2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bu Birazda yapıyla alakalı diye düşünüyorum. Kuzenimle bizim aramızda sadece 3 hafta var kız balon gibi şişti garibim. 8. Aya girmek üzereyiz 4. Ayından itibaren kızın elleri ayakları şişmeye başladı, Bende ödemin ö sü yok. Tansiyonla alakalı bir probleminiz yoksa bu şişlik durumu doğuma kadar gidiyor. İnşallah biran önce rahatlarsınız:KK43:
Allaha şükür tansiyonla alakalı bir durum yaşamadım şimdiye kadar ama baya rahatsızım vücut yapımla alakalı dediğiniz gibi yolculuklarda da sürekli şişen birisiyim inşallah doğumdan sonra hemen geçer😢

Ay kızlar hiç bir şeyim yoktu az önce bardağı kafama dikerken bir başım döndü bir midem bulandı çok kötü oldum y şoktayım🥹

Evet ya bende buz aküsünü ince havluya sarıyorum ama yok durmuyolar asla. Veterinere traş meselesini sordum. Soğuktan ve sıcaktan o tüyler koruyo ettirmenizi önermem dedi. Demekki bizim kadar etkilenmiyorlar
Evet evet traş ettirme kesinlikle onları çok koruyor hem de psikolojik olarak sonra çok çıplak hissediyorlar milleti traş ettiriyor ama hangi akla hizmet yaptırıyor bilmiyorum🙈

Benim bir günüm bir günümü tutmuyor kızlar ya ben de bir tuhaflık mı var acaba bu sabah mesela bacak agrilariyla ve bel ağrısıyla uyandım asla bir daha uyuyamadım, moralimi yüksek tutmakta zorlanıyorum artık🥺

Ay kızlar hiç bir şeyim yoktu az önce bardağı kafama dikerken bir başım döndü bir midem bulandı çok kötü oldum y şoktayım🥹
Kahvaltı yaparken benim de şiddetli bir mide bulantim oldu sonra geçti. Hamilelik başlı başına zor iken şu havalarda hamile olmak daha da zor Allah kolaylık versin hepimize😌

Benim bir günüm bir günümü tutmuyor kızlar ya ben de bir tuhaflık mı var acaba bu sabah mesela bacak agrilariyla ve bel ağrısıyla uyandım asla bir daha uyuyamadım, moralimi yüksek tutmakta zorlanıyorum artık🥺
Yalnız değilsin canım ben de aynıyım. Bir gün iyi umutlu hissederken öbür gün belirsizlikler içindeyim. İşe giderken dehşet derecede bel kuyruk sokumu ağrısı yaşıyordum oturduğum yerden kalkmakta zorlanıyordum şimdi evdeyim ayaklarımın şişliğinden evin içinde zor yürür haldeyim. Üstüne yeni bir yere taşındık kimseyi tanımıyorum hiçbir yeri bilmiyorum. Sıcaklar gece uyuyamamalar derken bunalıma girmemek için uğraşıyorum. Sürekli kendimi telkin etmeye çalışıyorum yaşadıklarımız normal geçici bir süreç inşallah bebeklerimizi sağlıkla kucaklayacağız hepsi onlar için diye diye elimden başka bir şey gelmiyor.

Yalnız değilsin. Bende kendimi motive etmeye çalışıyorum devamlı. Her gün yeni bi şikayetim var.
Kızlar aranızda yürürken kulakları tıkanan var mı?

Ben de öyleyim canım her gün yeni bir şey çıkıyor ve bu sıcaklarda hiç çekilmiyor.Bir daha çocuk düşünürsem yaza denk gelmez inşallah😭

Kızlar siz evin içinde ne giyiyorsunuz ya, şortlarım olmuyor. Bi kaç tane hamile şort aldım bunlar da rahat değil gibi
Ben bahçıvan giyiyorum aylardır . Benim göbeğim aşırı büyüdü aylardır böyle , lastikli her şey rahatsız ediyor. gündüz bahçıvan , gece de valla çıplak uyuyorum iç çamaşırı bile rahatsız ediyor. Ben şundan aldım hamile için olan , evde sporcu sütyeni artı bu , dışarda crop top ve bu :

Eklentiler

• IMG_2108.jpeg
    IMG_2108.jpeg
    54,4 KB · Görüntüleme: 79
Ben bahçıvan giyiyorum aylardır . Benim göbeğim aşırı büyüdü aylardır böyle , lastikli her şey rahatsız ediyor. gündüz bahçıvan , gece de valla çıplak uyuyorum iç çamaşırı bile rahatsız ediyor. Ben şundan aldım hamile için olan , evde sporcu sütyeni artı bu , dışarda crop top ve bu :
Çok güzeell nereden

Ay kızlar yaz gebesi olmak ne zormuş bu sıcakta taşındım bir de, hiçbir yere sığamıyorum ayaklarım ağrıyor ilçeye taşındık burda hiçbir şey yok esmiyor, ne giyeceğimi şaşırdım 😅 valla Allah yardımcımız olsun 40 a kadar beklemeyi de hiç istemiyorum 🤣🫠

Aldığım şeyler beni rahatsız ediyor ya pamuk değil ya lastikleri kötü, bu çok güzelmiş

X