çıksın istiyorum. O yüzden.

Bende hiç öneriyi dinlemedim Allah affetsin yağsız peynir normalde yiyemem oyuzden normal beslenmeye devam etmiştim ama ekstra işlemden geçtiğini bilmeden yaptım bunu
ye canim bence de gebelikte kolestrol bakmiyor bile cogu doktor, o yagsiz sut yogurt gibi seyler ekstra islemden geciyor yagsiz hale gelmesi icin faydasindan cok zarari vardir ya da 0 faydadir bebise iyi yapmissin az ye yagli ye :)

kuzum senle biz ayniydik galiba dimi benimki 32+5 te 1834 cikti kilosunada gayet normal tam dozunda dedi benim doktor ama suan gordugum herkeste bi gobek geri gidiyo buyume evresindeyiz diyemi anlamadim

bana kolesterol bakmisti devlet tahliller arasinda yuksek cikmisti ama kendi doktoruma sonuclari gosterdigimde hamilelere kolesterol bakilmaz ozel bi sebep yokken cunku hamilelikte yuksek cikar demisti
Evet çok şükür öyleymiş, yani neden yapıyor acaba bunu devlet. Tedirgin oldum neyse kanımı düzeltsinler yeter ☺

Benimde şeker sınırda çıktı kan şekeri ölçme makinesi verdiler sürekli ölçüyorum doğuma kadar tatlı tüketmemeye çalış dedi ama benim canım sürekli dondurma istiyor
Şekerim düşük çıkmış neyse ki ama sorma benim de canım hep tatlı istiyor böyle şerbetli tatlılardan eşim izin vermiyor

Şekerim düşük çıkmış neyse ki ama sorma benim de canım hep tatlı istiyor böyle şerbetli tatlılardan eşim izin vermiyor
Kizlar sekeriniz seker testinde sinirda ciktigi icin mi baktiriyorsunuz surekli yoksa baska bir sebep mi var ? ben de cok tuketiyorum da dondurma meyve korktum simdi

Kizlar sekeriniz seker testinde sinirda ciktigi icin mi baktiriyorsunuz surekli yoksa baska bir sebep mi var ? ben de cok tuketiyorum da dondurma meyve korktum simdi
Benimki testte sınırda çıktığı için maalesef. İlk gebeliğimde hiç yaşamamıştım ama böyle

Yok canım ya ben dahiliyeye gitmiştim o bakmış, ben istemedim yani bakmasını sadece kansızlık için gitmiştim, her şeye bakmışlar şeker düşük çıkmış ama düşük çıksa da ben kilo almamak için şekeri çok tüketmiyorum zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…