Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    36
Kızlar merhaba 🙋🏻‍♀️ Size bir şey danışmak istiyorum. Cinsiyet tahmin eden sayfalar var. Hiç sorup doğru sonuç alan oldu mu aranızda acaba
Bende baktırdım melek hanıma 6 8 ve 11 haftalık ultrasona göre erkek dedi bakalım pazartesi günü öğrenirim inşallah

Ben 13+2 yim cinsiyetini göstermedi ☺️ mide bulantısı yok ama iştahım da pek yok kilolu hamile kaldım (92) 89a düştüm daha da düşmeye çalışıyorum benim gibi olan var mı aranızda 😅 bide sürekli ağlıyorum 🥲
Ya neden göstermedi acaba pozisyonumu uygun değil di bende 12 haftalık oldum pazartesi gidecem bir umut öğrenmek için

Kizlar günaydin ilişki aninda bi anda kan pihtisi ile kanamam oldu acile gitsem bakarlar mi

Kızlar ben içten içe evham yapıyorum bazen olumsuz rüyalar görüyorum normal mi sizce kafamda hep acaba bebek iyi mi bir şey oldu mu kaygısı var tüp bebek olduğu için mi bilmiyorum acaba sadece ben mi böyleyim çok kafaya takmak da istemiyorum 🥺

Kizlar günaydin ilişki aninda bi anda kan pihtisi ile kanamam oldu acile gitsem bakarlar mi
Evet acil ilgilenir mutlaka çok geçmiş olsun kaç haftalık gebesiniz ben 11+3 üm cinsellik olmadı hiç tüp bebek transferi zamanı yasak demişlerdi sonrası kimseye sormadık 12 haftaya kadar uzak duralım dedik

Kızlar merhaba ben subat annelerınden gelıyorum burada benım gıbı olan var mı dıye sormaya geldım😢 Kızlar simdi muayeneden cıktım . Kese şekli yolk normal gebelik belirtileri de normal ama embriyo çok küçük kalp atımı da yavaş dedi korkutmamaya çalışıyordu bence cok dıkkatlı konuşuyordu doktorum haftaya muayeneye cagırdı. Ya gec dollendi gec gelisiyor ya da takip edicez bu kalp atımının yavaş olması beni biraz endişelendirdi dedi. Böyle bişey yasayan var mı ya .doktorum bugun tatile gidiyor kanama vs olursa gel mutlaka dedi .burdan düzeledebilir takıpte kalıcaz dedi.bunu yaşayan var mı ya 😢sizi de uzmek istemezdim ama kusura bakmayın

Kızlar merhaba ben subat annelerınden gelıyorum burada benım gıbı olan var mı dıye sormaya geldım😢 Kızlar simdi muayeneden cıktım . Kese şekli yolk normal gebelik belirtileri de normal ama embriyo çok küçük kalp atımı da yavaş dedi korkutmamaya çalışıyordu bence cok dıkkatlı konuşuyordu doktorum haftaya muayeneye cagırdı. Ya gec dollendi gec gelisiyor ya da takip edicez bu kalp atımının yavaş olması beni biraz endişelendirdi dedi. Böyle bişey yasayan var mı ya .doktorum bugun tatile gidiyor kanama vs olursa gel mutlaka dedi .burdan düzeledebilir takıpte kalıcaz dedi.bunu yaşayan var mı ya 😢sizi de uzmek istemezdim ama kusura bakmayın

Eklentiler

• IMG_7057.jpeg
    IMG_7057.jpeg
    113,6 KB · Görüntüleme: 22
Evet acil ilgilenir mutlaka çok geçmiş olsun kaç haftalık gebesiniz ben 11+3 üm cinsellik olmadı hiç tüp bebek transferi zamanı yasak demişlerdi sonrası kimseye sormadık 12 haftaya kadar uzak duralım dedik
Bnm oğluma hamile olduğumu öğrendiğim andan kırkı çıkana kadar yapmadık .tup bebek değildi.cunku kanamam olmuştu durduk yere.bu bebegimde de öğrendiğimiz andan itibaren yapmadık .yapmadigimiz halde kanamam yine oldu.suan kahve lekelnmeler oluyor vs.bunda da yapmam sanırım.riske atamam çünkü.ama tabi kanamali bı durum yoksa yapılır heralde.

semocann semocann Bnm ilk gebeligimde henüz kalp atışını faln almamistik.dr bana yolk sac bebekten büyük kalp atımı yok şuan dedi.ve kaç Dr kaç hastane gittim.9haftaya kadar bekledik düzelmedi ve kürtaj olmak zorunda kaldım.ama senin kalp atışını almışsınız.dua et düzelir inşallah 🤲

Günaydın az miktarda olduysa ilişki kaynaklı. Bende de oldu. Acile gittim bebek yerindeydi. İlişkiden oluyor sorun yok dedi

bence öteleme hemen git arkadaşım
Sagolun kizlar doktorumu aradim hemen gel dedi hastaneye gittim sorun yokmuş damar patlamistir dedi kanama alani vs yok bebekte zip zip zipliyordu maşallah rahatladim ilişki yasak dedi bi süre bugun kan sulandirici igneyi vurma dedi yat dedi eltime gidiyorum şimdi bebegim olduğu icin gel bizde yat dedi şansa annem köyde kayinvalidem sehir disinda kizinda

In
semocann semocann Bnm ilk gebeligimde henüz kalp atışını faln almamistik.dr bana yolk sac bebekten büyük kalp atımı yok şuan dedi.ve kaç Dr kaç hastane gittim.9haftaya kadar bekledik düzelmedi ve kürtaj olmak zorunda kaldım.ama senin kalp atışını almışsınız.dua et düzelir inşallah 🤲
İnsallah canım bı umut arıyorum hersey duzgun kalbı yavas dedı gosterdı de ama dınletmedi . 7+1 olmalıydı ıate 6 hafta gıbı dedı.bıyle olup fuzelen var mı merak ediyorum

Sagolun kizlar doktorumu aradim hemen gel dedi hastaneye gittim sorun yokmuş damar patlamistir dedi kanama alani vs yok bebekte zip zip zipliyordu maşallah rahatladim ilişki yasak dedi bi süre bugun kan sulandirici igneyi vurma dedi yat dedi eltime gidiyorum şimdi bebegim olduğu icin gel bizde yat dedi şansa annem köyde kayinvalidem sehir disinda kizinda
Maşallah cnm gözün aydın .ayy ne eltiler var ona da maşallah diyim☺️

X