Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kizlar park yatak icin nevresim takimi almam lazm. Aldnz mi acaba . Nerden baksam. Pamugu guzel yumusak terletmeyen bir sey

Herkes erken doğuruyor grubumuzda, bu haftasonu hastane çantamı kapatayım ben de o zaman, gerçi ben sizden gerideyim yarın 32 olucam ama olsun korktum biraz, hâlâ yıkama ütüleme yapmadım çünkü
Ben de ptesi 32 olacam. Hala bir sey yok sayilir. Kiyafette kararsizim diyarbakir sicaginda sadece zibin alip 0-3 ayi o sekilde mi tamamlasam diyorm. Boyle boyle ortada kalacam ya.

Herkes erken doğuruyor grubumuzda, bu haftasonu hastane çantamı kapatayım ben de o zaman, gerçi ben sizden gerideyim yarın 32 olucam ama olsun korktum biraz, hâlâ yıkama ütüleme yapmadım çünkü
Ben bugün 34+0ım şaka maka 35. haftama ulaştım 37den sonra gelmesi normal kabul ediliyor. Ayy çok az kaldı çok :KK70: her şey hazır ama ben doğuma hazır değilim. O gün hemen geçse de bir uyansam kucağımda olsa.

Ben de ptesi 32 olacam. Hala bir sey yok sayilir. Kiyafette kararsizim diyarbakir sicaginda sadece zibin alip 0-3 ayi o sekilde mi tamamlasam diyorm. Boyle boyle ortada kalacam ya.
Ben ankaradayım canım 0-3 kısa kollu çok az aldım, bir 10 lu hastane çıkışı iki alt üst takım yenidoğan ve üç zıbın koycam bebişe yeter bence, sen al bi kaç parça kısa kollu adanalıyım ben de sizin orda ekim sonuna kadar sıcak olur

Ben bugün 34+0ım şaka maka 35. haftama ulaştım 37den sonra gelmesi normal kabul ediliyor. Ayy çok az kaldı çok :KK70: her şey hazır ama ben doğuma hazır değilim. O gün hemen geçse de bir uyansam kucağımda olsa.
Benim daha bi sürü işim var 🤦‍♀️ halıları yıkamaya vercem, iyi bi temizlikçi bulmam lazım ve tek başınayım

Kızlar bugün kontrolüm vardı, bebeğin kilo alımı yavaşlamış. 16 temmuz için doğum planladı, kontrolleri haftada 2 güne çıkardı. Sağ salim doğsun şu bebeler 🤲🏻
Haftalarımız aynıydı senle galiba kaç kilo olmuş bebişin merak etme bazen dışarda daha çabuk büyüyolar zayıf bebekler daha çabuk toparlanıyo haftan da erken olmicak o kadar hem

Haftalarımız aynıydı senle galiba kaç kilo olmuş bebişin merak etme bazen dışarda daha çabuk büyüyolar zayıf bebekler daha çabuk toparlanıyo haftan da erken olmicak o kadar hem
2100 gram olmuş canım, 2-2.5 kg arası doğar dedi. Haftasından geride gelen bebekler akciğer gelişimini daha erken tamamlıyormuş. Yaklaşık 2.5 hafta var, dayanırsa inşallah 🤲🏻

2100 gram olmuş canım, 2-2.5 kg arası doğar dedi. Haftasından geride gelen bebekler akciğer gelişimini daha erken tamamlıyormuş. Yaklaşık 2.5 hafta var, dayanırsa inşallah 🤲🏻
İçini ferah tut canım benimki de 2200 olmuş. Doktorum bazen bazı bebeklerin son haftalarında daha hızlı kilo aldığını söyledi belki doğum zamanına kadar kilo alımı hızlanır

İçini ferah tut canım benimki de 2200 olmuş. Doktorum bazen bazı bebeklerin son haftalarında daha hızlı kilo aldığını söyledi belki doğum zamanına kadar kilo alımı hızlanır
Bende direnç sorunu var canım, bebeğe besin az gidiyor. Kan sulandırıcı kullandım ama bu zamana kadar anca etki etti, yavaşlamaya başladı kilo alması. Sağlıklı gelsin de zayıf olsun razıyım

Bende direnç sorunu var canım, bebeğe besin az gidiyor. Kan sulandırıcı kullandım ama bu zamana kadar anca etki etti, yavaşlamaya başladı kilo alması. Sağlıklı gelsin de zayıf olsun razıyım
Bende de var canım iki damarda da ve sanırım benim bebişin de kilo alımı yavaşladı, önden gidiyordu iki hafta şimdi haftasıyla uyumlu, iki hafta önce 1370 di iki hafta sonra 1660 çıktı 12 ekimde randevum muhtemelen kilosu az olacak gibi geliyor bana

Ay çoğunuzun doğumları yaklaştı ne güzel.ben daha 31 haftalık oldum.36-37 haftalar kötü değil.Benim kız kardeşim 35.haftada doğmuştu ve küveze falan da girmedi gözleri cin gibi açıktı.Ben 38 haftalık doğmama rağmen boyu benden uzun yani hiç kafanıza takmayın.Ben de bi an önce zaman geçsin de doğurayım istiyorum.çok sabırsızlanıyorum😂

X