Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    211
Kızlar, karın sertleşmesi yaşıyorum sanki bebek toplanıyor gibi karnıma dokunuyorum aşırı sert. Bu da bir kasılma şeklimi oluyor acaba??

Kızlar, karın sertleşmesi yaşıyorum sanki bebek toplanıyor gibi karnıma dokunuyorum aşırı sert. Bu da bir kasılma şeklimi oluyor acaba??
ben sürekli yaşıyorum canım normal galiba ya. hatta şöyle, ne tarafa dönersem bebek o tarafa doğru toplanıyor ve karnım da sertleşiyor o bölgede. su iç bolca ve biraz rahatlat vücudunu🌸

Ben de üzülüyorum. 1.5 yaşında kızım. Oyun bekliyor, sarıl koştur istiyor, parka çıkarmak istiyorum peşinden koşamıyorum. Bebek gelince daha çok sarsılmaz inşallah diye dua ediyorum.
biraz sarsılacak bence benimki, çünkü önündeki suyu doldurmak için bile anneee diye beni çağıran bir çocuk 🙈 yetişemeyeceğim kesin.
Evde ölçtüm 14/10 çıktı birden panik atak geçirdim dahada yükseldi 16/9 oldu hemen acile geldim ölçe ölçe yükselttim resmen gerçekten 🥺
ay geçmiş olsun , panik atak stres gibi sebeplerden yükseldiyse söyleseydin dra canm geçici durum sonuçta 🌸
bugün kontrolüm vardı, bebeğin kilo alımı yavaşlamış. 16 temmuz için doğum planladı, kontrolleri haftada 2 güne çıkardı. Sağ salim doğsun şu bebeler 🤲🏻
kontrollerin arası baya azmış belki hızlanır kilo alımı da o arada , kaç haftalık olmuştun
Kizlar park yatak icin nevresim takimi almam lazm. Aldnz mi acaba . Nerden baksam. Pamugu guzel yumusak terletmeyen bir sey
tinylamb co sayfasında pamuklu ve uygun çarşaflar var. chiccodan almıştım ama önce görseydim oradan alırdım. nevresim yastık kılıfı almadım
Ben bugün 34+0ım şaka maka 35. haftama ulaştım 37den sonra gelmesi normal kabul ediliyor. Ayy çok az kaldı çok :KK70: her şey hazır ama ben doğuma hazır değilim. O gün hemen geçse de bir uyansam kucağımda olsa.
evet çabuk geçse de koklasak 🤍seninle aynıymış son adetimiz az arayla gelirler 🥹
Ya kızlar 2.ya da 3. Çocuğuna doğum yapıcak anneler de aynı hissiyatta mıdır bilmiyorum.Ama 9 yaşında kızım var doğuma girmek onu bırakmak çok zor geliyor. O doğuma gitme anını düşünüp düşünüp ağlıyorum.Bi değişik oldum zaten paikolojik olarak.Siz de böyle misiniz?
ben de duygusallaşıyorum inşallah bana birşey olmaz moduna giriyorum bazen. doğuma giderken bizimle gelecek 💕
ben 38 haftada doğurmak istiyorum valla zaten normal yapamıcam.
ben de utanmasam bugün 38 için tarih mi ayarlasak dicektim dra 😂 hemen kavuşmak istiyorum
3-6 yine iyi canım ben hep 6. Aydan başlamışım nedense 🤣🤣 şimdi yeni yarım kollu 0-3 zıbınlar aldım
olsun kullanıyorlar her türlü zıbınsız olmuyor yaz kış ☺️
Ben daha bu konuyu konuşmadım . Yaşım sebebiyle bir şey söylemediler ama beneğim biraz önden gidiyor bu şekilde devam ederse doğumu 38’e gelmeden başlatma ihtimali var dediler. Ayın 1’inde özeldeki yani asıl doğumumu yapacak doktorumla görüşmem var, o zaman asıl doğumu konuşacağız . Ben epidural ile normal doğum istiyorum ama en önemlisi ikimiz için de en iyisi nasılsa öyle olsun :)
son adete göre mi 38 ultrasona göre mi dedi senin dr canm ?

biraz sarsılacak bence benimki, çünkü önündeki suyu doldurmak için bile anneee diye beni çağıran bir çocuk 🙈 yetişemeyeceğim kesin.

ay geçmiş olsun , panik atak stres gibi sebeplerden yükseldiyse söyleseydin dra canm geçici durum sonuçta 🌸

kontrollerin arası baya azmış belki hızlanır kilo alımı da o arada , kaç haftalık olmuştun

tinylamb co sayfasında pamuklu ve uygun çarşaflar var. chiccodan almıştım ama önce görseydim oradan alırdım. nevresim yastık kılıfı almadım

evet çabuk geçse de koklasak 🤍seninle aynıymış son adetimiz az arayla gelirler 🥹

ben de duygusallaşıyorum inşallah bana birşey olmaz moduna giriyorum bazen. doğuma giderken bizimle gelecek 💕

ben de utanmasam bugün 38 için tarih mi ayarlasak dicektim dra 😂 hemen kavuşmak istiyorum

34+5 bugün, 2100 gram şu an bebek. Maksimum 2500 doğar dedi ki o kadar doğmaz diye düşünüyorum

Kizlar o kadr dikkat etmeme ragmen saglam bir bogaz kulak enfeksiyonu edindim komsudan kaptim. Zaten yemek yiyemiodum simdi perisanm. Yutkunamiyorm cigerlerim parcalanio oksururken. Ne onerirsinz. Nane limon yaptm ama kesmio

Kizlar o kadr dikkat etmeme ragmen saglam bir bogaz kulak enfeksiyonu edindim komsudan kaptim. Zaten yemek yiyemiodum simdi perisanm. Yutkunamiyorm cigerlerim parcalanio oksururken. Ne onerirsinz. Nane limon yaptm ama kesmio
Tylol ve largopen vermişlerdi bana 2 kere geçirdim hamileliğimde çok kötü Rabbim şifa versin

Merhaba , son adet tarihine göre dedi.

X