2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ama rahatsız ediyor dimi benim doktor da normal dedi ama tedirgin oldum
Tabi canim çok rahatsız ediyor yürüyemiyoruz ağırlaşıyor her yer sert oluyor ama söyle 2 gün aşırı sık olup geçiyor geçen ay da boyle olmuştu bir kaç gün sonra geçmişti. Şimdi de oluyor ama mesela günde bir kaç kez. Geçen hafta bi gün oldu nerdeyse tum gün boyunca oldu ama.

Tabi canim çok rahatsız ediyor yürüyemiyoruz ağırlaşıyor her yer sert oluyor ama söyle 2 gün aşırı sık olup geçiyor geçen ay da boyle olmuştu bir kaç gün sonra geçmişti. Şimdi de oluyor ama mesela günde bir kaç kez. Geçen hafta bi gün oldu nerdeyse tum gün boyunca oldu ama.
Benim de dün ve bugün epey farkedilir oldu normalse sorun yok tabi umarım normaldir

Bende ilk zamanlar kullanmadım ama 28 itibari ile olmazsa olmazim oldu sırt bel ağrılarım gitti ama bebiş biraz kilolu belki ondandır 🙈 aman maşallah diyelim valla böyle devam et inşallah canım 🧿
tatile yanima aliyim ozaman ya insallah boyle devam ederde olaki problem yasarsam bulunsun bari yanimda cunku tatile 29 da cikip 30 da donucem tam gecis haftalari sanki

Kızlar iki gündür karnım çok sık sertleşmeye başladı, bebek bi yerde toplanıyor gibi ama sıklaştı bu durum, doktora yazdım normal dedi sizde var mı böyle bir şey?
Evet benim de öyle dün randevum vardi kontrol etti Sağ kaburgamın altında özellikle toplanma sertleşme vardi doktor normal dedi cunki bebek döndüğü için ayaklarını oraya koyuyor😃 düzenli şekilde sancı girerse sıkıntı o zaman direkt gelirsin demisti bunlar normal dedi.

aneee gecmis olsuuun ben genel olup hic yasamiyim doyorum olaylari ama gormekte istiyorum o an biraz esimde gircek diye guc bulurum diyorum ama canim yanarsa sjsjsj ona satasma ihtimalim de var sjsjsjssj
Canının yanma ihtimali yok canım ondan korkma. Gerçekten iyi uyuşuyor ve genel anesteziye göre daha uzun sürüyor etkisi , kolay kolay canın yanmaz ama her türlü normal doğum sonrasına göre daha zor acısı fazla. Yapabilen normal yapsın o ağrıyı bir kez yaşasın. Sezeryan ağrısı haftalar sürüyor insan bebeğine tek bakamıyor, kendine bile bakamıyor

Selam kızlar herkes nasıl acaba? Ben havaların ısınmaısyla beraber zor zamanlar yaşıyorum. Bugün okulda o kadar çok terledim ki çocuklar dedi öğretmenim çok kötü olmuşsunuz. Sucuk gibi yüzümden aşağı ter damlaları akıyordu. Zaten bunalan bir insanım. Artık alev almaya başladım. Sizde durumlar nasıl? Son trimestere umarım güzel bir giriş yapmışsınızdır.

tatile yanima aliyim ozaman ya insallah boyle devam ederde olaki problem yasarsam bulunsun bari yanimda cunku tatile 29 da cikip 30 da donucem tam gecis haftalari sanki
Valla o aralarda inan ağrılar sızılar başlıyor ama küçük yastıkta işini görür eğer arabayla gideceksen al tabi arabada da rahat edersin ama uçak vs ise hiç yük etme küçük yastiklada halledersin canım

