Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Doğurma korkusu değil benim ki ya daha sonrası için yetebilme gibi
aynisi bendede var sonra sunu dusunuyorum kimler kimler doguruyo bakiyo ben mi bakamicam diyorum biraz sakinlesiyorum ama hamilelik baslarinda biraz soyle bi dusunceye yonelmistim erken mi acaba ben hazirmiyim anne olmaya olmasamiydi cok geldi aklima ama suan ozellikle hissettigim andan beri cook sukur bin sukur ki olmus allah bana vermis bende en iyi sekilde bakicam diyorum hatta suan biraz doguma yaklastikca esime bile nasil vercem acaba dokunmasin opmesin incinir hissi var kendimde nasil tutucam hic bilmiyorum bemde ondan korkuyorum

Maalesef bende de aynı durum var sarımtırak akıntı ve idrar yolumda enfeksiyon yoktu sanırım vajinal enfeksiyonum var. Çözüm bulabilirseniz bana da söyler misiniz

Maalesef bende de aynı durum var sarımtırak akıntı ve idrar yolumda enfeksiyon yoktu sanırım vajinal enfeksiyonum var. Çözüm bulabilirseniz bana da söyler misiniz
Aynısını yaşıyoruz bi anda oluveriyor evde külot giymeden geziyorum şuan iyi geldi valla havasız kalmış yazık 8 aydır ihmal ediyomuşum

2 gündür tansiyon çıkıp iniyor takipteyim. Ama yemek yiyemedim su içemedim. Serum alıp vücuda sıvı girsin toparlanayım istiyorum. Gebelikte serum alan var mı, zararlı mı?
Çok geçmiş olsun susuz kalma serum mutlaka verirler toparlar seni. Susuzluk çok baş ağrıyır bir dr

İlk cocugumda ben de böyleydim. Bir yandan çok seviyorum karnımda bir bebek var hareketleri fln çok değişik bir duygu ama diğer yandan doğum yaklaştıkça ben ne yaptım nasıl bakicam ben annelikten ne anlarım fln. Ben de yeni evliydim çünkü. Ama oğlum doğdu kucağıma verdiler emzir diye ve bir anda küçücük bebek sanki bin yıldır bu işi biliyormuş gibi memeyi tutup emmeye başladı. Hayatımda hiç unutamadığım bir andır o çünkü o kadarcık bebek daha ben emzirmeyi bilmezken bunu nasıl bilip yapıyor öyle hayret etmiştim ki. Iste annelik de öyle çocuk doğunca sanki bin yıldır anneymissiniz gibi oluyor emin olun. Bu hissettikleriniz çok normal ama kendinizi suçlamayın özellikle son aylarda. Benim bu 3.cocugum insallah ama ben de şuan oturup ağlıyorum 10 yıl sonra nasıl olacak, 3une annelik edebilecek miyim, diğer ikisi nasıl etkilenecek diye:) son aylarda normal duygular bunlar. Sağlıkla dogsunlar hepsi geçiyor.

Canım acile git taksınlar mutlaka. susuz kalmaman lazım.Ben kustuğum dönemde taktılar serum hiç bir zararı olmaz.
Susuz kalmışım taktılar serum.
veriliyor canım ben 6 kere almak zorunda kaldım acile git yönlendirirler hemen
Serum verdiler, kansız ve susuz kalmışsın yatış verelim dediler kabul etmedim
Çok geçmiş olsun susuz kalma serum mutlaka verirler toparlar seni. Susuzluk çok baş ağrıyır bir dr
Serum verdiler, nefes alışım düzeldi şükür. Ama çok susuz kalmışsın yatış verelim dediler. İstemedim.

İlk nst me 1 saat önce girmiş bulunmaktayım kızlar. Regl ağrısı bel ağrısı ve mide bulantım vardı doktorum nst ve idrar istedi. Nst iyi çıktı sancı max 30 a çıktı o da 1 kere. İdrarda glukoz ve keton çıktı. Bird e bu ara kendimi çok yordum oğlumun doğum günü temizlik telaş hazırlık derken bir de bugün havuzu için kova kova su taşımış bulundum malum hiç dinlenemiyorum 3 yaş bebesiyle

Çok geçmiş olsun, neden susuz kaldın miden mi kötü ? Çabucak toparlarsınız umarım

Çok geçmiş olsun, neden susuz kaldın miden mi kötü ? Çabucak toparlarsınız umarım
Amin teşekkür ederim. 4 5 gündür öksürüp balgam atıyordum. Grip değildim ama soğuk su içtim buz yedim sanırım ondan olmuştu. 2 gündür de birşey yiyemedim su içemedim, böğürme geğirme geliyordu sürekli. Bebek yan duruyordu 3 hafta önce şimdi baş geliş duruyor. Umarım önemli birşey değildir.asıl kontrol üm 3 gün sonra.

Keşke kabul etseydin canım bende 1 gece yattım o şekilde baya iyi geliyor serumlar. Benim su sızıntısı için yatırdılar şükür ki 1 gecede çıktım. Evde isen çok bol su içmeye çalış toparlarsın inşallah

Kendi Dr um a da sonuçları gönderdim. Yatışa gerek yok serumu al bol sıvı tüket dedi. İnşallah geçer. Sürekli sıvı şeyler içmeye çalışıyorum şimdi. Sana da geçmiş olsun. Zamanında sağlıkla gelsinler

Amin inşallah. Bekleyen kim varsa sağlıkla alsın kucağına

Anladım umarım serumla çabucacık toparlarsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…