Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam bugün öylesine tekrar gittim doktora , çok merak ediyorum dayanamıyorum 7+3 .
Herşey yolunda dedi, ara ara kasık ağrım var ve akıntım arttı dedim normal dedi. Sadece folik asite devam ediyorum. Bulantım vs gibi belirtiler yok bende, sizde varmı. Ayrıca önümüzdeki hafta uzun yola gidicem umarım sıkıntı olmaz
Doktorumuz 2 saatte bir mola verip araç etrafında 2 tur atmamı istedi. İndiğiniz zaman yürüyün bol bol. 6+1 benim de belirtim yok sayılır ara sıra kasık ve sırt ağrısı dışında. Bulantı inşallah hiç olmaz

Bir hafta bende yaşadım hareket ettikçe batıyor acıdan duramıyordum,bana klima çarpmıştı çünkü tatildeydim uyuyamadıkca kökledim klimayı.sizdede ya klima yada ceryanda kalmış olabilirsiniz belki
Kızlar böbreğim de taş var nasıl düşer acıdan duramıyorum doktor lar hamile yım deye bişeyde yapmıyor çok ağrıyor yardim
Merhaba,siteden ayrilmaniza uzuldum. Durumunuzu ve duygularinizi anliyorum. Hepimizin hikayesi farkli ve her sey insana dair. Bu duygulari yasamaniz ve burda paylasmaniz tabiiki cok normal. Beklenmeyen gebelikte aglayan, uzulen insanlara yakinen sahit oldum, yalniz degilsiniz. Ben 2. Secenegin kotu bir durum oldugunu hic dusunmedim hayatta ama herkesin inanis ve dusuncesi farkli tabii saygi duyuyorum. Umarim gonlunuz ferah bir sekilde verdiginiz kararla yolculugunuz devam etsin 🙏🏻

Bu arada yazismalara istinaden sunu demek isterim;
destek istemek, duygulari paylasmak, dertlesmek hepimizin hakki ve buna ihtiyacimiz var. Bizden farkli bir hikayede moralimiz bozulacak, duymaya katlanamayacak duruma gelecek ve baskalarini yargilayacaksak hayat dar bir cerceveye donusur. Hepimize bol sans🙏🏻
Herkes neden acımasız sözler ile saldırmış gerçekten anlamış değilim. Burası aynı dönemde hamile olanların etkileşimde olduğu bir başlık. Evet birçoğumuz bebeği olması için çok dua etti çok istedi ama kiminin de istemeden hamile kalması çok doğal. Madem öyle korunsaydı demişsiniz ama korunmasına rağmen çocuk olabiliyor. Her ne olursa olsun hormonları tavan yapmış bir anne adayına böyle yaklaşmak hiç doğru değil hele ki biz de aynı hormonların etkisiyle durduk yere bile ağlayabiliyorken mutsuz birinin böyle davranması gayet normal. Biraz anlayış göstermek zor olmasa gerek hanımlar 🌸

@morfokelebeği hesabını iptal etmişsin ama umarım mesajları okuyorsundur. Çocuk sayısını kendi zihninde tamamladıktan sonra yeni bir evlat haberi almak gerçekten birçoğuna zor gelebilir. Ama bebeğin dünyaya gelirse ve yeniden annelik duygusunu yaşarsan o bebek sana yeni ümitler doğuracaktır. En basitinden hayata daha sıkı sarılmanı daha güçlü olmanı ve kendini daha genç hissetmeni sağlayacaktır. Mesela ben de istenmeyen bir çocuk olarak dünyaya gelmişim annem aldırmak için hastaneye dahi başvurmuş, doğumu çok zor geçmiş ama doğduktan sonra bütün pişmanlığı geçip gitmiş ve hala iyi ki doğurmuşum tüm hayatım yeniden şekillendi diyor. Her çocuk rızkıyla bereketiyle sevgisiyle gelir. Aldırmayı düşünmek de bir seçenek ama bir cana kıymak çok korkunç bir fikir. Şimdilik kendinizi sakin tutmaya çalışın ve güzel düşüncelerle bu süreci atlatmaya çalışın. Gerekirse bir destek alın ama kötü düşünceleri sık sık aklınıza getirmeyin derim🌸

Ben de karstayim Erzurum düşünüyorum dogum için, siz buhara da mı yapacaksınız?
Evet Buhara’da Fatma Aydın’a gidiyordum. 10dk muayene süreleri, ilk gittiğimde çok açıklayıcıydı, yaklaşımı iyiydi. Ama onun haricinde doktora ulaşamıyorsunuz, dahili telefon numarasını vermişlerdi. Aradığınızda yanındaki sekreterler sorduğunuz soruya cevap veriyor, doktorla muhatap bile olamıyorsunuz. Hatta beta hcg 31 çıktığında gittim, yola çıkacağımız için danışmak istedim. randevu yoktu kapıdan sormak istedim. Sekreter içeri bile sokmadı, bu değerin bir anlamı olmadığını, düşebileceğini söyledi. Çok sinirlendim, moralimi bozdu. Hevesimi kursağımda bıraktı. Mecbur kaldığım için gidiyorum, Muhammet bey de okuduğum yorumlara göre tercih ediliyor. Henüz Erzurum’a dönmedim, dönünce gideceğim tekrar, hoşlanmadığım bir durumda Muhammet beye geçmeyi düşünüyorum

Ben bugün kalp sesini duydum. Çok mutluyum. Çocukluk hayalim anne olmaktı. Çok değişik bir his. Yavrum içimde gerçekten içimde büyüyor. Çok mutluyum Allah hepimize hayırla sağlıkla kucağa almayı nasip etsin. 🐣🐣
Ne güzel kalp atış haberleri geliyor yavaş yavaş 🥰🥰🥰

Kızlar böbreğim de taş var nasıl düşer acıdan duramıyorum doktor lar hamile yım deye bişeyde yapmıyor çok ağrıyor yardim
Canım bol su iç ve yürü cok buyuk bır agrı bende dusurmustum hamıle olmasan da bısey yapmıyorlar malesef cok gecmısler olsun🤲🏻

X