2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben de nilüfer dorukta doğum yapıcam ama özel sigortam karşılıyor.45bin diye duymustum iyi anlaşmıssın:)

Benim adet tarihime göre 29 ağustos.Sezeryan olucağı için 16 ağustosa istek yaptım ama doktor gelişimine bakarız dedi😇

Ben de 38 sonrası diye biliyorum su daha erken gelebilirmiş ama nişanı bilemedim haber ver bize
Bende bu hafta kontrol var inşallah tarih söylerler gelişimi önde gidiyor adetim geri uyumsuzluk var artık tarih almak istiyorum

Su olsa istemsiz ve devamlı gelir demişti benim doktorum anlarsın demişti hep bence o yüzden sen de anlarsın canım
Uygulamada böyle yaziyor iyice kafam karisti

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-10-00-06-02-468_com.kksal55.gebelik.jpg
    Screenshot_2024-07-10-00-06-02-468_com.kksal55.gebelik.jpg
    102,8 KB · Görüntüleme: 48
Benim adet tarihi 17 ama bana sürekli senin tarihin bu değil diyorlar bir tarihte vermiyorlar mesela bana inşallah benide 38 de alırlar ya bu iki gündür kötüyum ya
Benim 14 ü. Ama bir hafta önde gidiyor bebek. Senin bebek öndeyse döllenme erken olabilir . İlk başlarda geriden gelmişti. Bunlarla ilgisi yok aslında. Bebeğim gelişimine her yönden bakıyorlar, böbrek kalp kilo boy vs
kizlaaar nisan nezaman gelir
Mukus gibi yapışkan bir kıvam. Ne zaman geleceği belli olmuyor. Benim 38 de gelmişti 3 gün sonra sezaryan olmuştum. Ama nişan gelince hemen doğum başlamaz merak etme.
nstye baglandim bu cihaz kalp sesi veriyo veriyo sonra otuyo diit diye neden otuyo sanci mi demek
Kalp atışı bazen çok yükseliyor, öterse korkma önemli birley değil demişti benim hemşirem

Kızlar izinlerinizi ne yapacaksınız? Süt iznimi toplu kullanmak istiyorum ben ama insan kaynakları pek bir şeyden anlamıyor sağolsun 😁 Bebek 1 yaşına gelene kadar günde 1.5 saat olacak şekilde normalde.

Hesaplarken pazarlar vs dahil ediliyor mu ort kaç gün verildi birleştirilirse?

X