Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    211
Merhabalar,
Benim de kanama olmadı hiç. 18. Haftadan sonra da plesanta yukarı çıktı sanırım aşağıdayken ilişki kanama riskini artırıyor ondan bana da ilişki yasak demişti. Sizin kaçıncı haftanız?
Ben yarın 16 hafta olacam umarım çıkar ağrı yaşadınız mı siz bende ağrı var baskı var karnımda sanki idrarımı tutmuş gibi Bi ağrı baskı çözemedim ve çok çok sık idrara çıkma var bende

Son düzenleme:
Ben yarın 16 hafta olacam umarım çıkar ağrı yaşadınız mı siz bende ağrı var baskı var karnımda sanki idrarımı tutmuş gibi Bi ağrı baskı çözemedim ve çok çok sık idrara çıkma var bende
Çıkar inşallah sizin de🙏 doktorum 24. Haftaya kadar çıkma ihtimali var demişti.
İdrar tahliliniz temizse ondan mı acaba hiç bilmiyorum . Bende de oluyordu ama hiç onunla bağlantı kurmamıştım🙈bazen rahim de baskı yapabiliyor diye düşünmüştüm

Çıkar inşallah sizin de🙏 doktorum 24. Haftaya kadar çıkma ihtimali var demişti.
İdrar tahliliniz temizse ondan mı acaba hiç bilmiyorum . Bende de oluyordu ama hiç onunla bağlantı kurmamıştım🙈bazen rahim de baskı yapabiliyor diye düşünmüştüm
Yok enfeksiyon olsa anlardım normal idrar yapıyorum ama çok sık ve ciddi bi baskı ağrı var bu kadar çık yapması tuhaf geldi bana doktorumla yarın konuşacam yine

İlk gecem zorlu geçti çünkü maalesef sezeryanla birlikte doktorum mayınlarımı da temizlemiş, felaketmiş rahmimin durumu kızlar. Aklımdasınız toparlayınca anlatacağım. Ama mucize gibi bir doğummuş öyle dediler🥺 kızım yoğun bakımda devam tedavilere cevap veriyormuş, çok az görebiliyoruz ama olsun iyi olacak inanıyorum🙏🏻
Çok geçmiş olsun canım daha da iyi olacak prenses de sen de🙏.Benimde miyomlarım var ameliyat daha zor oluyor galiba değil mi

İlk gecem zorlu geçti çünkü maalesef sezeryanla birlikte doktorum mayınlarımı da temizlemiş, felaketmiş rahmimin durumu kızlar. Aklımdasınız toparlayınca anlatacağım. Ama mucize gibi bir doğummuş öyle dediler🥺 kızım yoğun bakımda devam tedavilere cevap veriyormuş, çok az görebiliyoruz ama olsun iyi olacak inanıyorum🙏🏻
Sen çok güçlü bir annesin canım bunuda atlatacağına şüphem yok bebişinle tez zamanda sarmaş dolaş çıkarsın inşallah 🌸🧿

Çok geçmiş olsun canım perinatoloji gerçekten çok yorucu arsa ve gelişim geriliği bende de var plesenta Kireclenmesi çıktı bu gelisim geriliği sebebi olarak bende amniyosentez istediler çok kararsizim
Bana amniyosentez önermedi. Zaten az bir zamanın kaldı. İstersen yapalım ama bu saatten sonra sonucuyla yapabileceğimiz bir şey yok dedi. Gelişimi ilerlemezse erkenden alırız dedi. Nifty test yaptırdığım için de böyle demiş olabilir.

bir sorun yoktur inşallah canm başka bir hastane miydi gittiğin? ultrason kaynaklı da olabilir
Yok 14 gün önce muayene eden aynı doktoruma gittim. O dedi karın çevresi küçük. Perinatoloji de karnı normal ama kafası küçük dedi. Haftaya tekrar gideceğim gelişiyor mu diye.

Canım iki haftalık, bazen 3 haftalık gerilik normal kabul ediliyor , bu hafta gerilik çok çıktı grupta özellikle karın çevresi . Seni neden sevk ettiler , kafa çevresi çok daha mı küçük mikrosefali olabilir dendi
Beni karın çevresi küçük diye perinatoloğa sevk ettiler. Perinatolog karın normal ama kafa çevresi küçük dedi. Mikrosefali olabilir dedi. Ama yapısal olarak kafası küçük bir çocuk da olabilir. Gözlemleyeceğiz dedi.

Çok geçmiş olsun canım daha da iyi olacak prenses de sen de🙏.Benimde miyomlarım var ameliyat daha zor oluyor galiba değil mi
Çok teşekkür ederim, benim maalesef normal üstü bir durumum varmış bütün rahimi kaplamışlar salkım şeklinde doktor biraz onları da temizlemek istediği için ameliyat değil de sonraki ağrım fazla oldu.

Bana amniyosentez önermedi. Zaten az bir zamanın kaldı. İstersen yapalım ama bu saatten sonra sonucuyla yapabileceğimiz bir şey yok dedi. Gelişimi ilerlemezse erkenden alırız dedi. Nifty test yaptırdığım için de böyle demiş olabilir.
nifty testte herşey normal çıkmıştı değil mi ? mikrosefalliye bakılıyor muymuş o testte? öyleyse yüzde 99 sonuç doğru oluyor zaten içini rahat tut 🙏🏻

Merhaba herkese sanırım ben kızımın ismini vermemişim😂 Lisa olacak dün gittik 32 olduk 2 kilo 45 cm olmuşuz. bu arada erzincandan artık gidiyoruz tayinimiz aydına çıktı güncellersin müsait olduğunda canım. son iki haftadır mahvoldum ev topla bir yandan çoçuk bir yandan hamişlik sonunda bitti taşıması ve yerleştirmesi kaldı..sizlerin nasıl gidiyor hamişlik izmirde çiğli bölge hastanesine giden varmı halam ordan bi doktor ayarlamış bi sorayım dedim giden memnun kalan oldumu diye eski doktorum 80 bin isteyince tayin döneme de gelince devlette yapalım dedik doğumu
aaa hayırlı olsun bende aydındayım, yardımcı olabilecegim bir sey olursa yaz lutfen

aaa hayırlı olsun bende aydındayım, yardımcı olabilecegim bir sey olursa yaz lutfen
Benim arkadaşım yaptı orda tek kişilik oda veriyorlar normal doğumsa doktor gelmemiş ebe yaptırmış. Yanındaki refakatçi değişmiyor o gitsin öteki gelsin yapmıyorlar . Baba sadece beş dk alıyorlar içeriye refakatçi bayan kabul ediliyor sadece . Bebeği bile kendileri giydirmişler

Benim arkadaşım yaptı orda tek kişilik oda veriyorlar normal doğumsa doktor gelmemiş ebe yaptırmış. Yanındaki refakatçi değişmiyor o gitsin öteki gelsin yapmıyorlar . Baba sadece beş dk alıyorlar içeriye refakatçi bayan kabul ediliyor sadece . Bebeği bile kendileri giydirmişler
nerde canım aydın kadın dogum hastanaesi mi? ben duymadim hic ama cok kalabalık gitmedim oraya medinova var ona gidiyorum

Kızlar benim karın-mide ağrım dünden beri geçmedi. Anlamıyorum da tam göğsümün alt bölgesinde yayıldı. Bebek hareket ediyor şükür de doktoru arasam mı ya da acile gitsem mi ne diyorsunuz ?

Son düzenleme:
X