2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
nstye bagladilar resmini cekmistim gosterdim nisan gibi dedi ama bu cihaz otuyo sinirim bozuldu ama sanci yokmus galiba simdi ultrasona aliyolar
Canım az önce nstden çıktım bugün 4 kere girdim ben de hastanedeyiö bugün yatışım verildi sancılardan dolayı. Kalp atışı yükselince ses çıkıyor önemli bir şey değil yani öyle olunca düzenli nefes almaya çalış sen panik yaptıkça o daha da yükseliyor

kizlar ustten ultrason vajinal ultrasin birde elle muayne etti parmaklariyla sanirim cati muaynesimi oluyo o bilemedim ellede muayne edicem bi dedi hersey normal dedi servikal uzunlugada normal dedi gelen akintinin devami yok neden geldi bilmiyoruzda oglan kanaldada degil nstdede kalp atisi iyi cikti sanci kismida cizgisinde cikti atlama hic olmadi

Kan uyuşmazlığınız vsr mı 19. Haftamda aynı leke bende de olmuştu kan uyuşmazlığına başlamışlardı iğne vuruldum

Oh çok şükür Bana da bir kere sebepsiz olmuştu aynı senin gibiydi sonrada bir daha hiç olmadı

ayh hersey guzel olsun senin icinde insallah saglikla gelir bebisin

Geçmiş olsun. Herşey yolunda o halde sevindim. Oh..

Oh çok şükür Bana da bir kere sebepsiz olmuştu aynı senin gibiydi sonrada bir daha hiç olmadı
ayh bian var ya basimdan asagi sicak hisettim ama sancim yok agrim yok oglan yola girmemisti dedim degildir ama doktoruna yaz dedi esim oda riske girme hemen git dedi acile yarin gec olabilir dedi bi panik sardi

Kan uyuşmazlığınız vsr mı 19. Haftamda aynı leke bende de olmuştu kan uyuşmazlığına başlamışlardı iğne vuruldum
yok canim biz 0+ ikimizde oyle bi sorunumuz yok cok sukur anlamadik nedenini ne bakan doktor nede ben iliski sonrasi mi oldu dedi oyle biseyde yok anlamadim vallahi insallah bidaha olmaz

Canım bende de 3 tane çikmiş farketmemişim ta ki dün tuvaletten sonra silerken kanamaya başlayıncaya kadar bacaklarımdan aşağı kan indi çok korktuk. Doktorum yarın gel bakalım dedi. Bugün gittim genital varis gibi dedi damar sıkışması oluyormuş gebelikte östrojen hormonunun artışıyla beraber. Bebeğe zarar vermez dedi ama normal doğumu engelleyebilir dedi zaten biz sezaryene karar vermiştik. Kriyoterapi denilen yakma işlemi varmış cildiye doktoruna yönlendirmişti o söyledi. Bende doğumdan sonra bakarım ona dedim. Biraz ağrılı olabiliyormuş. Onun dışında bebeğe zarar veren bi durum değilmiş. Bendekiler küçük küçük içi kan dolu kabarcıklar. Bilmiyorum sendekilerde öylemi

Kızlar tüp bağlatmayı düşünen yada yakını olupta tüpünü bağlatan var mı ? İşlem hakkında pek bilgim yok ama
Ben artık gebelik düşünmediğim için istiyorum.süpriz gebelik olduğu için baya yıprandım sanırım eş rızası da isteniyor değil mı Ama eşim pek tüp bağlatma taraftarı değil. Bu kontrolde Dra konuyu açmak istiyorum ama nedense çekiniyorum.. Sezeryan da yapabilinir diye biliyorum.

Esin rızası olması gerekiyor diye biliyorum. Bir tanidigimizin 3.sezeryaninda doktor istersen tüpleri ameliyat sırasında bağlayalım demişti diye hatırlıyorum

dediklerine gore oyle ama neden boyle bisey oldu acaba anlamadim
Canım gebelikte kahverengimsi lekeler olabiliyor ama senin belki lekelenmedir akıntıda olmuşsa beraberinde gelmiştir. O şekilde nişan zannetmiş olabilirsin ama nişan daha farklı oluyor. Herşey yolundaymış stres yapma bebişin haftasında gelecek inşallah az kaldı☺

Ay aynen ben de öyle oldum ama ciğer geliştiriciden sonra . Bilemiyorum tesadüf de olabilir , yan etkisinde öyle bir şey yazmıyor .. çok geçmiş olsun , bol su , masaj ve yatak istirahati dedi doktor bana sizin de benim de iyileşir umarım bir an önce

Ben de bağlatmak istiyorum. 22 temmuzda muaynem o zaman detayları sorucam doktora ama ben de eş rızası gerek diye biliyorum.
Benim 2. ama kızım 9 yaşında ben 37..Herhangi bir süprize açık değiliz kesin çözüm lazımgerçi spiral de iyi bir yöntem ama %1 bile olsa ihtimal varmıs göze alamam

Ben de deri altı implant istiyorum 3 yıl koruyuculuğu varmış Ama çok kanama yapıyormuş galiba var mı bilgisi olan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…