Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    210
Bugün 30+6 kontrolümüz vardı. 1750 gr 41 cm olmuşuz :) kendimce normal doğum düşünüyorum ama sanki son zamanlar geçmiyor gibi geliyor. Normal doğum istiyorum ama bir yandan da içimden yusuf yusuf sesleri yükselmiyor değil :) ay ne yapıcağımı ben bilmiyorum sanırım 😂
Aynı durumdayızz :) ben de 31+3 üm 5 hafta sonra da doğurabilirim 8 hafta sonra da hani farkında mısın falan diyorum kendime arada 😂😂 iki üç gündür bebeğin çamaşırlarını yıkayıp kuruttum bugün ütü yapayım dedim yemedi 😂 doğumu düşündükçe geriliyorum nasıl olcak diyorum.. daha önce 2 büyük ameliyat geçirdim bu nedenle sezeryan olmak hiç istemiyorum ama olursa yapcak bir şey yok diyorum kendi kendime😂

İnsanlar vazifesi olmayan şeylere yorum yapmaya bayılıyor 😀 bana da gögüslerin çok küçük kesin sütün olmicak diyor her gören. Olsun mama fabrikaları da para kazansın diyorum geçiyorum :) hiç takma kafana
Benim de göğüslerim çok büyüdü bana da küçük göğüslülerin sütü daha çok yarıyor büyük göğüslülerin sütü yetmiyor diyorlar😂😂😂 her şeye bir lafları var gerçekten

Benim de göğüslerim çok büyüdü bana da küçük göğüslülerin sütü daha çok yarıyor büyük göğüslülerin sütü yetmiyor diyorlar😂😂😂 her şeye bir lafları var gerçekten
Ayyy her şeye bir yorum yapıyor herkes ya🙈benim de tek büyümeyen yerim göğüslerim heralde her zaman ki gibi 😂

Kızlar malum doğum yaklaşıyor artık stres basmaya başladı. Sezaryen doğumda karından bastırma yapılıyormuş kum torbası konuluyormuş ve çok can yakıyor diyorlar. Buna şahit olan var mı? Doğruluğu ne ya da istemezsek yaptırmak zorunlu mu
Hiç de abartılacak bir durum değil
Sadece sezeryan sonrası yorgunluk ve dikiş ağrıları üstüne torba koyunca artık alın şu torbayı da diyorsunuz o kadar😊
Bence çok ağrılı değil kişiye göre değişiyor tepkiler

Yarın 31 hafta olucam bugün çok kasılmalarım oluyor kızlar bebek kendini sertleştiriyor böyle olunca da canım yanıyor sizin de böyle mi
Benim de öyle ben 29+2 yim bikaç gündür çok sertleşiyor karnım bebeğin hareketleriyle. Canım yanıyor hatta. Çarşamba günü kontrolümüz var sorucam doktora bakalım

Ya bilmiyorum ki korkuyorum öyle deyince bebeğin kilosu için en iyi ihtimalle 30 haftalık bebek kilosunda dedi
Yok canim ya bence de normal sen de uzunsun esin de uzun 10 kilo da çok normal bence takılma. 32. Haftada bizim bebis de 1930 grdi doktor bizim doğum kilolarını sordu boylarımız da uzun normal dedi.

Sormuyorum bile çat diye telefonu çıkarıp çekiyorum haha :) eşime çektiriyorum genelde ama yüzü çok net gözüküyorsa ben de çekiyorum ne olur ne olmaz diye :) çek tabi ki ne diyebilir ki o senin bebeğin
Bilgisayari bana döndürmuyorlar bile ultroson vermiyor Verse anlaşilmiyor en son 10 haftalıkken vermişti ultroson cekicem ya hiç görmedim bebişi hiç bir şeyi yok bende 😞

Aynı durumdayızz :) ben de 31+3 üm 5 hafta sonra da doğurabilirim 8 hafta sonra da hani farkında mısın falan diyorum kendime arada 😂😂 iki üç gündür bebeğin çamaşırlarını yıkayıp kuruttum bugün ütü yapayım dedim yemedi 😂 doğumu düşündükçe geriliyorum nasıl olcak diyorum.. daha önce 2 büyük ameliyat geçirdim bu nedenle sezeryan olmak hiç istemiyorum ama olursa yapcak bir şey yok diyorum kendi kendime😂
Bazen diyorum ki 40 haftayı doldursun sağlıklı olsun bazen diyorum inşallah 36 da gelir :). VAlla hiç sağlıklı düşünemmiyom 😂

İnsanlar vazifesi olmayan şeylere yorum yapmaya bayılıyor 😀 bana da gögüslerin çok küçük kesin sütün olmicak diyor her gören. Olsun mama fabrikaları da para kazansın diyorum geçiyorum :) hiç takma kafana
Cahiller. Böylesinin kıskandığını düşünüyorum. Doğum ve lohusa tecrübesi olduğu halde böyle boş, yalan yanlış konuşmaları çok üzücü. Deneyimi olmayan biri zaten yorum yapmasın

Kızlar bütün gün neredeyse hiç ağrım yok, birdenbire gece olunca belim, bacaklarım falan ağrımaya başlıyor😣 neden acaba

Kızlar bütün gün neredeyse hiç ağrım yok, birdenbire gece olunca belim, bacaklarım falan ağrımaya başlıyor😣 neden acaba
siyatiiiiik askisiii hosgeldin dunyamaaa haraketsizlikte yapar bebis sinire baski yapabilirmis oda yapar ilk zamanlar cekme gibi agri yapiyodu simdi iyi tutulmus gibi agri saplandiriyo

siyatiiiiik askisiii hosgeldin dunyamaaa haraketsizlikte yapar bebis sinire baski yapabilirmis oda yapar ilk zamanlar cekme gibi agri yapiyodu simdi iyi tutulmus gibi agri saplandiriyor

2 gecedir parol içtim doktorum iç demişti ama dün gece sabaha kadar direndim resmen 😣

X