Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 29 44,6%
  • erkek

OY: 35 53,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,5%

• Ankete Katılan
    65

Eklentiler

• 9E639AB7-D1AC-4F03-B2B9-54B6F8D7FC85.jpeg
    9E639AB7-D1AC-4F03-B2B9-54B6F8D7FC85.jpeg
    50 KB · Görüntüleme: 35
  • 340FB240-DB0E-4AA6-9CFD-A654904210DB.jpeg
    340FB240-DB0E-4AA6-9CFD-A654904210DB.jpeg
    53,1 KB · Görüntüleme: 33
  • 4312EB96-E1E8-4621-B0FC-7C6C7B13B386.jpeg
    4312EB96-E1E8-4621-B0FC-7C6C7B13B386.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 33
  • 79D2BD79-C4E7-4077-9950-606BBEBDE278.jpeg
    79D2BD79-C4E7-4077-9950-606BBEBDE278.jpeg
    52,4 KB · Görüntüleme: 33
  • 084FE29E-FC2F-4150-9F35-6C1806BD3AB4.jpeg
    084FE29E-FC2F-4150-9F35-6C1806BD3AB4.jpeg
    51 KB · Görüntüleme: 33
Kuzum idrar verdim sadece o da şöyle çıkmış hatta kan da çıkmış bilen varsa yorumlayabilir mi😂
Kültür de verseydin keşke bana kültür çıkmadan ilaç vermemişti hangi antibiyotiğe duyarlısın hangisine dirençlisin bilmeden vermek istemiyorum demişti 🥲

Kanda çok sıkıntı yok ya bence, hgb biraz düşmüş ama bildiğim o da hamilelikte beklenen bi şeydi

Kültür de verseydin keşke bana kültür çıkmadan ilaç vermemişti hangi antibiyotiğe duyarlısın hangisine dirençlisin bilmeden vermek istemiyorum demişti 🥲

Kanda çok sıkıntı yok ya bence, hgb biraz düşmüş ama bildiğim o da hamilelikte beklenen bi şeydi
kültür nasıl alınıyor kıs😂bana birşey demedi sağlık ocağı olduğu için mi acaba üromisin vermiş şase yazıyo daha almadım😂 kullanan var mı

kültür nasıl alınıyor kıs😂bana birşey demedi sağlık ocağı olduğu için mi acaba üromisin vermiş şase yazıyo daha almadım😂 kullanan var mı
Sağlık ocağı kültür almıyor sanırım, gebeliğe uygun bi antibiyotik veriyor. Kültür de normal idrar gibi ya farkı yok sadece antibiyotik duyarlılığını ölçüyor, duyarlı olduğun ilacı boşa kullanma diyesine

Sağlık ocağı kültür almıyor sanırım, gebeliğe uygun bi antibiyotik veriyor. Kültür de normal idrar gibi ya farkı yok sadece antibiyotik duyarlılığını ölçüyor, duyarlı olduğun ilacı boşa kullanma diyesine
Bol su iç verdiğim ilacı kullan dedi işte bizde içeriğine baktık eşimle basit idrar yolu enfeksiyonunda içerik olarak verilen ilaçlara baktım bu da orada geçiyor haftaya gelirsin yine bakarız dedi idrara geçtimi geçmedimi diye

Bol su iç verdiğim ilacı kullan dedi işte bizde içeriğine baktık eşimle basit idrar yolu enfeksiyonunda içerik olarak verilen ilaçlara baktım bu da orada geçiyor haftaya gelirsin yine bakarız dedi idrara geçtimi geçmedimi diye
Yok kuzum ilaçta sorun yok hamilelikte kullanılan bi ilaç B grubu zaten, demek istediğim senin fosmomisin'e direncin varsa ilaç enfeksiyona etki etmez çünkü vücudun onu bi ilaç olarak almaz.

Annemin kültür sonuçları şunlar mesela, cefixime içeren bi antibiyotik verirlerse kullandırmıyorum çünkü vücudu ona dirençli boşa kullanmış oluyor.
Screenshot_2024-07-03-21-32-52-67_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg

İlaçta sorun yok yani kullanılabilir ama kültürle daha nokta atışı ilaç veriyorlar o açıdan dedim. İnşallah hemencik geçer 🙏🏿

kızlar kediniz var mı? varsa sürekli karnınızda olmak istiyor mu? çok ağır bir kedi değil benimki ama biraz korkuyorum karnıma basmasına izin vermek tehlikeli mi diye

Ben çok memnun kaldım şahsen tavsiye ederim Instagram linkini vereyim
Sen peki daha önce kimlere baktın? ben simge duman a bakmıştım mesela onu düşünmüştüm ama seminer sonrası pek sıcak bakmadım bu hocayı da şansa buldum 1 ay bitti ikinci aya kayıt oldum Mak 3 kişi ders yaptı derse özel durumdan dolayı katılamadığım da video değil tekrar başka güne ayarladı. Yurt dışında sertifikaları var kendi bundan ilk derste bahsetti. Instagram dan sormak istediğin ne varsa sor cevap veriyor derste değil ise 😊 W whiterabbit

canım ben de simge duman’a baktım ama iletişim çok zor oluyor ve ısınamadım.

senin eğitmene bakacağım, çok teşekkür ederim. sıcak birine benziyor?

kızlar kediniz var mı? varsa sürekli karnınızda olmak istiyor mu? çok ağır bir kedi değil benimki ama biraz korkuyorum karnıma basmasına izin vermek tehlikeli mi diye
Benimki benle muhatap olmak istemiyor bu ara 😅 ama böyle olunca aklıma hep 2 çocuklu anneler geliyor, diğer çocuklarını taşıyorlar da beraber uyuyorlar da belki kucaklayıp emziriyorlar da, karındaki bebiş o kadar hassas değil diye düşünüyorum kaç kat korunaklı

olmaz yani zararı, minicik şeyler di mi sonuça?
yine bi doktoruma soracağım ama zaten çok düşkündük birbirimize, şimdi hiç inmek istemiyor. karnım da sertleştiği için biraz çekindim.
Ben mesela kedim karnıma çıktığında pozisyonu beni rahatsız ediyorsa düzeltiyorum canım alt karnıma çok bastırmasına izin vermiyorum daha üste doğru oturursa bişey olmaz çünkü bebiş suan daha çok kasıklarımıza yakın bir yerde bi de tüm ağırlığı bebeğe gitmiyor kedinin öyle düşün 2. Çocuğu olanlar 15-20 kg kucağında çocuk taşıyor hiç bişey olmaz 😊💖

Benimki benle muhatap olmak istemiyor bu ara 😅 ama böyle olunca aklıma hep 2 çocuklu anneler geliyor, diğer çocuklarını taşıyorlar da beraber uyuyorlar da belki kucaklayıp emziriyorlar da, karındaki bebiş o kadar hassas değil diye düşünüyorum kaç kat korunaklı

kıskanç mı?😂

çok haklısın ya, nem kapmaya programlanmış gibiyiz şu an:)

X