2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar tüp bağlatmayı düşünen yada yakını olupta tüpünü bağlatan var mı ? İşlem hakkında pek bilgim yok ama
Ben artık gebelik düşünmediğim için istiyorum.süpriz gebelik olduğu için baya yıprandım sanırım eş rızası da isteniyor değil mı Ama eşim pek tüp bağlatma taraftarı değil. Bu kontrolde Dra konuyu açmak istiyorum ama nedense çekiniyorum.. Sezeryan da yapabilinir diye biliyorum.
Ben Dr umla konuşmuştum. Sezaryan sırasında 30 sn lik bir şey, hallederim. Doğum zamanı tekrar hatırlarlat demişti. Eşinin izni de olmalı. Doğuma girmeden belge imzalanıyor

yok canim biz 0+ ikimizde oyle bi sorunumuz yok cok sukur anlamadik nedenini ne bakan doktor nede ben iliski sonrasi mi oldu dedi oyle biseyde yok anlamadim vallahi insallah bidaha olmaz

Geçmiş olsun canım devamı olmaz inşallah 🙌🏻🙌🏻

Kızlar tüp bağlatmayı düşünen yada yakını olupta tüpünü bağlatan var mı ? İşlem hakkında pek bilgim yok ama
Ben artık gebelik düşünmediğim için istiyorum.süpriz gebelik olduğu için baya yıprandım sanırım eş rızası da isteniyor değil mı Ama eşim pek tüp bağlatma taraftarı değil. Bu kontrolde Dra konuyu açmak istiyorum ama nedense çekiniyorum.. Sezeryan da yapabilinir diye biliyorum.

Canım kısmetse ben yaptiricam çünkü bizimde bu gebelikten 2 ay önce sürpriz bir şekilde hamile olduğum ortaya çıktı sonra ben o dönemde röntgen ve ilaç çok kullandım adet gecikince test ile öğrendim ama ne yazik ki kürtaj olmak zorunda kaldım kalp atışı olmayinca. O yüzden kürtajdan 1 ay sonra hemen buna isteyerek hamile kaldım çok üzülmüştüm çünkü.

Benim hem 3.dogum olacağı için hemde yarın bir gün hamile kalırsam aldırmaya kıyamam diye o yüzden bağlatıcam. Ama artık doğum sonrası bile bağlanıyor illa sezeryan olmasına gerek yok.

Ben de bağlatmak istiyorum. 22 temmuzda muaynem o zaman detayları sorucam doktora ama ben de eş rızası gerek diye biliyorum.
Benim 2. ama kızım 9 yaşında ben 37..Herhangi bir süprize açık değiliz kesin çözüm lazım🤣🤣gerçi spiral de iyi bir yöntem ama %1 bile olsa ihtimal varmıs göze alamam🤣

Mayıs ayında arkadaşım doğum yaptı spiral ile bir 🥲 spiral üste bebek aşağıda olunca spirali almadı doktor normal doğum ile onuda doğurdu 😁

ayh bian var ya basimdan asagi sicak hisettim ama sancim yok agrim yok oglan yola girmemisti dedim degildir ama doktoruna yaz dedi esim oda riske girme hemen git dedi acile yarin gec olabilir dedi bi panik sardi
Biz de hemen gitmiştik hatırlıyorum insan panikliyor tabi k bilemezsin çünkü noluyor

Ben de deri altı implant istiyorum 3 yıl koruyuculuğu varmış Ama çok kanama yapıyormuş galiba var mı bilgisi olan
Ben de deri altı düşünüyorum doktoruma danışacağım ama emziren anneler kullanamaz gibi bir şey gördüm internette eğer öyle bir şey yoksa isteyeceğim. Spiral falan istemiyorum kayıyor kanama yapıyor takması çıkarması zor geliyor. Hapı da çocukla düzenli alamazsam diye riske atmak istemiyorum

X