Canının yanma ihtimali yok canım ondan korkma. Gerçekten iyi uyuşuyor ve genel anesteziye göre daha uzun sürüyor etkisi , kolay kolay canın yanmaz ama her türlü normal doğum sonrasına göre daha zor acısı fazla. Yapabilen normal yapsın o ağrıyı bir kez yaşasın. Sezeryan ağrısı haftalar sürüyor insan bebeğine tek bakamıyor, kendine bile bakamıyor
ya ben bi kist ameliyati oldum yumurtalik ama bayaaaa buyuk bi kitle cikti 15 kilo 26 cm en 29 cm boy 19 cm derinliginde bi kitleydi oyle diyim sana kesimde gobek deligi altindan diklemesine o ameliyat sonrasi benim hic agrim sizim olmamisti diger ameliyatlarimda cok rahat gecmisti biraz ona guveniyorum insallah buda sorunsuz olur ya

Valla o aralarda inan ağrılar sızılar başlıyor ama küçük yastıkta işini görür eğer arabayla gideceksen al tabi arabada da rahat edersin ama uçak vs ise hiç yük etme küçük yastiklada halledersin canım
ucakla cikcamda 15 kilo hak varmis koymiyim mi sence bavula

Selam kızlar herkes nasıl acaba? Ben havaların ısınmaısyla beraber zor zamanlar yaşıyorum. Bugün okulda o kadar çok terledim ki çocuklar dedi öğretmenim çok kötü olmuşsunuz. Sucuk gibi yüzümden aşağı ter damlaları akıyordu. Zaten bunalan bir insanım. Artık alev almaya başladım. Sizde durumlar nasıl? Son trimestere umarım güzel bir giriş yapmışsınızdır.
Ben de son 1 haftadır çok terliyorum.Bu akşam otobüsle eve gelirken o kadar kalabalık ve havasızdı ki ter içinde kaldım.Nerdeyse yarı yolda inicektim.Temmuz nasıl geçer acaba korkutucu🤣

Evet benim de öyle dün randevum vardi kontrol etti Sağ kaburgamın altında özellikle toplanma sertleşme vardi doktor normal dedi cunki bebek döndüğü için ayaklarını oraya koyuyor😃 düzenli şekilde sancı girerse sıkıntı o zaman direkt gelirsin demisti bunlar normal dedi.
Ay iyi sevindim canım ya, sancı yok şükür

ya ben bi kist ameliyati oldum yumurtalik ama bayaaaa buyuk bi kitle cikti 15 kilo 26 cm en 29 cm boy 19 cm derinliginde bi kitleydi oyle diyim sana kesimde gobek deligi altindan diklemesine o ameliyat sonrasi benim hic agrim sizim olmamisti diger ameliyatlarimda cok rahat gecmisti biraz ona guveniyorum insallah buda sorunsuz olur ya
Ooo geçmiş olsun canım kötü olmuş ama bu da tecrübe işte umarım çok kolay geçsin doğumlarımız nasıl olursa olsun

ayh insallah yaaa ben suan sadece kara kara sunu dusunuyorum ki bu dusunceden suan cikamiyorum cok yogunum bu konusa baskasina bebegimi nasil dokundurtucam kendi annem dahil esim dahil kimse ellemesin istiyorum tuhaf bi his geldi kiskanclik desen degil korku desen degil ama bi noktoda sanki incinir ama sesini cikaramaz gibi geliyo ayh cok garip delilkk iste
Valla benim üçüncü olacak yine de ya uçuklu biri gelirse ya öperlerse ya ağzına elini değdirirlerse filan stresi var. Teması sevmeyen biriyim zaten kendime bile. Çocuklarımda bana çekmiş hatta :KK51: Sevmiyorlar sarılıp öpüşmeleri, sadece kendi aramızda koklaşıyoruz :KK48:

ucakla cikcamda 15 kilo hak varmis koymiyim mi sence bavula
Gidecegin yerde kırlent tarzı yastık bulabilirsen o da iş görüyor. Ben salonda yatarken kırlent koyuyorum göbek altına belime sıfır ağrıyla uyuyorum hamile yastığı ile eş değer benim gözümde ☺️ şuanda da ihtiyaç duymuyorsun bence yük etme kendine ama yinede kalbinin sesini dinle canım 🤗

X