2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar doktorunuz vitamin yada folik asit takviyesi olarak ne verdi. Benim doktorum decavit verdi ama ilk defa duydum daha önce kullanan yada şuan ona başlayan var mı
Morfolic kullanıyorum. Baya da fiyatlı ya. 350 veriyorum. Artık yarıyordur inşallah. Sizin takviyeniz kaç tl acaba. Yoksa bu fiyatlar normal mi?

İlk sayfaya bakarsanız listeyi düzenledim görünmüyor mu sizde? Devraldığım günden beri düzenliyorum bir sorun yok gibi ama dediğinizi anlamadım.
Yok yok hayır az önce yazı okudum liste düzenlenmiyor yazılmış o yüzden öyle yazdım yoksa ben demiştim zaten size siz alın yönetin diye

Henüz istemedi benden haftaya bi kalp atışını duyalım ondan sonra dedi

Ben de kimsayal gebelik sonrası düşük yaşadım kese oluşmamış bile hiç. 1 regl dönemi bekledim doktorum öyle demişti. Sonra hamile kaldım düşük sonrası hamilelik daha kolay diyorlar.

Canınını sıkma canım ben özel bir hastanede gördüm 5+4 Te 3 gün sonra devletin aciline gittim yani6+0 göremedi cihaz kötü olunca olabiliyor canını hiç sıkma bir kaç gün sonra görürsün

Kese 2mm bence bu kese olacak dedi doktor. Değerim 2154 çıktı iki günde 5.5 kat artmış acaba bi sıkıntı olabilir mi kese çok mu küçük değere göre
Merhaba son adet tarihiniz ne acaba? Ben de pazet gğnü 281 beta vardı bugün fokypra gittim şkk kez vajinalda görünmez ama yine d ebakalım dedi ama 2mm kese göründü beta bakmaya gerek yok dedi

Merhaba dün reglime 3 fün kala 27 beta hcg işe öğrendim gebeliğimi. Artışı takip etmek için 2 günde bir mi test vermeliyim? Bir de doktor kontrolü kese vs ne zaman görünür çöl korkuyorum sağlıksız gelişecek diye ilk gebeliğim çok da bilgisizim. Bu dönemde tutunsun vs diye yapmamız gereken bişeyler var mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…