Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Canı ben sezeryan doğum yaptım hiç öyle şeyler yaşamadım kim sallıyor bunları ya anlamıyorum kum torbası kondu mu bilmiyorum malım görmüyoruz ameliyat esnasında ama konduysa da zaten hissetmiyorsun. Can yakan hiç bir durum yok nolur her denilene inanıp kendinizi strese sokmayın

Umarım öyledir çünkü fazla da kalıyorsun bir gecede çıkmak da yok ne bileyim bütün gece naparım diye düşünmeden edemiyorum canım sıfır tecrübeyle

Hastayım şu meme boyutuyla sütü ilişkilendirenlere valla cahiliyet akıyor
Cidden öyle ahaha ama süt geldi mi hiç sizden kızlar ? Benim bir arkadaşın 3.aydan beri süt geldi bebeği maşallah ayda 1 kilodan fazla alıyor doğdu. Benim daha hiç gelmedi

Cidden öyle ahaha ama süt geldi mi hiç sizden kızlar ? Benim bir arkadaşın 3.aydan beri süt geldi bebeği maşallah ayda 1 kilodan fazla alıyor doğdu. Benim daha hiç gelmedi
Damla damla gelip kuruyor ama çok nadir canım. Sıkarsan gelebilir belki ama sıkmamakta fayda var doktorlar doğumu tetiklediğini söylüyor. Ben dokunmuyorum hiç, ilk çocuğumda da süt arttırıcı kullanmıştım bunda da kullanacağım. Çalıştığım için sağmak durumunda kalıyorum sürekli emziremediiim için desteklemiştim süt arttırıcılarla ama sezeryan olmasına rağmen doğumdan hemen sonra sütüm de gelmişti ( Bu arada memeler de gayet küçüktü yine öyle dolgunlaştı sadece )

Kızlar bu arada kesinlikle doğum sonrası emziren anne diyetlerini öneririm. Diyetisyenle online gruplar oluyor ben çok faydasını görmüştüm hem kısa sürede doğumdan önceki kilomun altına inmiştim hem de süt arttırıcı tarifler verdikleri için sütüme baya yaramıştı

Ah ne güzel inşallah ikincide de sorunsuz gelir hemen süt canım süt arttırıcı nedir acaba ? Benim gelmiyor hiç sıkmıyorum da ama lansinoh organic balm aldım onu sürüyorum her gün şimdi.. benimkiler zaten büyüktü baya artık bebek ve onlarla öne doğru şekillenicek vücudum insanların teorisi doğruysa sütüm olmucak mı ahahaj

Süt arttırıcı damlalar içecekler ve haplar var canım ay alakası yok tabi büyük küçük süt kanallarıyla ilgili bi durum canım gelmezse de canımız sağolsun mama devam

Süt arttırıcı damlalar içecekler ve haplar var canım ay alakası yok tabi büyük küçük süt kanallarıyla ilgili bi durum canım gelmezse de canımız sağolsun mama devam
ben kullanmıştım işe yariyordu o çaylar yanlış hatırlamıyorsam e bebekten alıyorduk. kızlar yazmıştım ama tekrar sormak istiyorum araya kaynadı galiba chicco next to me beşik alan vardı bu sayfadan. görüyorsa iç yatak nereden buldu çok merak ediyorum. 4 yaşa kadar kendi iç yatağı çok rahatsız edici geldi bana ve 58*110 yapan yer bulamadım

Evet ya banada 8 kilo almışsın çok hızlı gidiyorsun dedi resmen sinirimi bozdu cidden kontrolleri iple çekerdim şimdi tartılıcam diye istemiyorum psikolojik olarak yemekte yemek istemiyorum

ben hissetmedim öyle bir şey yaptılarsa da. sadece bebeği çıkarırken cekistirdigini hissediyorsun ama acı ya da ağrı şeklinde değil.

orası neresi 3 gece de iyiymiş iyice toparlanırsın. yaninda gece en azından 1 kişi olsa daha iyi olurmuş yine de insanın ihtiyacı oluyor

doğum sonrası mı koymuslardi ben hiç hatırlamıyorum öyle birsey ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…