Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Benim de böyle farklılıklar oluyordu farklı doktor farklı cihaz değişiyormuş bende doktoruma sormuştum.

Çok teşekkür ederim ilginiz ve cevabınız için bir anda 10 gün gerileme görünce şok oldum hani 4-5 günü hemen ultrason cihazına bağlarım ama 10 gün gözüme fazla geldi...

Çok teşekkür ederim ilginiz ve cevabınız için bir anda 10 gün gerileme görünce şok oldum hani 4-5 günü hemen ultrason cihazına bağlarım ama 10 gün gözüme fazla geldi...
Ben bir sorun olduğunu sanmıyorum içiniz ferah olsun ama içinizi rahatlatmak için tekrar gidin bence. Benim de anksiyetem var takıntı yapınca ne kadar kötü olduğunu biliyorum

Korkmayın benimde detaylı ultrasonda hafta olarak değil ama kilo olarak farklı çıkmıştı doktoruma sorduğumda cihazlar farklı hafta boy kilo farklılık gösterebilir problem ypk demişti.

Kızlar kasıklarımda ağrı vardı dünden beri bugün acilden gitsem.Kan/idrar veririm ama ultrasonla bakıyorlar mı?Kendi doktorumda randevu bulamadım.

Aaaaa bak bunu hiç bilmiyordum tuvalet problemi yaşadığımız zaman olduğunu maalesef ben de sık yaşayan biriyim bu arada

Kızlar iştahlarınız ne alemde benim sıcaklardan iştahım çok azaldı . normalde 2 öğün , aralarda atıştırmalar şeklinde gidiyordum , o 2 öğün eziyet oldu

2 gün önce bende yaşadım bacağım aynı adet sancisinda yaşadığım gibi ağrıyordu ama ertesi gün geçti hergun yeni sürüm yükleniyor galiba

Kızlar iştahlarınız ne alemde benim sıcaklardan iştahım çok azaldı . normalde 2 öğün , aralarda atıştırmalar şeklinde gidiyordum , o 2 öğün eziyet oldu
Benim de iştahım yok mecbur yiyorum sanki. Sadece buz seviyorum. Buz parmak gibi abuk subuk şeyler yemeye başladım. Normal dondurma bile istemiyorum buz olsun

Ben son bir aydr sabah kuruyemis is cikisi kahvalti o da ogleni buluyor malesef. Sonra meyve . Sonra yogurt . Aksam yemegi ugurken de sut. Malesef yemek yarm porsiyon ancak yiyebiliyorm buna da sukur

Kızlar selam. 30+3 hafta oldum. Bebeğin hareketlerini tekme olarak değilde dalgalanma olarak izliyor ve görüyorum normal mi bu sizde nasıl durumlar? Birde takı yastığı alacakmısınız
Ben de 30+4 üm genelde dalgalanıyor benim de :) ben takı yastığını ablamdan alacağım ama olmasa yaptırırdım

Kızlar bebeğim dünden beri biraz sakin hareket takibi yapıyorum ama biraz korktum
Canım oluyor öyle arada 29+3 benim stresli veya yorgun olduğum günlerde sakin oluyor. Temizlik vs yaptıysam çok eğilip kalktıysam sırtını dönüyor içerden içerden çok hafif hissediyorum 1-2 gün
Yada bir önceki gün çok çok hareketli ise muhtemelen yoruluyor diğer gün çok sessiz oluyor :)

sadece ilk doğduğunda muslin uzun kollu
cogunlukla tek öğün benim midem rahatsız ediyor yiyince iskence çekiyorum. meyve atistiriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…