Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Canım ben de aldım chicco next to me magic olandan ama içinde geldi yatağı, hatta ona koruyucu kılıf varmış ona bakıcam. Aynısıysa amazonda vardı sanki ?

orası neresi 3 gece de iyiymiş iyice toparlanırsın. yaninda gece en azından 1 kişi olsa daha iyi olurmuş yine de insanın ihtiyacı oluyor
Irlanda canım, ya minimum 2-3 gece dediler şok ama yurtdışında genelde böyleymii ve hemşireler baya yardımcıymış. Yine de dediğin gibi yalnız insan bi garip hisseder

Canım ben de aldım chicco next to me magic olandan ama içinde geldi yatağı, hatta ona koruyucu kılıf varmış ona bakıcam. Aynısıysa amazonda vardı sanki ?
yatağı sence 4 yaşa kadar kullanabilir mi çok rahatsız gibi geldi bana. koruyucu kılıf bilmiyordum ona bakıyım

yatağı sence 4 yaşa kadar kullanabilir mi çok rahatsız gibi geldi bana. koruyucu kılıf bilmiyordum ona bakıyım
Kuzum farklı bencd bizimkiler benimkinde 9 kgya kadar taşır max diyor, 6 ay yatar gibi en fazla ama yatağı sert ben içine baby nest diyorlar ya ondan alıcam bi tane. Şu bak benimki, koruyucusunda işerse kusarsa vs yatağa geçmiyor sanırım

Irlanda canım, ya minimum 2-3 gece dediler şok ama yurtdışında genelde böyleymii ve hemşireler baya yardımcıymış. Yine de dediğin gibi yalnız insan bi garip hisseder
yurtdışında sağlık çok farklı işliyor belki daha rahat edersin 2-3 gün çabucak geçer.

aa evet benimki forever olarak geçiyor bir büyüğü. ama iç yatakları aynıdır bence. ben de içine yatasın junosundan alcam reflü için ama o da max 6 aya kadar kullanilir

Eklentiler

• IMG_7522.png
    173,7 KB · Görüntüleme: 25
aa evet benimki forever olarak geçiyor bir büyüğü. ama iç yatakları aynıdır bence. ben de içine yatasın junosundan alcam reflü için ama o da max 6 aya kadar kullanilir
Aa tamam canım seninki bir büyüğü o zaman evet benimki max 6 ay yatar çünkü, o yataş ı ben de çok beğendim anneme hatta getirtsem mi dedim ama çok mu ufak diyorum bir yandan emin olamadım şunlardan da alabilirim canım bak

bu da güzelmiş boyutlar aynı bence annen gelecekse junodan getirtebilirsin bence canm kullananlar çok memnun. reflü açısından da sürekli uyanmasıni engeller

bu da güzelmiş boyutlar aynı bence annen gelecekse junodan getirtebilirsin bence canm kullananlar çok memnun. reflü açısından da sürekli uyanmasıni engeller
Beşiğinde reflü ayarı var ya ondan dedim canım seninkinde de var mı o ayar bi tarafını indiriyorsun aşağı, olmazsa getirticem canım bi fiyatlarına bakayım bu attığım pahalı geldi gözüme çünkü 6000 tl falan yapıyor

Ya hatta belirleyip aynı diyetisyenle çalışalım bize grup kursun motivasyon olur süt artırıcı içecekler de deneriz

Ya hatta belirleyip aynı diyetisyenle çalışalım bize grup kursun motivasyon olur süt artırıcı içecekler de deneriz
Bir önceki lohusalıkta hangi diyetisyenleydim hiç hatırlamıyorum şu an ya ama şöyle yapalım ben doğumdan sonra anlaştığım diyetisyeni yazarım buraya bize özel grup rica ederiz katılım sayısına göre

doğru var benimkinde de ayarlanıyor. junoyu inceledim de iyice 4 aya kadar yazıyor azmış gerçekten de

Ben next to me essential aldım, 9 kg’a kadar kullanılıyor ve yatağı da geldi ondan başka bir de içine reflü yatağı gibi bir şey de koyacağım
Evet ya banada 8 kilo almışsın çok hızlı gidiyorsun dedi resmen sinirimi bozdu cidden kontrolleri iple çekerdim şimdi tartılıcam diye istemiyorum psikolojik olarak yemekte yemek istemiyorum
Aynen ben de bir de bana senin gibi obezler ayda 500 gram almalı dedi , şok geçirdim ne obezi diye.69’la hamile kaldım 78 kg oldum. Ayaklarım geri geri gidiyor artık .
Burada da (ben de yurt dışındayım ) normal doğum 2 gece , sezeryen 3 gece dediler ama eşin refakatçi kalmasını kabul ediyorlar neyse ki .özel hastanede bu tabi , devlette nasıldır bilmiyorum. Ben de senin gibi yapacağım yatağı, Amazon’da satılan şunlardan alacağım.
+1 olarak şimdiden katılayım

Eklentiler

• IMG_2065.png
    331,1 KB · Görüntüleme: 23
Canım ben de direkt özel Prof a gidiyorum ve private oda seçtim tek kişilik ama yine de izin yok konuşucam bakalım. Bu attığım 165 euro idi amazonda daha uyguna vardır bakıcam ben de bir daha uzun süre kullanılır gibi. Ay ben de 69 la hamiş kaldım şimdi 77-77.5 çıkıyorum delirmişler ya obez ne Allah aşkına ahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…