Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    211
Kaç haftalık sizin acaba ve kac gram bana da öyle dediler de 🫠
suanda 31+0 oldu ve doktor randevum haftaici son kilosu ne kadar oldu bilmiyorum henuz ama 27+3'te 1.2 kiloydu ve bir hafta ileriden gidiyordu onun uzerine 3.5-4 kilo civari dogar dedi doktorum. sizin ki kac haftalik, kac kilo? bizimki kiz ama iri biraz babasina cekmis 🤭😊

Kızlar bebeğin hareketlerinde azalma var ve sol tarafımda sertleşme var ve bir sgri var eğilip kalkamıyorum sanki taş var karnımın sol tarafı böbreğime yakın bir yerde eğilip kalkamıyorum şuan sadece uzanıyorum bebeğin hareketlerini takip ediyorum daha yeni hsreketlenme var uşutum galiba ya

Benim de öyle. Hatta vücudumda birkaç kırmızı leke gibi bir şey de var. Yüzük bileklik vs takamıyorum kaşıntı yapıyor. Normal bir şey ama

Benim böyle canım bir süredir. Sıcaklardan ve şişlikten muhtemelen
Olabilir canım sürekli yeni bir güncelleme geliyor insan şaşırıyor 😑

Bende evi temizlerken öyle oluyor dinlenince hafifliyor kendini yorma canım zaten yorulmamak için kadını tutmuşsun bırak yapsın
Kuzum arkasından önünden gezmeden olmuyor yurtdışındayız zaten hiç bizim gibi yapmıyorlar 😞 mutfağa bile sıkıyor deterjanı kuru bezle geçiyor falan hep basındayım yapabilsem yapıcam ama korkuyorum daha 32 hafta şu an riske atmamak için😞

Kızlar bebeğin hareketlerinde azalma var ve sol tarafımda sertleşme var ve bir sgri var eğilip kalkamıyorum sanki taş var karnımın sol tarafı böbreğime yakın bir yerde eğilip kalkamıyorum şuan sadece uzanıyorum bebeğin hareketlerini takip ediyorum daha yeni hsreketlenme var uşutum galiba ya
Benim de sertleşiyor ama bebek hareketli.

Kendini yorma. Uzun süre ayakta kalınca öyle oluyor uzan dınlen canım. Dinlenince geçer inşallah
Daha iyiyim canım evet uzandıkça iyi geliyor cidden 🙏🏻 siz nasıl temizlik yapıyorsunuz gerçekten benim hiç halim yok sanki bebeği de yoruyorum diye korkuyorum artık 1 ay daha az az yapıp idare edebilsem 😞

X