Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Benim de kasıklarım hala ağrıyor akıntım da kahverengiye döndü. Doktor kırmızıya dönerse gel tekrar dedi ama kahverengi de bitmiyor. Her gördüğümde ağlamak istiyorum psikolojim bozuldu bitse artık

Benim de kasıklarım hala ağrıyor akıntım da kahverengiye döndü. Doktor kırmızıya dönerse gel tekrar dedi ama kahverengi de bitmiyor. Her gördüğümde ağlamak istiyorum psikolojim bozuldu bitse artık
Canım benim 15 günde bir olan kanamalarım oluyor, tam olarak sebebi de bilinmiyor. Enfeksiyonumdan kaynaklı olabileceği söyleniyor. Sen sakin ol, bebek iyiyse korkma sakın

İlk defa mı kanama geçirdin canım hamileliğinde ben 13. Haftamda geçirdim parçalı sonra 1 ay kahve geldi ilk geldiğinde direkt adet kanı gibi aktı içimden sonlara doğru da kahverengi olarak biraz aktı öyle tuvaletteyken parçam geldi ama çok hatta renksiz parça bile gelmişti nişan geldi sanmıştım çok korkmuştum kötü günler geçirdim inşallah seninde geçer sağ salim kucağımıza alalım bebeklerimizi az kaldı zamanlarına

Benim de ağrılarım var hala, sancı sanırım bunlar 😞 ya bir geçselerdi rahatlasaydım . Progesteron’u ikiye çıkardık , yatarken daha iyi ama ayağa kalkınca karnım belim ağrıyor , aşırı baskı hissediyorum 😞😞

Canım benim 15 günde bir olan kanamalarım oluyor, tam olarak sebebi de bilinmiyor. Enfeksiyonumdan kaynaklı olabileceği söyleniyor. Sen sakin ol, bebek iyiyse korkma sakın
Bebekte bir sıkıntı olmadığından dolayı karnımda da ağrı olduğu için bende enfeksiyondan şüpheleniyorum aslında

İlk defa mı kanama geçirdin canım hamileliğinde ben 13. Haftamda geçirdim parçalı sonra 1 ay kahve geldi ilk geldiğinde direkt adet kanı gibi aktı içimden sonlara doğru da kahverengi olarak biraz aktı öyle tuvaletteyken parçam geldi ama çok hatta renksiz parça bile gelmişti nişan geldi sanmıştım çok korkmuştum kötü günler geçirdim inşallah seninde geçer sağ salim kucağımıza alalım bebeklerimizi az kaldı zamanlarına
Bir kere daha leke şeklinde olmuştu ama ondan sonra hiç kahveye dönmemişti. Bu leke değildi baya kan aktı şimdi kahveye döndü. Sağlık ocağı hemşiresi aradı beni bugün tesadüfen ona sordum sonları olduğu için kahverengi geliyor olabilir kırmızıya dönerse bebek hareketleri sıkıntıya girerse gidin hastaneye tekrar dedi. İnşallah geçer tek isteğim o lavaboya girip çıkıp bakmaktan bi hal oldum

Kızlar pişik sorunu yaşayan var mı aramızda 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ zaten zor yürüyorum bir de bu çıktı başıma. İki bacağımın yanı şiş ve kızarık genital bölgenin değdiği yerler tam

Kızlar yazamadım tek tek herkese teşekkürler ❤️ ben galiba bunu alıcam ya kablosuz ve elektrikli- burda da bi sürü marka var ama tanımıyorum bilmiyorum şimdi bunu almak daha mantıklı galibaEki Görüntüle 3447048
Ben bunu kullanıyorum şuan çok memnun kaldım, şarjı da çok iyi gidiyor şaşırdım. Ve çok rahat😊

Kızlar pişik sorunu yaşayan var mı aramızda 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ zaten zor yürüyorum bir de bu çıktı başıma. İki bacağımın yanı şiş ve kızarık genital bölgenin değdiği yerler tam
Ben göğüs altında yaşıyorum birde dediğin yerde ne yaptıysam geçmedi bimden zeytinyağıli arko aldım sürüyorum iki üç saate geçiyor vallahi

Ben bunu kullanıyorum şuan çok memnun kaldım, şarjı da çok iyi gidiyor şaşırdım. Ve çok rahat😊
Sağım yaparken kenardan hava alıyor mu, sütyene koymak yeterli mi. Ben elektrikli ile çektim geçen sene, avent ve çok memnunum aslında ama elimden biraz pırtsa kenardan akardı. Sütyene koyup evde rahat hareket etmek cazibeli geldi.

Ben göğüs altında yaşıyorum birde dediğin yerde ne yaptıysam geçmedi bimden zeytinyağıli arko aldım sürüyorum iki üç saate geçiyor vallahi
Ben de bebiş için sudocrem almıştım onu sürdüm bol bol havalandırıyorum şu an evde 😬 inşallah geçer. Çok sıkıntılı bir durum ya. Hayatımda ilk defa ilk doğumumdan sonra yaşamıştım bu durumu 45 gün ped le durunca haziran temmuz sıcağında 😬 bir de şimdi yaşıyorum. İş yerinde bacaklar kapalı oturmaktan sıcakta, bir de oturduğum koltuk naylon gibi olunca işte 🤦🏼‍♀️ mahvoldum bugün

X