Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Ben bir önceki hamilelikte anne bebek çantasını klasik modellerden almıştım ve sonra bir kenara attım ben bebek çantasıyım diye bağırdığı için şimdi bu çantayı aldım sonrasında da rahat rahat kullanırım diye. Eğer benim gibi tarzı olan varsa fikir olsun kızlar

Eklentiler

• IMG_6873.png
    254,1 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_6874.png
    329,5 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_6875.png
    251,9 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_6876.png
    262,8 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar benim gibi pcos ve çift rahimde hamile kalanlar var mı merak ettim
Ben canım, pcos+sol tüpüm yok ilk gebeliğim dış gebelikti ameliyatla aldılar. Pcos sebebiyle biraz uğraştım hamilelik için ama kendiliğinden oldu şükür
Ben de 28+3 üm ve bu haftadan beri aşırı aşırı hareketli karnım yamuluyor resmen ve dışardan elimi koyduğumda çok net ayağını hissediyorum

Bugün idrar kültürü verdim ama akşamdan beri alt karnımda yani tahminince idrar yollarımın orda aşırı sancım var inşallah bebekle alakalı bi durum değildir o gayet hareketli keyfi yerinde gibi ama benim sancım çok ya

Günaydın kızlar
Hem hastane çantası hem de yeni doğan kıyafetleriyle ilgili kafam çok karıştı. Bazıları diyor ki bebekler çok üşüyor, bazıları diyor ki sadece bir Zıbın yeter. Geçen gün aldığım şeylere baktım neredeyse yenidoğan hiç almamışım

Banada ne kadar sıcak olursa olsun yaz bebegide olsa uzun kollu yenidoğan hastane çıkışı al dediler ve sadece uzun kollu koydum çantaya. Bebekler anne karnında daha sıcak ortamda oldukları için dünyaya uyum sağlamaları için yavaş yavaş kıyafetlerini azaltmamiz gerektigini okumuştum. Eve geldikten sonra yavaş yavaş kısa kollu ve askiliya geçmeyi planlıyorum bende

Ya dünden beri benim de başladı alt karnimda idrar yolları mı artık kas ağrısı mı ya da başka bir şey mi bilmiyorum.

Kızlar evde giyilecek böyle rahat bir sütyen önerisi olan var mı (emzirme özeliği olan aldım) evde şimdi rahat giyebileceğim bir şey Penti yok gibi bir modelini beğendim ama pahalı geldi.
Ben lcw ve ebebekten aldım pentiyi yakalamak çok zor hiç bedenine denk gelemedim bi de pahalı hakkaten indirim yakalamak lazım.

Sonuç çıktı mı ilaç vermedi mı doktor
Canım kültür biraz geç çıkar dediler hala çıkmamış sonuç bekliyorum
Ya dünden beri benim de başladı alt karnimda idrar yolları mı artık kas ağrısı mı ya da başka bir şey mi bilmiyorum.
Gece sancıyla uyandım valla eşim de korktu, neden olduğunu ayırt da edemedim açıkçası hani bebekten mi yoksa benle alakalı bi durum mu diye. İdrarda bi sorun yoksa belki de yalancı sancı dedikleri şey ama ben anlamadım. Aman ya enfeksiyon olmasın daa

Kızlar evde giyilecek böyle rahat bir sütyen önerisi olan var mı (emzirme özeliği olan aldım) evde şimdi rahat giyebileceğim bir şey Penti yok gibi bir modelini beğendim ama pahalı geldi.
Canım ben kaplı emzirme atleti giyiyorum lcw den almıştım çok rahat ettim açıkçası hatta yengem göğüslerini gayet güzel toparlamış hiç sütyen giymemiş gibi değilsin dedi. Şimdi havalar iyice sıcak oldu evde bişeyin içine atlet giymiyoruz malum ama sadece onunla da durabilirim diye düşündüm

Kızlar kendini çok halsiz bitkin hisseden var mı son 2-3 gündür böyle neden acaba özellikle sabah kalktığımda kahvaltıdan sonra oluyor tansiyon normal. Genel olarak kanlarıma baktırıyorum o da normaldi ama yine gidip vericem yarın.

Ay ben de bunu almayı düşünüyorum. Hem de bu rengi bu modelini Biri çok ağır oluyor kullanışlı değil demiş bi kafam karışmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…