Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    211
Ben de grubun küçüklerindenim, 31+4 daha , şöyle bir en az 1.5 ay daha kalsa bekleseler süper olacak 🩷😇🩷 , Ağustos sonu normalde benim de.
Ben de 30+6'yim ve yakin yaslardayiz. Size dogum icin ne onerdiler? Bana induction ve epidural oneriyorlar. 38 veya 39. haftada dediler. Sizin sureciniz icin ne oneriyorlar acaba?

34+3 üz hastanedeyim idrar toplanıyor onun sonucuna göre hareket edilecek canım, sen ilaç kullanmış mıydın ?
Ben kızımda bir an apar topar alındım sonrasında Norves kulandim doğumdan sonrada yatirildim onu verdiler devam etmedim şuanda coraspirin verdiler bir ay tek kullandım kusuyorum içince bende yediklerime ve strese dikkat ediyorum

Ben kızımda bir an apar topar alındım sonrasında Norves kulandim doğumdan sonrada yatirildim onu verdiler devam etmedim şuanda coraspirin verdiler bir ay tek kullandım kusuyorum içince bende yediklerime ve strese dikkat ediyorum
Suan kaç çıkıyor tansiyonun ? Çok sık ölçmek yükseltiyor buna kesinlikle inanıyorum ben çok sık ölçmeye başlamıştım artık gerçekten psikoloji kalmadı zaten panik atak hastasıyım korkuyla yaşamaktan dayanacak gücüm kalmadı 🥺

Suan kaç çıkıyor tansiyonun ? Çok sık ölçmek yükseltiyor buna kesinlikle inanıyorum ben çok sık ölçmeye başlamıştım artık gerçekten psikoloji kalmadı zaten panik atak hastasıyım korkuyla yaşamaktan dayanacak gücüm kalmadı 🥺
Bana doktorun günde 4 defa olçmemi söyledi az önce ölçtüm 10/6 yedi ben artık takmıyorum ya çok düşünen bir insandım aslında benim daha çok etrafımdaki insanlar etkiledi yani insanlardan uzak kaldıkça düşünmedikçe şu anki rahat geçiriyorum

Ben de aynı 31+6 ☺ bizim 37 de doğum olur muhtemelen pıhtılaşmadan dolayı ağustos başı gibi görünüyor şimdilik
Sağlıkla gelsinler inşallah🥰
Ben de daha 32.haftaya yeni giricem ama korku saldı beni.Bu yaz bebişleri durmuyor yerinde😂Doğum ağustos ortası planlanınca çok rahattım ben.Daha ev temizliği var kıyafetleri yıkadım ama çanta yapmadım.Ve daha çalışıyorum imdaat😂😂😂
Benim de ev temizliği var eşim yapıcak ama 34.haftayı doldurmayı bekliyorum, hastane çantasını hazırlamadım hala😅 beşiğini de kurmadım kızıma az daha dur annecim diyip duruyorum bakalım 😅
Normal mi olacak.bizim tarhler ayni benm sezaryen olacagi icin agustosun ortasini nile bulmayabilir😀😀
Ben normal istiyorum ilk doğumum olucak ama süreç ne olur bilemiyorum tabi 🤷🏻‍♀️

Kızlar 33.haftadan beri tuvalete gitme olayim çok arttı artık tuvalette oturmak istiyorum sizde durumlar nasıl 🫢
Ayy ben de öyleyim normalde 2 saatte bir kalkıyodum geceleri şimdi 1 saatte bire düştü ve aşırı dolu bir mesaneyle koşuyorum tuvalete ne olacak böyle 🤭

Ben de 30+6'yim ve yakin yaslardayiz. Size dogum icin ne onerdiler? Bana induction ve epidural oneriyorlar. 38 veya 39. haftada dediler. Sizin sureciniz icin ne oneriyorlar acaba?
Ben daha bu konuyu konuşmadım . Yaşım sebebiyle bir şey söylemediler ama beneğim biraz önden gidiyor bu şekilde devam ederse doğumu 38’e gelmeden başlatma ihtimali var dediler. Ayın 1’inde özeldeki yani asıl doğumumu yapacak doktorumla görüşmem var, o zaman asıl doğumu konuşacağız . Ben epidural ile normal doğum istiyorum ama en önemlisi ikimiz için de en iyisi nasılsa öyle olsun :)

Ben daha bu konuyu konuşmadım . Yaşım sebebiyle bir şey söylemediler ama beneğim biraz önden gidiyor bu şekilde devam ederse doğumu 38’e gelmeden başlatma ihtimali var dediler. Ayın 1’inde özeldeki yani asıl doğumumu yapacak doktorumla görüşmem var, o zaman asıl doğumu konuşacağız . Ben epidural ile normal doğum istiyorum ama en önemlisi ikimiz için de en iyisi nasılsa öyle olsun :)
Benim kiz da bir hafta onden gidiyor ve bu gidisle 3.5-4 kilo civari dogar dedi doktor 🤭😊 ben de epidural istiyorum zaten yurtdisinda sezaryen kolay kolay yapmiyorlar biliyorsunuz. ama oldu da dogum 38 civari baslamazsa en gec 39'da induction ile baslatiriz dedi benim doktorum. evet ikimiz icin de hayirlisi olsun 😊

Benim kiz da bir hafta onden gidiyor ve bu gidisle 3.5-4 kilo civari dogar dedi doktor 🤭😊 ben de epidural istiyorum zaten yurtdisinda sezaryen kolay kolay yapmiyorlar biliyorsunuz. ama oldu da dogum 38 civari baslamazsa en gec 39'da induction ile baslatiriz dedi benim doktorum. evet ikimiz icin de hayirlisi olsun 😊
Kaç haftalık sizin acaba ve kac gram bana da öyle dediler de 🫠

X