Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar bugün doktora gittim panorama nıpt testini önerdi yaptıran var mı acaba merak ettim bide ücreti ne kadar sadece kan mı alıyorlar bilgisi olan varsa yazabilir mi

Merhaba kızlar bugün doktora gittim panorama nıpt testini önerdi yaptıran var mı acaba merak ettim bide ücreti ne kadar sadece kan mı alıyorlar bilgisi olan varsa yazabilir mi
Şubat grubundan kimsenin daha haftası gelmedi. Ama Ocak grubundan yaptıranlar var canım istersen oraya da sor☺️

İnşallah denk gelmemiştir o genler. Esinin tarafında da yoktur inşallah. Canım nipt yaptırdılar mi yoksa ikili testte mi çıkmadı. Ölçümlerde çıkmadı sanırım. Olabiliyor ama olumlu düşün aslında hepimiz aynı endişeleri taşıyoruz. Benim oglumda hiç bir sorun yoktu hatta o kadar güçlüydü ki sepsis illetine 12 gün dayandı. Normal yetişkinlerin 3 5 günde götürüyor. Her şey olabiliyor umudumuzu karartmiycaz olumlu olucaz sanırım başka bir şey gelmiyor. Dediğim gibi inşallah o genler denk gelmemiştir

Sat tarihin ne zaman canım benim de bu haftasonu 6 bitiyor inşallah sat 19 mayıs benim
18 Mayıs benimde aynı sayılırız 🥰

İnşallah denk gelmemiştir o genler. Esinin tarafında da yoktur inşallah. Canım nipt yaptırdılar mi yoksa ikili testte mi çıkmadı. Ölçümlerde çıkmadı sanırım. Olabiliyor ama olumlu düşün aslında hepimiz aynı endişeleri taşıyoruz. Benim oglumda hiç bir sorun yoktu hatta o kadar güçlüydü ki sepsis illetine 12 gün dayandı. Normal yetişkinlerin 3 5 günde götürüyor. Her şey olabiliyor umudumuzu karartmiycaz olumlu olucaz sanırım başka bir şey gelmiyor. Dediğim gibi inşallah o genler denk gelmemiştir
Ablamda 2 li 3 lü,ayrıntılı ultrason hiçbirinde çıkmadı,hatta yüzde 90 sağlıklı bebek dedi ayrıntılı ultrasonda.agır kalp hastası doğdu ama kalbide çok iyi demişlerdi 😦 yani kapalı kutu aslında

Arkadaslar az önce hafta sonu muayenesi için randevu oluşturdum ve muayene ücreti 2400 ti imiş 🫣😧 ben şok
Sizinkilerde bu kadarmı ya ben şok olduysa biraz 😂

Evet Buhara’da Fatma Aydın’a gidiyordum. 10dk muayene süreleri, ilk gittiğimde çok açıklayıcıydı, yaklaşımı iyiydi. Ama onun haricinde doktora ulaşamıyorsunuz, dahili telefon numarasını vermişlerdi. Aradığınızda yanındaki sekreterler sorduğunuz soruya cevap veriyor, doktorla muhatap bile olamıyorsunuz. Hatta beta hcg 31 çıktığında gittim, yola çıkacağımız için danışmak istedim. randevu yoktu kapıdan sormak istedim. Sekreter içeri bile sokmadı, bu değerin bir anlamı olmadığını, düşebileceğini söyledi. Çok sinirlendim, moralimi bozdu. Hevesimi kursağımda bıraktı. Mecbur kaldığım için gidiyorum, Muhammet bey de okuduğum yorumlara göre tercih ediliyor. Henüz Erzurum’a dönmedim, dönünce gideceğim tekrar, hoşlanmadığım bir durumda Muhammet beye geçmeyi düşünüyorum
Ben de Muhammet beyi düşündüm eylülde uğrayacağız artık doktorum karsta ama karsta hastaneler biraz sıkıntılı o yüzden Erzurum düşünmüştüm ben de . Yani zaten böyle bir muameleyi yasamamak için ücret ödüyoruz yoksa devlette randevu beklerdik siz sekreteri bosverin kafasına göre konuşmuş

X