Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    210
Bence şimdiden favorilere at canım dönüşte hemen hızlıca sipariş verirsin 😅 bizim bebiş azıcık aceleci oyuzden ben erkenden hazır bulundurdum evde uzak eşya getir götür olmaz diye yinede unuttuğum birçok şey vardır kesin😂
aynen bende oyle yapicam bugun eksiklerimi belirliyimde ekliyim hemem

Çok sıcaaak çokk vallahi Allah yardımcımız olsun 😅 bugün iş yerinde çok bunaldım markete gideyim soğuk bir şey alıp içeyim dedim ama hiçbir şey bulamadım mecbur su aldım😞 su ve maden suyu, süt dışında ne içebiliriz biz minimum katkılı😞

Çok sıcaaak çokk vallahi Allah yardımcımız olsun 😅 bugün iş yerinde çok bunaldım markete gideyim soğuk bir şey alıp içeyim dedim ama hiçbir şey bulamadım mecbur su aldım😞 su ve maden suyu, süt dışında ne içebiliriz biz minimum katkılı😞
kefir icebilirsin ayran icebilirsin taze sıkma meyve sulari var ya onlari bulursan onlarda cok guzel oluyo ama en kucuk boylarini bulursan al

Canta olarak ne aldnz kizlar
Riske girip MCD Bag aldım hep trendyol dan alıyorum başka yerden alınca korktum biraz şimdi geldi çantam çok beğendim inanılmaz güzel hiç bebek çantası gibi de görünmüyor ömürlük
Müslin hastane çıkışı da geldi o da güzel
Müslin battaniye yumuşacık trendyolda var en çok değerlendirilenlerde bence alın çok süper
Como tomo nun biberonu da çok iyiymiş kızlar alt kısmı yumuşak bebek rahatlıkla tutabilir 🤗

Eklentiler

• 20240603_165741.jpg
    20240603_165741.jpg
    134,9 KB · Görüntüleme: 127
  • 20240603_170850.jpg
    20240603_170850.jpg
    125,2 KB · Görüntüleme: 128
kızlar nasılsiniz☺️☺️ tam sıcaklara girdik herkes buzuyla geziyor 😅bebislerimize kavuşmaya az kaldı ben çok heyecanlıyım 🥰🤍 sezeryan olacaklar drunuz kaç haftalikken uygun gördü? benim 38. hafta diyor duruma göre değişir tâbi muayenelere göre netleşecek🙏🏻

Riske girip MCD Bag aldım hep trendyol dan alıyorum başka yerden alınca korktum biraz şimdi geldi çantam çok beğendim inanılmaz güzel hiç bebek çantası gibi de görünmüyor ömürlük
Müslin battaniye yumuşacık trendyolda var en çok değerlendirilenlerde bence alın çok süper
Como tomo nun biberonu da çok iyiymiş kızlar alt kısmı yumuşak bebek rahatlıkla tutabilir 🤗
Cantayla muslinlere bakaym ben de

cok guzel sağlıkla kullanın 💕

Selam canlar bebişlerin durumu sizlerin durumu nasıl bizde 29. Haftaya girdik ve 2 3 gündür feraket derecede tekmeler yiyorum karın ağrım falan oluyor bunlar normalmidir yaaa Perşembe doktor ramdevum var cumartesi iptal oldu doktordan dolayı 🥴🥴🥴🥴

Güle güle kullanın çok güzelmiş🧿☺️🌸 ben trendyoldan baktım ama bu markayı bulamadım hangi siteden aldınız acaba ?

Beklemesin zaten 😄 38 lerde iyidir yahu, benim de 2 hafta öndeydi 40 ı beklememiştik. 4kg doğmuştu. İnşallah bu defa da iyi gider de 38 de hayırla sağlıkla alsın istiyorum. Son haftalar dayanılmaz oluyor
Ay bencede zaten sıcaklar ile 40. Haftayı düşünemiyorum 😂😂

Valla bugün bende çok zorlandım 35 e kadar dayanmayi planliyordum ama bu sıcaklar ile zor gibi duruyor klimayı köklesem bile asla serinlemiyorum yanıyorum diye anlatamıyorumda insanlara 😂 üstelik ofiste erkek var yaka paça açamıyorum en son yangın var diye bağırıp işyerinden kaçasim geldi😂😂

Valla bugün bende çok zorlandım 35 e kadar dayanmayi planliyordum ama bu sıcaklar ile zor gibi duruyor klimayı köklesem bile asla serinlemiyorum yanıyorum diye anlatamıyorumda insanlara 😂 üstelik ofiste erkek var yaka paça açamıyorum en son yangın var diye bağırıp işyerinden kaçasim geldi😂😂
Bugun çok sıcaktı bende bayağı zorlandım. Cam kapı açık tuttum hep

X