Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Şimdi yeniden kan idarar verdim 2 de çıkacak ne dedi doktorunuz peki bu duruma erken doğum gibi bişey söyledi mi yada sıkıntı olacak bir durum
Canım alt ast hızlı değişebilen değerler neden erken doğum dedi ki doktor acaba . Dün mesela bir şey yemişsindir o yüzden çıkmıştır, yorulmuşsundur, susuz kalmışsındır ya da tahlillerde de bu değerlerde sıklıkla hata olabiliyor .

Canım alt ast hızlı değişebilen değerler neden erken doğum dedi ki doktor acaba . Dün mesela bir şey yemişsindir o yüzden çıkmıştır, yorulmuşsundur, susuz kalmışsındır ya da tahlillerde de bu değerlerde sıklıkla hata olabiliyor .
Hiç bir fikrim yok Çarşamba farklı doktor vardı şimdi farklı doktor anlam veremiyorum zaten söylenen şeye

Selam, ferritin değerleriniz kaç çıktı en son ? Benim 10 çıktı takviyeye rağmen ve serum takılması gerek çünkü deponu takviyeyle dolduramazsın dediler . Sizin ferritin değeriniz nedir ?
3 haziranda 12.6 çıkmış her gün düzenli kan ilacımı almama rağmen ama doktorum hiçbişey demedi düşük vs gibi.
Kızlar ellerim aşırı uyuşuyor özellikle gece uykumdan uyandırıyor gündüz hiçbi şey yok uyanınca hepsi geçiyor. Sadece sağ elimin orta ve yüzük parmağının başındaki uyuşma hiç geçmiyor 1 haftadır fln
Benim de uykumdan uyandırıyor parmaklarım uyuşuyor ama durduk yere değil elimi yastığın altına koymuş oluyorum ondan oluyor heralde
Kızlar dün birden tansiyonum yükseldi tedbir amaçlı hastaneye yatırıldım bana dua edin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Çook geçmiş olsun canım

Kızlar unibaby yenidoğan şampuanı hakkında fikri olan var mı? Doğal içerik ve saf sudan üretilmiştir diyo ve zararlı bileşenler yoktur diyor parfüm sles vs gibi şeyler. İyi midir sizce

Şimdi yeniden kan idarar verdim 2 de çıkacak ne dedi doktorunuz peki bu duruma erken doğum gibi bişey söyledi mi yada sıkıntı olacak bir durum
Yok hiç yorum yapmadi hala sınırın içinde diye sanirim. Ben de sonradan fark ettim sinsi yükselişini. Ama karacigerle ilgili problem olursa doğal doğumu beklemiyolar diye biliyorum.

Orda LDH diye bi değer bakilmis doktoru o şüpheye düşürmüş olabilir. Ama o değer de başka sebeplerden yükselmiş olabilir tabii ki takip etmekte fayda var

Şimdi doktordan çıktım sordum canım yediklerine bağlantılı dedi dikkat etmemi istedi. Artık şikayetleriniz iyice artmaya başladı ama yolun sonu güzelliğe ulaşmaya az kaldı😍
Evet yediğime bağladım bende söylemesi ayıp kızartma çekmişti canım annem de biraz yağlı yapmış o dokundu büyük ihtimalle çünkü yağlı tüketmiyorum ben artık daha da dikkat etmemiz lazım ☺️ evetttt hayırlısıyla kucağımıza alalım yavrularımızı 🙏🏼😍😍

Kızlar unibaby yenidoğan şampuanı hakkında fikri olan var mı? Doğal içerik ve saf sudan üretilmiştir diyo ve zararlı bileşenler yoktur diyor parfüm sles vs gibi şeyler. İyi midir sizce
Canım unibaby i ben kendim kullanıyordum göz yakıyor bilgin olsun. Şimdi de johnsons baby kullanıyorum bu göz yakmıyor

Kızlar bugün kontrolüm vardı, bebeğin kilo alımı yavaşlamış. 16 temmuz için doğum planladı, kontrolleri haftada 2 güne çıkardı. Sağ salim doğsun şu bebeler 🤲🏻
16 temmuz kaçıncı haftan olacak? 37 den sonra erken doğum sayılmıyor. Sağlıkla gelsinler inşallah

Şimdi kontrolden heldik 33+3 45 cm 2006 kg olmuşuz. Zayıf bir bebek olacak dedi doktor. Su sızıntılarım arttı 2 hafta hastanede yat dedi ama kabul etmedim ozaman 2 günde bir kontrole gel dedi 2 hafta tutmaya çalışacağız 36 da doğuma alacaklar sanırım 🥹

Şimdi kontrolden heldik 33+3 45 cm 2006 kg olmuşuz. Zayıf bir bebek olacak dedi doktor. Su sızıntılarım arttı 2 hafta hastanede yat dedi ama kabul etmedim ozaman 2 günde bir kontrole gel dedi 2 hafta tutmaya çalışacağız 36 da doğuma alacaklar sanırım 🥹
Hayırlı doğumunuz olsun inşallah. Arkadaşım da sizin gibi oldu 36 da doğuma aldılar bebeği gayet sağlıklı moralinizi yüksek tutun 🩷

X