Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    211
Çarpıntı bende de sıklaşmaya başladı, endokrin gördü önce , sonra kadın Doğum doktorum ile konuştu , ikisi de serum yakalım depolarını dolduramazsın çünkü takviyeye rağmen azalmış dediler ..

Ben 23. Haftada başladım kullanmaya şimdi 31. Haftadayım .. devlette yapmıyorlar sanırım özelde yaptıracağım sanki
Devlette de yapıyorlar da canım bi sürü şartı var SGK'nın karşılaması için, mesela hgb değerin 10 altı olmadan karşılamaz falan, en iyisi özelde yaptırıp geçmek ama hamilelikte belki devlette istisna durumlar vardır bilemiyorum

Devlette de yapıyorlar da canım bi sürü şartı var SGK'nın karşılaması için, mesela hgb değerin 10 altı olmadan karşılamaz falan, en iyisi özelde yaptırıp geçmek ama hamilelikte belki devlette istisna durumlar vardır bilemiyorum
Burda da öyle , ben de deneyeceğim devleti olmazsa özelde yaptıracağım . Doktorum vakit kaybetmeyelim depo doldurmakla, dolsa dolardı şimdiye kadar doğuma bu değerle girme dedi .. bakalım devletteki ne diyecek ..

Burda da öyle , ben de deneyeceğim devleti olmazsa özelde yaptıracağım . Doktorum vakit kaybetmeyelim depo doldurmakla, dolsa dolardı şimdiye kadar doğuma bu değerle girme dedi .. bakalım devletteki ne diyecek ..
Serum 10 gün içinde düzeltiyor canım depoları doğuma kadar halledersin merak etme

Serum 10 gün içinde düzeltiyor canım depoları doğuma kadar halledersin merak etme
Oh iyiymiş 10 günde etki etmesi , sigortaya sormam gün almam vs 10 günü bulur , 10 gün de depo dolsa zaten doğuma 2-3 hafta kalmış olacak gibi görünüyor bizim kız sanırım erken gelecek 🤪🤪 ay heyecan yaptım az kaldı ya , zaman ne kadar çabuk geçti , şunun şurasında 1 ay civarı zamanı kalanlar var 😇

Oh iyiymiş 10 günde etki etmesi , sigortaya sormam gün almam vs 10 günü bulur , 10 gün de depo dolsa zaten doğuma 2-3 hafta kalmış olacak gibi görünüyor bizim kız sanırım erken gelecek 🤪🤪 ay heyecan yaptım az kaldı ya , zaman ne kadar çabuk geçti , şunun şurasında 1 ay civarı zamanı kalanlar var 😇
Evet canım çok az kaldı sağsalim kavuşalım inşallah🤲

benim ferritinim nisan ayında 30 çıkmış ama ben geçenlerde demir serumu almıştım yine ilaç içemediğim için. b12 iğnelerini de oldum et vs yiyemediğim için. d3 k2 ve multivitamin düzenli almam lazım ama onu da uzun zamandır almıyorum 🙈

Kızlar ellerim aşırı uyuşuyor özellikle gece uykumdan uyandırıyor gündüz hiçbi şey yok uyanınca hepsi geçiyor. Sadece sağ elimin orta ve yüzük parmağının başındaki uyuşma hiç geçmiyor 1 haftadır fln

Kızlar ellerim aşırı uyuşuyor özellikle gece uykumdan uyandırıyor gündüz hiçbi şey yok uyanınca hepsi geçiyor. Sadece sağ elimin orta ve yüzük parmağının başındaki uyuşma hiç geçmiyor 1 haftadır fln
benim de kolumda ve elimde oluyor ama gebelik öncesi de oluyordu boyun fıtığı baskısından oluyordu benim

Karpal tünel sendromu oluyor benimde bi ara aşırı kötüydü gece uykularım zehir olmuştu zamanla kendiliğinden hafifledi ama hala uyuşukluk devam ediyor

Selam, ferritin değerleriniz kaç çıktı en son ? Benim 10 çıktı takviyeye rağmen ve serum takılması gerek çünkü deponu takviyeyle dolduramazsın dediler . Sizin ferritin değeriniz nedir ?
Benimde 10 ama bi sorun görmedi. Alt sınıra yakın aslında takıyorum ben de bunu ama dr ekstra serum vs vermiyor

Ebelerde ve fizyoterapistlerde bebekleri döndürmekle ilgili egzersiz önerileri oluyo ama onlara ulaşana kadar youtube'daki videolara da bakabilirsin zaman kaybetmemek adına. Şunda 37. haftada makat gelişti, bunları 1 hafta yaptım 38'de dönmüştü diye yorum var mesela 😇

Bende ikinci bebeğimde bunu uygulayarak döndürdüm fakat bunda da yapıyorum işe yaramadı ya korkuyorum şimdi birkac gün sonra ankarada yeni bir doktora gideceğim ilk defa inşallah biraz daha yardımcı olur bana.

Günaydın kızlarr üçüncü trimesterda gece uykudan istifra etmeye uyanan var mı acaba🤔 ilk trimesterda bile yaşamadım ama bu gece iki kere uykumdan uyandım Sabah kontrolum var ama içim içimi yemeye başladı yüksek yastıkta yattım o bile işe yaramıyor

Günaydın kızlarr üçüncü trimesterda gece uykudan istifra etmeye uyanan var mı acaba🤔 ilk trimesterda bile yaşamadım ama bu gece iki kere uykumdan uyandım Sabah kontrolum var ama içim içimi yemeye başladı yüksek yastıkta yattım o bile işe yaramıyor
ben de yutkunarak uyanıyorum çıkarmamak için çok direniyorum

X